Percentil- psychologie na UPOL


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.01.2009 17:03:04, Tereza, zhlédnuto: 7223x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, letos se hlásím na Univerzitu Palackého na obor psychologie, nevíte někdo prosím, jaký minulý rok stačil percentil z OSP k postoupení k ústním zkouškám? A popř. jaký byl potřeba percentil ze ZSV a OSP k přijetí na MUNI FSS Psycho? Děkuji moc:) Terka

Email: tetraskaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 19:21:59, kiki) na FSS je potřeba percentil 180 dohromady ze ZSV a OSP reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 19:58:07, Terka) Děkuji moc, a víš jaký je potřeba percentil na ostatní obory na FSS? Pochybuju, že bych to na 180 zvládla:( Terka:( reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 23:19:49, kiki) ono záleží, jakou máš kombinaci předmětů - dvouobor, na každém je ta hranice trochu jiná, ale myslím, že se to pohybuje tak od 160 výš. Tady je odkaz s počty přijatých lidí u všech kombinací.

        http://is.muni.cz/do/1499/metodika/stud/prijriz/zpravy/6376611/Prijimaci_rizeni_2008_FSS-Bc_-_zpra va.pdf reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 20:20:37, xxxx) Snad ti to vyjde :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2010 17:48:57, m.) Ahoj,
    já mám zkušenosti, hnusné zkušenosti... Byla jsem 2 roky na MUNI na oboru Psychologie. Myslela

    jsem si, že škola bude OK, že mě bude bavit, skákala jsem radostí, když jsem zjistila, že mě

    přijali. Avšak lituji, že jsem tam dávala vůbec někdy přihlášku. Vyučující a zkoušející jsou

    tvrdí, nelidští a zlí. I když jsem byla naučená, často se mi i ostatním spolužákům stávalo, že

    pan zkoušející měl ten den špatnou náladu a třebas nás vyrazil ze zkoušky jenom kvůli našim

    blond vlasům (asi jej nasrala nějaká blondýna :( ( Jo. Není to jenom moje zkušenost. Byli tam i

    takoví chlápci, kteří nás vyrazili ze zkoušky, a o nichž jsme se pak dozvěděli, že dostali

    výpověď, tak si to na nás vylili, protože jsem byli mezi posledními, které musel ten týden ještě

    odzkoušet. A že moje kámoška kvůli tomuhle vylítla po třetím semestru, protože vyčerpala počet

    zkoušek u předmětu, a pak se chtěla zabít, to už nikoho nezajímá. A to přitom nebyla žádná

    sušinka. Já jsem z téhlé hnusné školy taky vylítla, za půl roku po ní. Lituji, že jsem tam byla.

    Oni na MUNI rádi - přímo na tomhle oboru - vyhazují, aby zmenšili počet studentů. Kvůli penezům

    se státního rozpočtu. A nechávají si tam protekční spratky.... Měla jsem spolužáka, který se

    pyšnil, že absolvoval na jedničku zkoušku u své tetičky. Jo, prostě nádhera. Jestli se tam

    dostaneš, nemusíš tam vydržet, ač se budeš učit jako divá. Zkus to na UK v Praze. Tam si podávám

    tento rok přihlášku. Pochybuji, že tam zažiju hnusárny jako na MUNI. A že se říká, že je velká

    šance dostat se do Brna na MUNI na Psychologii, tak tomu by lidé neměli věřit. Je to jenom fáma,

    aby se lidi nehlásili na UK. Protože UK je v Čechách i ve světě víc vážená a je tam lepší výuka.

    Taky se traduje, že lidé doporučují Brno jen proto, že sami nezvládli přijímačky, které jsou moc

    a moc těžké, tak chtějí, aby i jiní byli smutní, že zbytečně jeli do Brna a tamprd... Mě se sice

    tehdy povedly, ale lituji toho. Kdybych tehdy věděla, co vím teď, že mi Brno ukradne zbytečně 2

    roky života, vyhozený peníze z okna, nervy, slzy.... Ne, Brno už nikdy. A to nejsem žádná

    zamindrákovaná krá...
    A ještě jedna věc - lidé, kteří chtějí studovat Psychologii (netýká se to tebe) jenom proto, že

    si někde přečetli, jaký může být průměrný plat v tomto oboru - tak ať raději toto studovat

    nejdou, protože studium je těžší, než si představují. Existují lepší obory s lepším platovým

    ohodnocením. A je větší šance se tam dostat!!! A třeba jsou tam lepší podmínky pro studenty.
    Pokud přemýšlíš o UPOL, také dobrá volba. Držím palce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2010 20:30:43, Hanča) UPOL je daleko lepší volba. Hlavně přijímačky jsou férovější. V Brně nedokážeš, že jsi se učila, protože jsou tam testy na počítačích pro magory. Nikoho tam nezajímá, že máš na obor psychologie nadání. To můžeš dokázat jenom na UPOL při pohovoru, který je součást přijímaček. Tam nejsou testy jako pro magory. Je tam lehčí se dostat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2010 15:44:12, kokot) Percentil v Brně nemá cenu. Je tam každoročně obrovskej zájem. A testy SCIO - Olomouc - na ty je možné si připravit a navíc je velký procento přijetí. Hlásí se tam vždy míň lidí. Škola není špatná, právě naopak. Co jsem slyšel, výuka je suprová a když dokončíš studium jsi připravená do reálného života daleko lépe, než na jiných univerzitách. Zakládají si na lidským přístupu a snaží si studenty udržet. Naopak v Brně vyhazujou během studia spoustu studentů, takže studium dokončí jen polovina studentů.
    A když píši, že se do Olomouce hlásí míň lidí, je to jen proto, že si hodně lidí myslí, že město je zapadlé, to si myslí lidi, kteří chtěj do Prahy třeba jenom kvůli studentskýmu životu, protože jsou tam dobrý chlastačky, bary, atd. Prostě suma sumárum - v Olomouci berou skoro každýho, když to přeženu, kdo se alespoň trochu učil na přijímačky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2010 19:28:40, s.) A jak je to s tím UPOLem (obor psychologie). Kolik je plus mínus potřeba percentil tam, abych postoupila dál?

    Mohli byste někdo naznačit, co mám očekávat od toho přípravného kurzu, který univerzita pořádá v březnu? Jestli mi to něco dá?

    A nemáte někdo zkušenosti, jak probíhá ten pohovor?

    Děkuji za odpověď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2010 21:13:18, miky) ahoj
    mě by taky moc zajímal jaký je zhruba potřebný percentil na přijetí k ústním do olomouce
    moc děkuju za odpověd , miky reagovat zde
    Email: bambusVseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2010 23:22:36, katiya) no jo, ja bych taky rada vedela aspon nejakou tu hranicu... nejsou tu nejaky uchazeci, kteri byli na lonskem prijmacim konani??? dekuji za pomoc :) katiya* reagovat zde
      Email: katiya9gmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2010 21:06:42, Evik) Tak já se hlásím až letos, ale co mi říkala kámoška z loňska, chtělo by to mít kolem 80 a víc, aby tě pozvali k ústním...ale hodně to asi záleží na tom, jak to napíšou ostatní, protože zvou prvních 140 ve scio testech...výhrou je, že tam nekladou takový důraz na matiku, kterou děláš ve sciu... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2010 00:18:07, katiya) ahoj Evik moc dekuji za blizsi info... no ta matika pro mne zase az takou vyhrou neni, protoze dosud jsem ji napsala vzdy velice dobre no souhlasim s nazorem, ze hodne muze zmenit percentil pocet uchazecu, kteri to napisou lepe... to je jasny :) noo doufam, ze i pro nas se tam najde misto... strasne moc tam chti jit studovat...
          jinak jsem ze Slovenska... (no s Cechmi sa snazim psat po cesky tak promin nejake chybicky :) ja jenom kvuli jazykove bariere...)
          jinak, co Ty a Tvuj percentil? jak Ti to dosud slo??
          ja jako Slovacka mam hodne velky problem s verbalnim oddilem... no pro zatim nejlepsi percentil cca 86... myslis ze je to v pohode??
          aa co ty a priprava?? budu hodne rada, kdyz se jeste ozves...
          :) tak zatim, PA reagovat zde
          Email: katiya9gmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2010 22:30:49, Evik) Ahojky, tak mě ty přijímačky nakonec klaply, ale jaký byl potřebný percentil, aby tě pozvali k ústním nevím, jen jsem tam na chodbě zaslechla, že někoho, kdo měl 75 nepozvali...jinak jsme si tam čísla nějak nesvěřovali...jak to dopadlo tobě? reagovat zde
            Email: emartinakovaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2010 22:07:34, Skala) Rozumím tomu dobře, že pro postup k ústní části přijímacího řízení na Psychologii do Olomouce je směrodatný výsledek jen z OSP? Že se ZSV nezohledňuje? (Nikde jsem to nenašel, ikdyž jsem možná málo hledal) Díky za odpověď. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2010 23:18:53, katiya) ahoj, jo rozumis spravne :) pro postup do druheho kola (ustni pohovor) staci projit OSP...
            pozri si tenhle link: http://www.upol.cz/fakulty/ff/uchazeci-o-studium/prijimaci-rizeni/prijimaci-rizeni-prezencni-studium /
            tam najdes info ku vsem oborum...a kdyz pujdes niz uvedena psychologie pro magisterske prezencni i kombinovani
            jestli se hlasis az v pristim roce ti podminky se mohou zmenit, no tak pro zatim :)
            mej se hezky a hodne uspechu reagovat zde
            Email: katiya9gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2015 14:24:36, Zuzana) Dobry den, hlasim se na upol na psychologii a rada bych se zeptala jak je to u prijmacich zkousek s praxemi. Kolik jich musi byt a zda je musim mit oficialne potvrzene nebo jak... :) dekuji reagovat zde
    Email: zuzkapesanovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Sociologie+andragogika UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. Hranice percentil - Univerzita Palackého v Olomouci
  3. Percentil Scio pro přijetí - Policejní akademie České republiky
  4. Potrebný percentil- UPa, VŠB.. - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Žurnalistika-percentil - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. Percentil - Slezská univerzita v Opavě
  7. Minimální percentil na ekonomickou fakultu -všb - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  8. NF - VŠE percentil - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Potřebný percentil na FaME UTB - Informace o studiu
  10. Percentil MUNI FSS psychologie - sociální práce a politika - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.