ACH JOJO...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.01.2009 13:45:23, Klára, zhlédnuto: 385x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky,mám takový dotaz...chodím do 1.semestru na VŠ a zjistila jsem,že jsem si vybrala nesprávně...nebaví mě to,zkrátka jsem čekala trochu něco jiného...jsem z toho smutná a chtěla bych vědět,pokud odejdu po zkouškovém-budu mít kredity do dalšího semestru,jestli mě můžou na začátku vyhodit nebo budu studentka až do konce semestru 2.?Děkuju moc za rady!S11
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 14:33:11, Janula) splnis-li podminky pro postup do 2. semestru, tak mas studentsky status do konce toho 2. semestru jisty. Nezapomen ale, ze nedokoncene studium na soucasne skole se ti bude pripocitavat k dobe studia na dalsi vysoke skole. Z tohoto duvodu je nekdy moudre oficialne ukoncit studium hned, protoze si tak misto rok vycerpas jen pul. Pokud by se ti na dalsi vysoke protahlo studium, mohla bys v konecnem dusledku na poplatcich za studium prodelat vic nez kdyz se ted studentskeho statusu vzdas rovnou. Vim, ze jde hlavne o to, abys mela cas na pripravu na prijmacky a ze kdyz na dalsi VS budes stihat vystudovat za 3 prip. 5 let, tak je vsechno v suchu, jenze clovek nikdy nevi, co bude. Neni to zrovna snadne rozhodnutiS15. Tak drzim palce, at to vyjde:). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 14:38:49, Aneta) Ahoj, byla jsem ve stejné situaci jako ty... koncem ledna budu dobrovolně ukončovat studium, a chystám se připravovat na přijímačky na jiné obory. Mezitím budu na pracáku (mám střední, na kterou není lehké najít práci) a brigádničit :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 15:47:34, hm...) Když nezvládate se učit na výšce, na kterou jste se hlásili a zjistili, že Vás to nebaví...myslíte si, že na další Výšce Vás to bude bavit??? Poněkud naivní představa...všude musíte šprtat šprtat a šprtat....Věřte tomu...nikde Vám nic nedají zadarmo...ono někde je lepší vzdát se VŠ a jít makat...
    Druhá věc, proč jste chodili na střední, kde nenajdete uplatnění...taky nechápu...k čemu Vám to bude , kdybyste náhodou neměli ani VŠ....Poněkud naivní představy o životě...no nic...takže hodně štěstí při studium reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2009 21:59:55, k...) asis moc nepochopila co píšou...přečti si to znova... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 16:03:39, Aneta) Víš, ono je celkem těžké najít prác v Moravskoslezském kraji, jsou tu především mužské práce. Střední mi náhodou je až moc užitečná, spoustu věcí, co jsem se z ní naučila dělám doteď, ale je vhodnější spíše pro podnikání nebo pro lidi, kteří chtějí v tomto oboru pokračovat na VŠ.
    Každý člověk nemusí hned napoprvé zvolit správně, ale nezjistí to, dokud to neskusí. Lepší ukončit studium hned nazačátku, než se trápit do konce života tím, co toho člověka nebaví a není šťastný. Ono to není o tom, že by se nám nechtělo učit a nezvládaly bychom to, my bychom to zvládly, ale chceme si jít za svým. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 16:16:39, xxx) hm má pravdu, navíc si úplně trapná jak plníš diskuzi stejnými příspěvky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 16:17:43, Aneta) Kritizovat umí každý *** a vy dva jste tím pravým případem, nevšimla jsem si, že byste v nějaé diskuzi napsali něco normálního... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 16:32:40, XXX) Zalez ty hloupá feministko,navíc má pravdu . reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 23:52:50, Radka) xxx: Laskavě už konečně přestaň opruzovat, nikdo tu na to není zvědavej, pakliže ti to nedochází. Že máš v sobě nějakou frustaci a potřebuješ si ji na někom vybít, a využíváš k tomu internet, protože to je holt jednodušší a bezbolstnější než říct někomu něco do očí, to je smutný, ale fakt to není náš problém. Krom toho bych tě ráda upozornila, že feministka fakt není nadávka - třeba já jsem hrdá, že jsem feministka, a krom toho si myslím, že každý slušný člověk musí s feminismem sympatizovat.

      hm: naprostý souhlas s Anetou, přece zmýlit v oboru nebo škole se může každý, ne? A jinak že se všude musí "šprtat", to bych netvrdila... já jsem se teda za svoje 2 a půl roku na VŠ zatím nijak extra nenadřela... z tebe taky mluví nějaká závist a frustrace z toho, že sám/sama jsi vejšku nedodělal/a, takže to teď nepřeješ ani ostatním, že? Ach jo, proč tyhle internetový diskuse přitahujou zrovna tenhle typ lidí.
      A propos, kdo si vybírá SŠ podle uplatnění, toho bych fakt chtěla vidět... Jednak minimum lidí ví v 15, co chtějí dělat, a za druhé moje zkušenost je taková, že 99 % lidí, co znám, si vybrali SŠ podle toho, že je v jejich domovském městě. Protože ne každý rodič je ochotný vás vyslat někam na intrák (nebo si to nemůže finančně dovolit).
      Kromě toho už samotná myšlenka - vybírat si školu podle uplatnění - mi přijde vadná. Důležité je, co mě baví, ne? Takže podle tebe, pokud mě třeba nejvíc zajímá umění, ale uplatnění je v technických oborech, tak mám jít na techniku a 5 let se tam trápit a pak se dalších 40 let živit něčím, co mi není blízké? Podle mě - když vybírat školu, tak podle vlastních zájmů (teď mluvím spíš o VŠ, jak je to se SŠ jsem popsala výše). Pokud mě ta věc zajímá opravdu hodně a vypracuju se mezi špičku, tak uplatnění najdu vždycky. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2009 14:59:36, Milan) Zdar, já celkem s tebou souhlasím(také sem si na poprvé nevybral dobře), a na jakéže škole to studuješ(případně obor)? reagovat zde
        Email: bringeroriginalgmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 16:57:02, Aneta) Vyjádření názoru není feminismus... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 23:41:19, Radka) Kláro, být tebou udělám totéž co Aneta - nemá smysl ztrácet půl roku dalším studiem něčeho, na co se pak stejně vykašleš. To radši během toho půlroku pracuj a udělej si třeba nějaký certifikát z jazyků, to se myslím neztratí nikdy. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.