kurzy celoživotního vzdělávání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.01.2009 13:05:05, Martina, zhlédnuto: 1647x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, jestli se někdo chystáte studovat na nějakém z konzultačních středisek kurz celoživotního vzdělávání? Taky by mě zajímal názor a zkušenosti lidí, kteří tam už studují, a hlavně přechod na řádné studium.dík:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2009 20:41:53, Markéta) Ahoj, mám zkušenost. Studuji takto třetím rokem. Je pravda že ne každý to vydrží..začínalo nás okolo 100 nyní je nás asi 45. Co se týká přechodu na řádné studium... tak musíš mít průměr nebo udělat zkoušky. Co si vzpomínám, tak z těch co vydrželi tak skoro všichni zvládli ten průměr. Bylo jen pár lidí co dělali zkoušky (myslím že z matiky a cizího jazyka). Jestli ti ještě něco zajímá klidně se ptej. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2009 11:27:36, Katka) ahoj, já jsem si dala přihlášku do Klatov na konzultační středisko a jsem na sebe zvědavá, jak to zvládnu. Moc info nemám, protože nikoho neznám, kdo by to studoval. Tak budu ráda, jestli se tu nějaké info objeví. :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2009 10:45:25, markéta) Ahoj Katko, studuji v Klatovech (ve třeťáku). Určitě to zvládneš. Možná nastanou chvíle a budeš si říkat, že toho máš dost. Ale zvládnou se to dá. Najdeš lidi, utvoříte "studijní kroužek" bude si pomáhat. Takhle to normálně funguje. Všichni mají rodinu, práci, školu. Musí si vypomoc, aby se nezbláznili. :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2009 18:54:56, Katka) čauky Markéto, děkuji za podporu, doufám, že budeš mít pravdu. Já už se totiž pokoušela jednou o studium přes CECEV v Plzni na ekonomce a nějak se mi to nepodařilo. Tak toto bude můj druhý pokus - snad už úspěšný. Jinak jak jsi psala, že Vás nastoupilo cca 100 a teď je Vás asi 45 - ty lidi to vzdali sami a nebo je vyházeli? A jak pak je náročná matika a jazyky? Z těchto předmětů mám největší obavy .... Moc ti děkuji za info, jsem ráda, že se mám na koho obrátit. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2009 08:13:32, tonda) Na VSRR nejsou takový probléma matematika a jazyky. Vesměs vystačíš se středoškolskou matematikou. Jazykové lektorky jsou velmi příjemné dámy s darem učit věčné začátečníky, hlavně umí dobře vysvětlit problematické místa gramatiky.
          Problém je spíš v předmětech, kde by to nikdo nečekal. Oblíbené S05 zemědělství a pak všechno, co učí doc. Hudečková. Zasvěcení vědí :D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.03.2009 08:51:24, Markéta) Katko...matika a jazyk fakt nejsou výraznější problém. Ty co to vzdávají tak většinou sami od sebe. Problémem je většinou nedostatek času na učení. Někteří přerušují a pokračují další rok. zemědělství u nás bylo v pohodě...to snad udělali všichni. Problém byla statistika, a různé regoinální vědy. Tam bylo nejvíc neúspěchů. Ale kdo neudělá na poprvé, udělá často na podruhé:). reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2009 17:24:38, Katka) ahoj, díky všem za info, nějak teď moc v práci nestíhám, tak ani nemám čas se tu moc objevovat ... právě v práci dělám zkoušky z odborné způsobilosti :( a v Klatovech od září začínám, tak jsem na sebe docela zvědavá, snad to půjde. Mějte se fajn. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2011 14:32:01, sara) Ahoj, já nastupuji do Šumperku - obor VSRR - navazující magisterský a budu vděčná za jekékoliv info kolem studia a "spolužáků". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2011 14:14:21, Laďka) Ahoj já nastupuji do Litoměřic na VSRR, budu také ráda za jakékoliv info....:-) Laďka reagovat zde
    Email: Lruzovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. kurz celoživotního vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Kurz celoživotního vzdělávání -práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Vzdělávání dospělých - kombinované - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  5. Poradenství v odborném vzdělávání (a podobné obory) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. UJAK obor vzdělávání dospělých - Ostatní
  7. Nultej ročník-Kurz celoživotního vzdělávání na UK - Ostatní
  8. Přípravané kurzy na lékařské fakultě MU - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  10. Přípravné kurzy TUTOR OSP + ZSV - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.