Dotazy o rozvrhu na VSE FMV - 1. semestr:)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.07.2006 20:17:41, Katty, zhlédnuto: 1564x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj vsem, dostala jsem se na mezinarodni obchod, ale na zapisu byla ma matka. Co se tyce telaku, tak asi pujdu na serm S06, jsem fakt zvedava! Ted skoncily prvni registrace predmetu... vubec nechapu, kdy budu vedet presne jaky mam rozvrh, bude jasne jake mame predmety schvalene pred zacatkem semestru?? Jestli nekdo ma s timhle zkusenosti, tak at se prosim ozve. Jak jste resili zapis predmetu pred prvnim semestrem na VSE?? Jinak se mi docela libi, ze vice mene budu chodit do skoly jen tri dny v tydnu S13.

Email: crazyveronikaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2006 23:45:42, Radek) Ahoj. Povídání o tom, jak je to se zápisama předmětů najdeš tady. Včetně harmonogramu, kde prváci patří mezi "ostatní" - tj. 12.9., 18.9., 22.9. v 8 -12h ráno můžete korigovat to, co vám tam připravili. Teď máte za sebou zatím jen registrace předmětů. Můžete si ty předměty takhle nechat, nebo změnit termín, ve třetím kole zápisů lze i přihazovat nezaregistrované předměty (kdo si věří že zmákne víc :))- je to všechno v tom textu viz odkaz. Zapisování tělocviku je kdo dřiv přijde, ten...
    Doporučuji v zápisech nechat ty doporučené předměty a moc toho nepřihazovat, po prvních semestrech budeš vidět a kdyžtak zvýšíš laťku. Tři dny školy, to vám udělali dobře, hm. Pokud nenastanou komplikace s kapacitou a nebudeš chtít nic měnit, víš rozvrh už teď, co zpečetíš při zápisech v září, to je dáno.:) Zdar reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2006 00:03:12, Radek) S kapacitou kurzu je to tak, že když je při registracích překročena, počítač ty předměty zapíše jen někomu a ostatním ten předmět zruší, pokud ti ho zruší, při zápisu můžeš zvolit ten předmět a zkusit se zapsat v jiném termínu (v pátek odpoledne bývá volno :)). Takže se vyplatí ty dny zápisů opravdu mrknout, zda se ti tam všechno zapsalo, v 8 ráno máš největší šanci, že ještě někde bude volné místo. Info o jednotlivých předmětech jsou na http://pes.vse.cz - menu: Předměty.S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2006 00:16:05, Radek) Ten odkaz na stud. program bude funkční po vymazání znaků %20 co jsou tam (sorry, udělala se tam automaticky mezera a to je výsledek). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2006 00:36:55, Radek) Jo, a slyšel jsem že v těch registrovaných předmětech vám nedali jazyky, takže to si tam pak musíte zvolit (FMV máš během Bc. studia 2 na pokročilé úrovni - římskými číslicemi je značena návaznost - začíná se na I). Jestli se nemýlím, je to angličtina 2AJ201, němčina 2NJ201, francouzština 2RO201 apod. - podíváš se na pes.vse.cz. Ostatní fakulty mají 1 pokročilý jazyk. Další jazyky (ze kterých člověk nedělal přijímačky - ale nějaký si zvolit musí) jsou "základní úroveň". Nemusíš všechno dělat v prvním semestru, ale s jazyky je dobré začít, viz co má být odstudováno do konce Bc. studia (docela dost).:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2006 18:28:56, Katty) Moc dekuju za tak vycerpavajici odpoved, myslim, ze uz mi vsechno doslo a ze to zvladnu:) Jeste jednou dik a uzij si zbytek prazdnin:) reagovat zde
    Email: crazyveronikaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2006 23:16:42, jitkA) Ahojky, dostala jsem se na fakultu fin. a účet. prosim tě jsem asi hodně natvrdlá, ale za boha nevim jak zjistim svůj rozvrh. prý je v prváku daný. za to jim jsem fakt vděčnáá, ale kde ho mám najít. Na zápisu jsem bohužel nebyla-byla tam moje sestra, která mi neřekla v podstatě nic. Snažila jsem se přihlásit, ale když jsem šla na odkaz rozvrh tak tak jaksi nic nebylo. díky za odpověď:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2006 10:38:26, Radek) Ahoj Jitko. Ten rozvrh tam bude až po zápisech, tzn. někdy od pol. září. Na rozvrh se můžeš podívat v posledním týdnu v srpnu přes internet v aplikaci pro registrace a zápisy, která je ke stažení na http://nb.vse.cz/regzap/ a v tom týdnu si zaregistrovat jazyky (?) pokud je v rozvrhu ještě mít nebudeš. Pak probíhají zápisy v jednotlivých kolech (opět přes tu aplikaci), v termínech jak je výše, ale tam už asi nic měnit nebudeš (když píšeš že je to pro vás dané) - budou se tam objevovat postupně předměty které sis registrovala (v prvním kole ty povinné, v druhém navíc nějaké další, ve třetím pak všechny předměty VŠE i neregistrované), ty co tam budou zapsané v tom září, ty máš jisté. Rozvrh z těch registrací se dá uložit (v html tabulce nebo textový). Takže od 23. srpna. Zdar:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2006 17:58:41, jitka) Radku, díky moc za informations. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2006 07:42:30, jitka) ještě jeden přihlouplý dotaz. ty předměty, který mám určený si nemusim ani zapisovat?mám daný i den a hodinu té přednášky nebo si můžu vybrat jakej den bych ji chtěla mít. díky ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2006 18:11:29, Radek) Registrované předměty by měl zapsat počítač. Jen pokud počet registrací na daný kurs převyšuje kapacitu, si musíš pak ten předmět zapsat na jiný termín, jinak se jen stačí dívat a třeba si vytisknout rozvrh.
    Hodinu i den přednášky si můžeš měnit, pokud bude jinde volno a pokud neučinili nějaké admin opatření. Chytřejší budeme po 23. srpnu, kdy to můžeš v pohodě zkusit. Když člověk u předmětu zvolí jiný kurs (místnost, doba) myslím že klávesou alt+c, po úpravách opustí tu aplikaci (klávesa esc), tak se uloží to co jsi tam změnila (viz návod). V zápisu to počítač bere přesně podle těch registrací, takže když to půjde změnit v registracích, tak je to v poho.
    Já jim ale nechci kazit jejich plán, kdoví, třeba zamýšlejí abyste lidi ze stej. oboru měly ty předměty spolu a tak, kdoví.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2006 11:11:40, jitka) katty, prosím tě nevíš kdy je to náhradní focení na ISIC? Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2006 13:27:24, Radek) Info a kontakt na lidi co ISIC na VŠE zařizují je tady: http://vc.vse.cz/vc/wwwvc.nsf/V-WebLookup/PracovisteSpravyIdKaret?OpenDocument&4.1.2 , tak se na to zeptej.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2006 14:34:49, ada) nevite kdy budeme dostavat ty isic karty a indexy? diky moc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2006 14:07:51, íff) ahojky ado, indexy budem dostávat na imatrikulaci a isic karty taky někdy na začátku semestru. zatím:) reagovat zde
    Email: ivana.zikanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2006 15:59:56, katty) ahoj, ja se jdu fotit na isic 29.8. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Chci jít na jinou VŠ a vykašlat se na jarní semestr..jak to udělat "hladce" :) - Informace o studiu
  2. šestý semestr- ukončení předmětu ze čtvrtého - Masarykova univerzita
  3. Udržení statusu studenta + dotazy k ČZU - Informace o studiu
  4. Dotazy PAČR, prvák - Policejní akademie České republiky
  5. Přípravný semestr.kurz na PF - Informace o studiu
  6. Nezvládnutí zimního semestr na VŠ - Informace o studiu
  7. Přestup na jinou VŠ, protože nezvládnu zimní semestr, status studenta - Informace o studiu
  8. Zimni semestr (status studenta) - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. zimní semestr -kredity - Informace o studiu
  10. Mendlovka Letní semestr - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.