přijímačky UK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.03.2009 13:13:27, Stejsinka, zhlédnuto: 226x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, nechystá se někdo te´d v dubnu na přijímačky na na pajdák UK?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2009 10:40:49, Michal) Absolvoval jsem některé kurzy na UK a uložil svoje poznámky na internet. Využívám této příležitosti, abych o tom někoho informoval. Klikni prosím na odkaz dole a pokud bys něčemu nerozuměla, ozvi se. (Zvláště doporučuji Tvé pozornosti doktorku Kepartovou a pana Charváta...) reagovat zde
    Web: http://www.volny.cz/vlastnipoznamky
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2009 13:20:19, potvora) kamaráde, nechceš už tady přestat spamovat? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 10:23:37, Michal) Nevím, proč bezdůvodně urážíš člověka, který se Vám snaží pomoct a vyvinul pro to nemalé úsilí. Ty poznámky jsem nyní přepracoval a mělo by je jít bez problémů používat. Radší napiš, co se Ti konkrétně nelíbí nebo co Ti fungovalo špatně... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 10:49:55, potvora) můžu se zeptat, čím konkrétně jsem tě urazila? mám zásadní problém v tom, že své poznámky nabízíš u otázek, ke kterým se naprosto nehodí. Nebo někde v tvých poznámkách je odpoveď ano chystám se na přijímačky/ne nechystám? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 11:12:46, Michal) Urazilo mě to, že jsem podle tebe spamer. To jest ten, kdo se např. snaží dostat podvodným způsobem k bankovnímu účtu někoho jiného. Studoval jsem už dávno, vím jen, že Kepartová a snad i Charvát se tam stále vyskytují a v budoucnu se s nimi Ti, kteří tam opravdu chtějí studovat, určitě setkají. Těch, co se o studium teprve ucházejí je zde teď většina a je to tak každý rok, to mi můžeš věřit. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 12:18:58, potvora) http://cs.wikipedia.org/wiki/Spam
              http://cs.wikipedia.org/wiki/Phishing
              já v tom vidím značný rozdíl, ty ne? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 14:43:58, Michal) Máš pravdu, z Tvého pohledu jsem se Ti vetřel s něčím svým do něčeho Tvého. (Přiznávám, že mi ta internetová terminologie dělá potíže.) Měl jsem si tedy napsat svůj příspěvek. Jenomže, tys to vlastně formulovala tak, že už to dělám delší dobu, tudíž se vtírám mezi Vás všechny. Co když je někdy jenom křehká hranice mezi reakcí k tématu a tím, co máš na mysli Ty? Diskuze je přece určena k diskutování! A pokud jsi byla i na www.volny.cz/pomucky tak se podívej do Wikipedie ještě na "Shareware"... reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 18:21:58, potvora) a neděláš to delší dobu? první příspěvek na tohle téma je z ledna 2008. Pojem shareware samozřejmě znám, podívala jsem se na témata poznámek a ani program ani témata mě nezaujala..Chápej, nejde o vtírání se, jde o opakované vkládání stejného příspěvku = spam. Nemohu se zbavit dojmu, že to děláš z čistě zištných důvodů. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2009 20:35:19, Michal) Po celou tu dobu na tom téměř neustále pracuji. Předposlední novinkou bylo fulltextové vyhledávání k mým poznámkám a nyní jsem je vystavil ve zcela nové úpravě, která odbourává potřebu toho fulltextového vyhledávání pro toho, kdo právě není uvnitř vytváření nových poznámek a zdokonalil ten program, v němž se vytvářejí pro toho, kdo k němu přistupuje poprvé.

                    Nemyslím si, že bych byl typickým příkladem internetového spamera, který chce hlavně bezpracně zbohatnout... reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.