výběr školy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.01.2009 14:18:31, zuzka, zhlédnuto: 763x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Jsem sice teprve ve druháku na gymplu,ale nemám tušení co dál..začínám být nervózní ze spolužáků,kteří pomalu ale jistě vědí co a kam...
Uvažovala jsem nad něčím jako je reklama..(stylem vymyslet reklamu pro ten a ten produkt-vědět co kde a jak prodávat...)a prostě něco kolem reklamy...jen si myslím,že nic takového neexistuje...a začínám mít pocit,že nikdy nenajdu školu pro mě..prosím o radu

Email: zuzisenseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2009 15:01:20, xx) ty si vypatlana a neotravuj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2009 22:16:19, Radka) No tak jestli tě zajímá reklama, tak na to určitě spousta oborů je, je to teďka takový módní téma... třeba na FSV UK obor Marketingová komunikace a public relations, to si myslím, že by mohlo být ono... Ale pokud jsi ve druháku, tak být tebou jsem ještě klidná, poněvadž tvoje zájmy se určitě ještě změní... ve druháku jsem si taky byla na 100 % jistá, že půjdu na veterinu, a nakonec jsem se úplně přeorientovala - na humanitní obory ;-). A pokud jde o šílící spolužáky, kašli na ně - nenormální a zbytečně vystresovaní jsou oni, ne ty!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2009 17:03:34, zuzka) děkuju moc za radu ..jen ..nevíš i o něčem jiném?já si totiž myslím ..že nemám na to se dostat na Karlovu univerzitu:D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2009 17:33:06, Radka) Ježkovy voči, to jsou teda problémy :-). Já myslím, že každej se může dostat kamkoli, pokud opravdu chce a pořádně se připraví! I když je fakt, že na tenhle obor je myslím pořádnej nával. Takhle zpaměti o ničem dalším nevím, tohle jsem věděla jen náhodou, protože studuju na téže fakultě, jen jinej obor... Ale když zahledáš na netu, tak snad na něco narazíš... Tipla bych ale, že se tyhle obory budou spíš vyskytovat na soukromých školách než na veřejných. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2009 18:11:05, xx) Viděl sem ten tvůj vypatlaný ksicht na lidé.cz no HRŮZA reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2009 15:12:16, zuzka) Jestli si myslíš že mě nějak urazíš,nebo donutíš se s tebou hádat,tak se pleteš...už tím jak se chováš jsi pod mou úroveň ..tak být tebou bych těch urážek nechala...protože to nemá žádný důvod.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2009 13:16:08, Janula) Na UTB ve Zlíně se dá taky studovat reklama:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2011 20:02:18, Mochomurka) Ahoj .. Mám takový problém .. Hrozně moc mě baví medicína ale i technika a nevím jak to spojit dohromady .. Chtěla bych totiž pracovat v nemocnici, věnovat se pacientům, ale i pracovat s technikou a mít za to i odpovídající peníze :) Momentálně studuji střední školu výpočetní techniky , takže technické předpoklady ke studiu mám, ale nemám ani základy biologie, chemie .. Prosím poraďte mi někdo :) Děkuji moc ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2011 21:54:32, Monika) Možná by tě bavil obor radiologický asistent a pak dělat na rentgenech v nemocnicích atd. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  2. Výběr VŠ - co s matematikou a jazyky? - Výběr vysoké školy
  3. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  4. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  5. Výběr vysoké školy - obor životní prostředí - Výběr vysoké školy
  6. Výběr Soukromé Školy!!!!!!!!!! - Výběr vysoké školy
  7. Výběr VŠ v oboru IT - Výběr vysoké školy
  8. Výběr vysoké školy a oboru: Informatika/Matematika/Fyzika - Výběr vysoké školy
  9. Výběr VŠ ekonomické - Výběr vysoké školy
  10. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.