zkušenosti absolventa

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.03.2009 01:46:35, JFa, zhlédnuto: 6621x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mohu potvrdit, že univerzita VŠEM není z nejlehčích a kdo si myslí, že soukromá škola je zadarmo, tak není. Z cca 90 lidí v prváku jsme dokončili ze 3 skupin celkem 27 osob bakaláře. Na druhou stranu kvalita přednášek je z 80% vyšší průměr kvality, někdy dokonce opravdu překvapí zkušenost lektorů z praxe. Kdo si navykne na celkem nesmyslnou administrativu a věčné vyplňování formulářů pro formuláře na studijním oddělení, může být na tuto školu i přesto hrdý. Já jsem se rozhodl zkusit i navazující Ing. studium a zatím tedy jen zjišťuji, že náročnost oproti bakaláři je ještě tak 3x vyšší. No, good luck! Hlavně neopisujte a neopomeňte administrativní zápisy. Vyhodili by Vás i týden před obhajobou. Chce to disciplínu. S05

Email: jaroslav.fabianseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2016 09:43:29, Lana) Zdravím a předem se omlouvám,že to se vkládám.
    Vím,že to sem nepatří,ale na forech a diskuzích o tomhle tématu jsem se moc nedozvěděla a příjemní zrovna nebyli.

    Věřím,že se tu dočkám kladné odpovědi.

    Jde mi o jednu půjčku...nechci nic velkého.Jen malou částku.Chtěla bych poradit od někoho kdo má zkušenost s http://www.penizeprolididneska.cz/a/br2

    Nepůjčují miliony,ale to já nepotřebuji.Spíš by mě zajímalo jak to tam funguje.

    Předem děkuji za odpovědi a ještě jednou se omlouvám. reagovat zde
    Email: mrazkovam23seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2012 10:15:27, Petr) Protože teď řada maturantů řeší, kam na soukromou VŠ. Chtěl bych varovat, abyste nechodili na VŠEM. Může se zdát na první pohled líbivé školné, ale věřte, že na konci studia budete oproti ostatním VŠ v minusu a hlavně, budete neustále rozdýchávat aroganci této školy.
    Student má řadu povinností (což je samozřejmě správné), problém ale je, že škola nemá vůči studentům povinnosti žádné. Student musí vše odevzdat v krátkém termínu, který se mnohdy změní v průběhu „hry“, stejně jako se mění podmínky studia, apod. Nikdo Vám nedá nikdy vědět, co přesně se změnilo, jen přijde strohý mail, že si máte přečíst to a to. Problém je, že Vás škola neustále zahlcuje spamy. Takže z 50ti přijatých e-mailů se vás týká jen jeden. A nikdo nemá samozřejmě čas pročítat 49 mailů, které jsou úplně mimo. Navíc stránky VŠEM jsou velmi rozsáhlé, nepřehledné, mění se neustále „cesty“ dokumentů, takže vyznat se v nich je opravdu nadlidský úkon. Dokonce ani studijní oddělení vám není schopné říct, co kde hledat. A když dáte vyhledávat podle slov, nikdy už na vyhledaném odkazu dokument nenajdete. To ale není nic proti termínům. Studijní oddělení má sice také termíny, do kdy by mělo reagovat, do kdy by mělo schválit téma seminárky, bakalářky, diplomky a dalších dokumentů. Ale realita je, že třeba projekt bakalářky, bez kterého se nehnete, má být schválen studijním (ještě není dán vedoucímu práce) do 14ti dnů, ale realita je, že přijde až za cca 2 měsíce. Pak se jim tam nelíbí formální úprava a student musí opravit a poslat zpět do 3 DNŮ. Když to nestihne (zrovna byl víkend), tak je nahraný. Závěrečné zkoušky mají být ohodnoceny do 14ti dnů, ale realita je dvojnásobek. Bohužel pak se student nestihne přihlásit na další termín, takže se dostane do skluzu se studiem. Dalším výborným podvodem na studenty je limit odhlášení ze zkoušky. Protože jsou termíny velmi rychle rozebrané, tak si studenti dělají plán a přihlásí se na různé termíny dopředu. A když poté potřebujete zrušit termín (klidně 2 měsíce dopředu) a odhlásíte se (10x), tak dostanete 5 bodů (za 10 vás mohou vyloučit) a nesmíte chodit na zkoušky! Takže se dostanete do skluzu a platíte a platíte. Velký hit jsou teď také prezentace seminárních prací. Ačkoli jste hodnoceni lektorem známkou 1, klidně vás několikrát vyhodí od prezentace z protichůdných důvodů. Na to existuje krásný argument: „na akademické půdě může mít komise jiný názor než předchozí komise“. Takže vy něco opravíte podle výtek jedné komise a příště vás vyhodí jiná komise za to, že jste to opravili. Krom toho, že na jiných školách žádná prezentace není (jděte tam), stačí poslat práci a ta je hodnocena, tak tady se necháte šikanovat a ještě za to platíte. Jedná se o velmi propracovaný systém VŠEM, kdy ačkoliv máte již všechny zkoušky i ohodnocené práce, musíte platit za prodloužení, kvůli opakovaným prezentacím. Tohle píšu za všechny moje spolužáky, kteří se shodují na tom, že už by na VŠEM nikdy studovat nešli a většina z nich bude po bakaláři pokračovat jinde. Ne kvůli tomu, že by byly těžké zkoušky, těžké studium, ale kvůli nekonečné šikaně a tahání peněz, a také kvůli nerovnoprávnosti, kdy dochází ke zvůli ze strany školy. Oni nemusí nic a vy jste za vše popotahováni. Protože ti chytří už dávno z VŠEM odešli, mohu doporučit VŠE – distanční studium, VŠFS nebo UJAK (ten má nejhorší jméno, ale studium je v pohodě).
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2011 20:02:44, gen.Knop) No, je pravdou že na sobě pracují. Já teď budu psát BP na téma "Návrh bezpečnostní sondy pro testování neznámé sítě" což je super, protože v mládí jsem techniku v Brně stornoval a ta ekonomika je spíše pro kancelářské :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2011 17:05:19, Anna) zdravím, nemáš ještě literaturu ze studia předchozích ročníků? Chtěla bych je od někoho koupit ale nemám kontakty.

    Díky
    A. reagovat zde
    Email: anna.pibilovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2011 14:49:50, Pietro) Tak přihlaš svýho psa třeba na VŠFS nebo Metropolitní univerzitu Praha, ty jsou soukromé s doktorandským studiem. reagovat zde
    Email: sebevrah007seznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  2. Zkušenosti se studiem - Ostatní
  3. VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:(((((((((( - Ostatní
  4. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  5. VŠTE České Budějovice zkušenosti - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  6. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  8. Prezenční studium s prácovní zkušeností - Ostatní
  9. Anglophone Studies na MUP - zkušenosti? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  10. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.