Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.03.2009 21:36:03, Darina, zhlédnuto: 807x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte lidičky, studujete tuhle školu někdo? Letos se tam hlásím, a zatím jsem slyšela samé negativní ohlasy odevšud, tak by mě zajímalo jestli je vážně ta škola tak špatná... Přesněji pajdák :-)Díky!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2009 21:44:25, xxx) Není ten negativní ohlas u těch co byli vyhozeni? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2009 22:02:11, Darina) To nevím, to jsem nezkoumala :-) ale dobrá připomínka :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2009 11:30:09, xx) No lepší je poznat osobně, a tyhle názory brát s rezervou reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2009 16:42:49, Darina) To každopádně, jen bydlím 300 km odtamtud, a už jednu vš jsem musela ze zdravotních problémů skončit, tak teď bych ráda měla jistotu... :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2009 12:55:25, domča) já si nemyslím že je špatná,mám spoustu bývalích spolužáků kteří jsou na pajdáku(různých oborech) a jsou štastný.Na SŠ jsem měla tak 70 procent učitelů z Jihočeské university-z pedáku.Takže bych řekla, že je snažší se tam dostat,ale udržet se je to už na tobě.A když bydlíš tak daleko, tak bys měla určitě nárok na kolej.
    A na jaký obor se hlásíš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2009 16:08:58, Markéta.G) Ahoj, včera jsem byla na JČU na přípravných kurzech, ne teda zrovna na Peďáku, sice na zdravotně sociální fakultě, ale bylo to celkem fajn. Škola je hezká, koleje ujdou ( jsou to koleje no :-) ), přednášel nám tam profesor z peďáku, teď nevím to jméno, každopádně to byl sympaťák na úrovni :-) znám spíš lidi ze zdrávky, ale ty si zatím nestěžovali, naopak říkali, že profesoři jsou fajn, není to zrovna nejlehčí škola, ale jsou vstřícní a rádi pomůžou :-) Taky bydlím dost daleko ( kladno ) od Budějek, ale na mě to udělalo docela dojem :-) reagovat zde
    Email: Marketka.Gseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta Strukturální politika EU pro veřejnou správu - Výběr vysoké školy
  2. VŠTE v Českých Budějovicích ?? - Výběr vysoké školy
  3. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  4. bio fakulta v českých budějovicích - Ostatní
  5. Univerzita Karlova - finance - Ostatní
  6. Hledáme privát v Českých Budějovicích!!! - Ubytování a stravování
  7. Percentil Univerzita Palackého - Právo - Ostatní
  8. Ekonomická fakulta na JU v Českých Budějovicích - Ostatní
  9. přijímací testy Univerzita Pardubice - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Jihočeská univerzita - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.