Zkušební testy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.01.2009 19:34:39, Andrea, zhlédnuto: 31053x, reakcí celkem: 100Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojík,letos se hlásím na Mezinárodní vztahy a nemůžu nikde sehnat ukázkové přijímací testy (vyjma dvou posledních let).. Mat, anglina, němina.. Nemáte je někdo, nebo nevíte, kde je ještě můžu sehnat? Moc děkuju za odpověď :)

Email: ada.dolezalovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2020 19:34:54, Maca) Ahojte, našla by sa tu nejaká dobra duša, ktorá by mi poslala na mail testy z matiky, angliny a franiny? Najlepšie aj s odpoveďami. Mam len tie co sú momentálne na stránke školy. Hlásim sa na medzinárodný obchod. Objednala a zaplatila som si testy na stránke http://www.prijimaci-zkousky-vse.cz/category.php?id_category=15, ale asi som prišla o peniaze, nikto nič neposlal. Peniaze odišli. Ďakujem veľmi pekne mail: tomasovicova.marcelagmailcom reagovat zde
    Telefon: 905788044, Email: tomasovicova.marcelagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2020 20:34:55, Natálie Matíková) Zdravím Vas! tento rok budu dělat přijímací zkoušky na VŠE FMV (mezinárodní vztahy a diplomacie) a potřebovala bych vzorové testy z M, AJ, ŠJ z minulých let, nejlépe 2015, 16 a dál, ale budu ráda a vděčná za vše! Předem děkuji! můj email je: natynka96gmailcom reagovat zde
    Telefon: 774300918, Email: natynka96gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2019 08:30:18, Natálie) Ahoj:), nemáte náhodou někdo testy z francouzštiny i z řešením z minulých let? Moc by mi to pomohlo:(, na stránkách VŠE je pouze jedna varianta. Pokud ano, poslali byste mi je prosím na email- nataliehorvathovaseznamcz. Děkujii:) reagovat zde
    Email: nataliehorvathovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2019 21:44:34, Markéta) Ahoj, nemohl bys mi také prosím poslat nějaké vzorové testy na VŠE? Byla bych ti moc vděčná. :)
    Děkuju
    souckova.makyseznamcz reagovat zde
    Email: souckova.makyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2019 21:39:09, Markéta) Ahoj, mohla bych také poprosit o zaslání vzorových testů na můj email? Byla bych ti moc vděčná. :)
    Děkuju
    souckova.makyseznamcz reagovat zde
    Email: souckova.makyseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. ukázkové testy ke Státní jazykové zkoušce(základní) z angličtiny - Ostatní
  2. ostré testy scio 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijímací testy z matematiky na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Testy na vysokou školu ekonomickou - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. PŘIJÍMACÍ TESTY NA FYZIOTERAPII - Ostatní
  6. Testy na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. SCIO testy - ZSV - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Mendelka - testy - nutné - Ostatní
  9. Scio testy - Ostatní
  10. Testy na magisterské studium Mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.