veterina - prijimacky, skola


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.01.2009 18:31:55, alice, zhlédnuto: 9115x, reakcí celkem: 25Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, je tu někdo kdo by mi poradil? kde se dají sehnat ty modelové otázky? myslela sem že FVL je nevydává, ale třeba jo.. mám jenom chemii z fvhe, a ne všechny stránky a bez výsledků, a biologii vůbec. kdybys je někdo měl,mohl by mi je prosím poslat na mail? alice.malitovaatlascz byla bych moc vděčná..
a druhý porblém..nejsem si vůbec jistá co dělat, chci se hlásit na farmacii, veterinu, biochemii, molekulární biologii a medicínu. nejvíc se bojím že to psychicky nezvládnu tu veterinu kdybych se tam dostala, jak může člověk vědět dopředu co ho čeká a co dokáže? je těžký si představit říznout do zvířete, když sem ani nikomu nikdy nedala injekci) a asi se ve vyšších ročnících něco zkouší na živých pokusných zvířatech že? potkani, králíci? to bych dělat asi nemohla, sem proti takovému týrání pro pokusy..

Email: alice.malitovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2009 20:33:31, xx) Tak sem se dlouho nezasmál,díky!;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2009 22:19:59, Hanka) co je na tom k smíchu? Já před lety studovala medicínu a museli jsme na jednom praktiku z farmakologie každý usmrtit 3 myši, podat jim toxickou látku perorálně, injekčně- do žíly a pod kůži, jen abychom se přesvědčili,co z toho zabíjí nejrychleji,bylo to naprosto nesmyslné a zbytečné a já z toho měla strašné trauma ještě hodně dlouho,pořád jsem slyšela ten zoufalý pískot a viděla před sebou ta umírající škubající se zvířata. A aby toho nebylo málo, některým se nepodařilo podat jim ten jed sondou do žaludku a trefili se jim do průdušnice, takže myšky trpěly opravdu jak zvířata, než umřely... Bylo to někdy v r.1988 na LF v H.Králové a taky by mě moc zajímalo, jestli se takovéhle hnusné a opravdu nesmyslné pokusy dělají na školách ještě i dnes? Nebyl to jediný důvod, ale bÿl to jeden z mnoha, které přispěly k tomu, že jsem se na to studium vykašlala, prostě jsem takovéhle věci nedokázala překousnout, proto se tomuhle dotazu rozhodně nesměju a naopak vím, jak je důležité si tohle ověřit a zjistit dopředu! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2009 10:37:29, P.) Taky by mě zajímalo, jak je to s pokusy na zvířatech při studiu medicíny. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2009 10:44:31, mishan) Na veterině jsou modeloví psi,kočky,koně,krávy,většina se učí teoreticky,jen sona atd na těchto zvířatech apár myší a potkanů prostě padne pro vědu, :Dna druhou stranu moc nechápu,proč se tam hlásí člověk,co ai nedokáže představit říznout do zvířete nebo tak,já dělala přijímačky po pěti letech praxe na veterině a už asi vím proč sem se napoprvý nedostala.... reagovat zde
    Email: vedralkaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2010 17:39:44, Nell) ahoj. Asi je ještě brzo, ale jsem v prvaku na gymplu (jinak už pátý rok na gymplu) a už dlouho se chci hlásit na FVL. Jen bych potřebovala vědět jak je to s bodovým ohodnocením příjimacího řízení (jak moc se hledí na vysvědčení ze střední a co maturita). Z biologie budu maturovat určitě jen nevím jestli i z chemie (jestli se dávají nějaké body i za zvolení oborů k matuře). Prosím odepište mi někdo. Děkuji:) reagovat zde
      Email: nellreatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2010 23:08:10, ar) nechapu jak nekdo muze s usmevem napsat, ze par potkanu padne pro vědu. Takový člověk nemá na veterině co delat. Vzhledem k tomu, že bylo provedeno do této chvíle nadbytek pitev a nakresleno milion obrazku a modelu, pak je zbytecne, aby jakekoli zviře zemřelo kvuli člověku. Na veterinu jsem se chtěla hlásit, abych zvířatům pomáhala, ale jestli je cena úmrtí zvířete, pak opravdu nechci. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.12.2012 16:11:31, vfu) Přesně tak, proč by měl být zrovna potkan či myš méněcennější, než třeba kočka a pes???S15 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2013 16:12:16, Inkvizitor) Myš nebo potkan jsou především podstatně levnějí.

          Jinak vaše hloupost je kouzelná - pokud si student "neohmatá" žijící pokusný organismus, který je prakticky bezbolestně uspán a posléze usmrcen, diametrální rozdíl postřehne až když bude řešit problém s pacientem. To platí pro humánní i veterinární medicínu. Ostatně drtivá většina pitev na VFU jsou pitvy uhynulých zvířat, k vědě se moc studentů nedostane. A ona je to možná škoda, protože kdyby studenti neměli pocit uzavřenosti biomedicínských znalostí, hloupě by nepindali o "zbytečných pitvách". Třeba by také věděli, že pokusy na zvířatech musí povolit etická komise a že samoúčelné záležitosti nemají šanci projít. Sám jsem kdysi narazil jen proto, že jsem požadoval dostatečný počet modelů, aby byl výsledek statisticky signifikantní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2013 10:07:06, Petra) Prodám vypracované otázky pro státnice na FVHE
    LEGISLATIVA
    EKOLOGIE
    MLÉKO
    MASO
    ROSTLINY
    ANALÝZA POTRAVIN
    tel. 774 994 932
    Cena dohodou-levně reagovat zde
    Email: petra.riebauerovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2013 16:06:24, Inkvizitor) A proč prodáváš věci, které většina studentů sdílí zcela zdarma? trochu chucpe... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2013 09:27:40, Petra) Nevím co je chucpe..ani, že jsou tyhle materiály zdarma k dispozici. Kdyz jsem studovala já, byla bych vděčná, kdyby mi tohle někdo poskytl. Je mi jen lito to vyhodit. Usetri to urcite cas i penize za pripadny tisk.pokud bys o nekom vedel a prijel by si pro to do liskovce, tak to neprodam, ale predam.
        Pokud si myslíš, že o to nikdo nestoji, tak sem s tim a ja to hodim do popelnice. Tolik práce a peněz mě to stálo :-( reagovat zde
        Email: petra.riebauerovaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2014 23:54:57, Inkvizitor) Humánní medici mají WikiSkripta, přírodovědci na UK mají Biofórum, matfyzáci mají (ne moc funkční) WikiMatfyz, VŠE má VŠEBorce,... jen na VFU se za potlesku všech šmelí s vypracovanými otázkami. Najednou mě nějak nepřekvapuje, že na takové škole můžou dělat kariéru takové kreatury jako Illek (jeho "sesazení" Pavlaty by bylo na civilizované univerzitě akademickou sebevraždou) nebo třeba Knotek ("přede nebudu učit studenty něco užitečného, nechci si vychovávat konkurenci"). reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2014 13:54:45, žabka) Inkvizitore, po přečtení těch tvých příspěvků jsem začala slyšet nekontrolovatelně zvonky v hlavě...S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2014 18:04:43, veterina) "Nabízím precizně vypracované otázky k přijímacím zkouškám na veterinu. Vše vypracované ve wordu, aby se s tím mohlo dále pracovat. Doplněno o mnoho vysvětlujících poznámek. Příklady jsou detailně rozepsané. Nejedná se o žádné rozmazané scany. O více informací piště na mail: veterina.doucovaniseznamcz" reagovat zde
    Email: veterina.doucovaniseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2014 23:52:14, veterina) Zdarma zašlu ukázku materiálů jak z biologie tak z chemie! pište na mail. reagovat zde
      Email: veterina.doucovaniseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2015 11:16:31, veterina) Ahoj, nabídka na materiály stále platí. Z minulého roku mám spousty pozitivních recenzí k vypracovaným materiálům od těch, co úspěšně složili přijímací zkoušky na veterinární lékařství či farmacii. Napište na mail: veterina.doucovaniseznamcz a zašlu vám podrobnosti a zdarma ukázky vypracovaných otázek a též zdarma zadání modelových otázek. reagovat zde
      Email: veterina.doucovaniseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2017 22:32:17, Dvořáková) Nabízím vypracované otázky (které jsou zkontrolované učiteli) na přijímací zkoušky včetně modelových otázek na veterinu do Brna. Lze je využít i na další obory a především na lékařské fakulty. Zdarma zašlu ukázky z vypracovaných otázek. Všechny otázky jsou vypracované ve wordu a je možno s nimi dále pracovat.

      1) biologie – 297 otázek
      2) chemie – 260 otázek
      + navíc otázky i z fyziky

      Dále nabízím prezentace z přípravných kurzů veterinární univerzity. Tyto prezentace a materiály jsou přímo od učitelů a je v nich obsaženo učivo na přijímací zkoušky. Přípravný kurz se dělil na 6 částí:

      1) obecná a anorganická chemie – 7 prezentací
      2) organická chemie – 6 prezentací + 4 testy s řešením
      3) obecná biologie – 7 prezentací + 29 zajímavých článků (které nám přednášející učitelka četla)
      4) zoologie – 7 prezentací + 2 wordy teorie navíc
      5) biochemie – 2 prezentace
      6) fyzika – 40 prezentací nebo pdf souborů

      Všechny materiály jsou ve verzi, kdy s nimi jde dále pracovat, což je například dobré pro vlastní poznámky.

      Napište mi na email dvorakova025seznamcz a ráda Vám poskytnu další informace.
      reagovat zde
      Email: dvorakova025seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2014 11:12:45, Tereza) Ahoj :) nabízím vypracované modelové otázky, ale i tématické okruhy k přijímačkám na veterinu. Modelovky z biologie a chemie za 100 Kč a tématické okruhy(sepsané rukou, 2 velké složky) - 300 Kč. Možná sleva reagovat zde
    Email: verca.veve1seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2014 20:34:52, Ivča) Ahoj, měla bych zájem především o chemii, pokud je ještě k mání :) reagovat zde
      Email: ivca.ssemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2014 00:20:44, Bakasam) Ahoj, nabízím vypracované otázky na přijímačky na FVL, FVHE. Balíček obsahuje moje materiály, z kterých jsem se učila, dostala jsem se na obě fakulty.
    Krásně zpracovaná chemie, brožura se vzorovými otázky chemie i biologie, rady, na co si dát pozor..., brožura o škole VFU.
    Zájemci, ozvěte se na mail, pošlu Vám ještě fotky, jak to vypadá... A pokud bude zájem, domluvíme se na ceně a pošlu balíček poštou. :) reagovat zde
    Email: bakasamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2015 18:51:31, Denis) Prodám vypracované materiály k přijímacím zkouškám na veterinu, pro bližší info pisněte na mail, je to přehledně a podrobně zpracované :) reagovat zde
    Email: blackfox4seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2015 14:54:20, veterinaprijmacky@seznam.cz) Prodám vzorové otázky a komplet podklady k příjmačkám. Vše v el. podobě. Cenu nabídněte, určitě se dohodneme :) Není problém zaslat ukázku. Mám pozitivní ohlasy a všichni se s těmato materiálama dostali na FVL i FVHE. :) reagovat zde
    Email: veterinaprijmackyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2017 22:28:22, Milada) Ahoj, nabidka ohledně vypracovanych materiálu je stale aktualni, posilam zdarma ukazky. Piste na mail. Materialy poskytuji za velmi rozumnou cenu. Mnoho pozitivních ohlasů. reagovat zde
    Email: Veterina.doucovaniseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2017 21:42:17, Mariana) Dobry vecer,
      prosim vas mate este stale k dispozicii materialy k prijimackam na veterinu alebo
      hygienu potravin?
      Aka je tam cena?
      Potrebovala by som to pre sestru, 13.6. ma prijimacky a potrebuje si to prejst.

      Idealne do mailu.

      Velmi pekne dakujem

      Gajarova Mariana reagovat zde
      Email: majka.gajarovagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2017 22:32:50, Dvořáková) Nabízím vypracované otázky (které jsou zkontrolované učiteli) na přijímací zkoušky včetně modelových otázek na veterinu do Brna. Lze je využít i na další obory a především na lékařské fakulty. Zdarma zašlu ukázky z vypracovaných otázek. Všechny otázky jsou vypracované ve wordu a je možno s nimi dále pracovat.

        1) biologie – 297 otázek
        2) chemie – 260 otázek
        + navíc otázky i z fyziky

        Dále nabízím prezentace z přípravných kurzů veterinární univerzity. Tyto prezentace a materiály jsou přímo od učitelů a je v nich obsaženo učivo na přijímací zkoušky. Přípravný kurz se dělil na 6 částí:

        1) obecná a anorganická chemie – 7 prezentací
        2) organická chemie – 6 prezentací + 4 testy s řešením
        3) obecná biologie – 7 prezentací + 29 zajímavých článků (které nám přednášející učitelka četla)
        4) zoologie – 7 prezentací + 2 wordy teorie navíc
        5) biochemie – 2 prezentace
        6) fyzika – 40 prezentací nebo pdf souborů

        Všechny materiály jsou ve verzi, kdy s nimi jde dále pracovat, což je například dobré pro vlastní poznámky.

        Napište mi na email dvorakova025seznamcz a ráda Vám poskytnu další informace.
        reagovat zde
        Email: dvorakova025seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Je veterina dobrý nápad? - Výběr vysoké školy
  2. VETERINA - Ostatní
  3. přípravný kurz - veterina - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Veterina - TESTY - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  5. Modelové otázky veterina - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  6. veterina - Ostatní
  7. Přijímačky na veterina (VFU) v angličtině - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  8. LF a veterina - modelovky k přijímačkám - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. VETERINA - VFU BRNO - Ostatní
  10. Veterina x hygiena x speciální chovy - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.