scio


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.03.2009 22:36:56, honey, zhlédnuto: 1593x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
ahoj, psala jsem v sobotu osp test a dneska jsem na internetu zjistila kolik jsem ziskala bodu!!!Ale zajimal by mě můj percentil, nevíte kde to najdu, nebo kdy bude popřípadě zveřejněn????díky moc
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2009 22:39:17, Magda) Ve středu ve 12, aspoň je to tak napsané na jejich stránkách. Kolik jsi měla bodů? :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2009 23:05:15, xx) Z února sem měl ccc 24,5 a teď v březnu 35. Stejně mi to Scio přijde čím víc platíš tím víc roste skore.

    Nesnáším tuhle bandu nenažranců reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2009 10:09:06, Magda) To jsme dva, akorát hrabou peníze (a že jich je...) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2009 13:16:38, steve) No frajere komerce to sice je ale ty se svým skore krutě popřemýšlej jestli vubec má cenu na nějakou VŠ chodit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2009 13:05:46, xx) Nejvíc mě štve, když chceš jít na veřejnou školu, že musíš podporovat nějaké socky ze společnosti s ručením omezeným. Asi to kašlu, tak sem jim už zaplatil aspoň dva litry. Na dubnovej termín kašlu. Jen se pořád opakují jejich sen je aby si každý udělal těch pět termínu.

    Je to jen hloupá komerce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2009 20:33:19, eva) já se taky hlásím na humanitní obory, kde nebudu mít žádnou matiku a musím dělat scia-OSP a ZSV.Ale berou od 50 percentilu, takže mám alespoň nějakou šanci reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2009 21:56:54, xx) Steve je čů rá k reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2009 23:06:21, steve) No je vidět že tvé vyjadřování je vskutku na úrovni..je vidět že v tomhle případě je percentil ze scio vskutku relevantní...už se těším jak shniješ na nějaký podřadný škole někde v p..deli nejlíp někde u Polských hranic ty ubožáčku;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2009 12:44:37, Veru) nevíte někdo kolik potřebuju percentil na kombinovaný obor - mediální studia reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2009 21:51:59, alca) na mediální studia potřebuješ minimálně percentil 88 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2009 15:23:41, Mlk) Zdar letošní hranice nutná pro přijetí na Národohospodářskou fakultu bude prý velice nízká možná okolo 50-60 percentilu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 14:00:01, Ivana) Ahoj, kde jsi na to prisel? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2009 16:39:30, James) No to by mě teda taky docela zajímalo... Chtěl bych se tam dostat, ale moje výsledky ze Scia jsou mizerný... Ale pokud by stačil percentil 60 a vejš (klidně i min. 70), tak jsem za vodou...:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2009 09:56:50, Malkin) To se mi zdá jako blbost vzhledem k tomu že bude letos o tuhle fakultu více uchazečů...navíc loni se oproti předloňsku hranice zvýšila o více než 10 a nelze čekat až takovej masivní propad letos...já myslím že to letos bude něco mín než loni...tak okolo tech 70 že to bude. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2009 13:06:07, James) A jste si jistý, že to letos opravdu bude míň než vloni? Protože jestli by opravdu brali nad 70, tak je to pohoda... Já se právě obávám, aby to nebylo ještě víc (třeba 80 a vejš). Protože v roce 2007 brali nad 64 (tuším) a v roce 2008 nad 76 (!!!), takže jestli bude letos ještě víc uchazečů než v minulým roce, tak rozhodně percentil 70 stačit nebude... Tím pádem jsem samozřejmě v háji... :( reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2009 13:15:13, Malkin) Tak nad 80 to stopro nebude to ne:) Takhle vysokej percentil maj leda humanitní obory jako práva, sociální vědy apod...na ekonomky zas takovej nával není aby ten percentil vytáhly nad 80 takže žádnej strach:) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2009 13:28:44, James) Tak tos mě docela uklidnil. :) Můj zatím nejlepší výsledek na Sciu je něco přes 74 (74,67 nebo tak nějak...). Stejně obdivuju lidi, co daj úplně v pohodě třeba 85... :D Mně tyhle testy tak dobře nejdou a pochybuju, že to bude teď v květnu lepší... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2009 19:51:53, Malkin) No tak pozor 74 není uplně zlej výsledek. Jako u nás ve škole bys byl 3. nejlepší z celý školy...průměr byl tak 30-40 :D no...se svými 88 sem poznal co to je opravdu závist:D reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2009 13:50:48, James) No, já jenom doufám, že mi těch 74 bude stačit na tu národohospodářskou, ale pochybuju o tom... Jinak teda klobouk dolů, jestli máš těch 88 S08 reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2009 15:04:01, James) Tak nakonec brali nad 80.. S13 Na posledním Sciu se mi povedlo udělat 78, takže to bylo docela o fous... Ale nakonec mě vzali na podnikohospodářskou, takže jsem v klidu.. :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2009 19:24:36, Malkin) No já myslím že by tě na odvolání v pohodě vzali s 78:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2009 15:25:32, pavel) Tak ja se pohybuju asi v jinych sferach. U nas ve tride se hadaj, kdo ma 99,5 a kdo 99,8. Taky tam mel clovek 2x za sebou 100. Pak mejch ufunenejch 89 zrovna nevyzni... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2009 20:25:54, Monika) Prosím o radu, kdo má zkušenosti z oborem učitelstí MŠ na pedagogické fakultě v ČB,jakou píseň lze zpívat u přijímaček a jak probíhá kresba??

    Díky reagovat zde
    Email: monlacentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Nevíte jak je to s VŠE FIS a scio testem? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. kurzy Fido (Scio OSP) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Percentil OSP scio - zkušebný test - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. SCIO testy - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. ostré testy scio 2014 - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Bonifikace a přijetí na základě scio OSP - Univerzita Pardubice
  7. Příprava na NSZ od SCIO (právnické fakulty a další) - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Test obecných studijních předpokladů od Scio, nebo od Univerzity? - Masarykova univerzita
  9. VŠE - FIS - SCIO - Ostatní
  10. přijímačky scio osp, zsv - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.