Literarni akademie Jana Skvoreckeho


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.03.2009 19:58:22, Ivet, zhlédnuto: 384x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, na netu jsem objevila tuhle VS. ma tady nekdo s ni nejake zkusenosti pls?? Zaujal me obor tvurci psani a publicistika, ale trosku se mi nelibi uvod stranky jak je podany,pusobi jako klamna reklama...ale mozna se mylim,a ta skola nebude tak spatna.diky za info

Email: dilonsaeznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2009 20:34:10, Alena) v loni jsem se hlásila také na tento obor, ale nakonec jsem na přijímačky nešla, jsou docela težké,nejenom že musíš mít přečtenou předepsanou literaturu,ale taky musíš mít na velmi dobré úrovni anglický jazyk,přestože jiný jazyk tam není.Na přijímačky musíš tam poslat esej na tobě vybrané téma a pak se ho tam snažit analyzovat. Není snadné se tam dostat i když je to soukromá VŠ.Prostě si vybírají. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2009 17:22:33, Jiri Palicka) Delala ji moje spoluzacka z gymplu, dostudovala to a pak si dala prihlasku na UK FHS. Ale ve druhaku to zapichla a odjela na Novej zeland, ted se po dvou letech vratitila, a chtela do dostudovat, ale odjela s pritelem do kanady, bla bla .. ale hrozne si tu skolu chvalila a ze prej tam sou bezvadni lidi.

    Moje exsnoubenka delala UK FF bohemistiku a vylili ji a sla Skvoreckyho a ze prej je to nescetnekrat lehci - dava si to levou zadni. Ale je spokojena.

    Sem na UK FHS a jestli chces delat literaturu - rozhodne ti doporucuju tu skolu zvazit.)
    Sice se neucis o literature, ale cely studium je zalozeny na psani eseji a cetbe - pak jako zurnalista ocenis zaklady v ekonomii, historii, sociologii, nabozenstvi apod.
    Hlavne neplatis 60 000 za rok.)



    reagovat zde
    Email: osiriseemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Policejní akademie Praha - Policejní akademie České republiky
  2. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  3. Univerzita Jana Amose Komenského - názory - Výběr vysoké školy
  4. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  5. Policejní akademie nebo ČZU? - Ostatní
  6. Univerzita Jana Amose Komenského - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. Literární dokumentaristika a teorie čtenářství ANO nebo NE? - Univerzita Hradec Králové
  8. Testy 2013-policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  9. Akademie STING - Ostatní
  10. Policejní akademie v Praze - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.