Zápis ke studiu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.12.2008 20:12:06, von, zhlédnuto: 641x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte..
chtěla bych se zeptat, jak je to se zápisem na VŠ..letos budu dělat přijímačky a doufam a plánuju se někam dostat asi napodruhe :) nicméně, bych ráda na prázdniny vycestovala někam do zahraničí na delší dobu(celé prázdniny). Takže když se někam dostanu, škola mi zašle termín zápisu na VŠ..Pokud bych se ovšem na tento termín nemohla dostavit a dala bych to dotyčnému orgánu školy vědět, vypsali by mi nejspíš náhradní termín. Ale co kdybych se nemohla dostavit ani na ten?

Email: loveliseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2008 21:47:47, von) Aha..když tak na to koukám, stačí napsat Plnou moc...
    ale neni ještě nějaká jiná možnost? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2008 22:39:19, Kate) Myslím že ne, taky jsem kdysik řešila něco podobného :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2008 21:48:14, Kate) Ahoj, záleží jak kde... mě třeba z jedné školy napsali, že výjezdy do zahraničí nejsou vážné důvody a nemůžou být akceptovány, tudíž když se nedostavím k zápisu tak mám smůlu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.12.2008 10:29:25, von) Aha..ach jo..tak děkuju za odpovědi..
    holt zkysnu tady zas a odsunu to teda na nějakej další rok.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2009 22:25:22, Radka) Já tedy nevím, ale plnou mocí to přece musí jít vyřešit!!! Myslím, že na MU určitě, u ostatních škol si nejsem jistá, ale myslím, že slušným jednáním se dá vyjednat všechno :-). A taky jsi neupřesnila, co myslíš termínem "celé prázdniny"? Zápisy bývají beztak až tak v půlce září, to se do té doby nestihneš vrátit...? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zápis ke studiu x promoce - Informace o studiu
  2. zápis - Ostatní
  3. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Zápis na POLAC vs. ostatní školy - Policejní akademie České republiky
  5. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  6. Ztráta dopisu s přijetím ke studiu - Informace o studiu
  7. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Práce v zahraničí po studiu na VŠE - Ostatní
  9. Zápis na MUNI - Ostatní
  10. Zápis - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.