cestovní ruch


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.04.2009 15:05:18, ap, zhlédnuto: 2544x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekhlásíte se někdo na tenhle obor?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2009 18:09:51, vorduska) už ho studuji :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2009 15:50:35, ap) a najde se někdo kdo to studuje na ujaku? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2009 15:26:59, Lucka) zdravím,
      já na tenhle obor půjdu s velkou pravděpodobností, jen sonduju info o škole a zatím to jde:)...ale budu si platit kombinovaný studium, už pracuju a po 7 letech se vracím do školy...no bude to zajímavý...už si něco na tenle obor vysondoval? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2009 21:33:17, ap) Bohužel nic moc. byla jsem se podívat na dni otevřených dveří ale moc z toho nepoznám. snad jen že budovy nově opravené a záchody velmi čisté. Vybavení taky velice dobré. O předmětech ani o učitelích nic nevím. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2009 10:11:48, Lucka) zdravím...tak jsem trochu sondovala a nic moc...už je tam prý moc studentů, aby se jim nějak věnovali a "recenzi" na učení jsem taky nezískala moc kladnou...ale uznávám, že to je vždy dost subjektivní...ale moc to nepotěší. Škola a prostředí je hezký, to vím... ale to si asi moc při kombinovaném studiu neužiju:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2009 12:08:37, ap) ahoj. já si napsala o studijní plán oboru tak pokud máte zájem mohu vám ho poslat. Docela mě zarazily některé předměty. Třeba nvm u čeho uplatním filozofii ale co nadělám. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2009 14:58:00, Lucka) jojo, ta mě taky trochu zarazila a nebo i název předmětu Úvod do...úvod do čehokoliv je nesmysl, pokud se to učí půl roku...tak pak slovu úvod nerozumím, ale dejme tomu.My teď s kámoškou váháme, zda si to zaplatit nebo ne...ještě koukáme po jiných školách, ale přihlášku je nutné podat do konce srpna, tak to snad stihneme:-)... i když se mi asi stále tenhle obor líbí nejvíc... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2010 19:40:09, Markéta) Ahoj, měla bych zájem o studijní plán, o kterém píšeš na cestovní ruch. Psala jsem do školy, ale už je to týden a nedostala jsem odpověď. Když mi ho pošleš, budu fakt moc ráda. Děkuju. reagovat zde
      Email: holeckova.marketagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2010 21:15:45, dominika) Ahoj, uvažuji o tomto oboru také...za tem studijní plán, bych byla moc ráda...díky moc reagovat zde
      Email: dominika.koskovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2010 12:35:22, Maky) Takže :

        MCR na UJAKU

        1. SEMESTR :

        filozofie, politologie, úvod do psychologie, úvod do ekonomické teorie, úvod do CR - trvale udržitelný rozvoj cestovního ruchu v ČR a EU, technika služeb cestovního ruchu, geografie cestovního ruchu - Evropa I

        2.SEMESTR :

        mikroekonomie, základy kvantitativních metod pro ekonomy, andragogika pro pracovníky v cestovním ruchu, geografie cestovního ruchu Evropa II, geografie cestovního ruchu svět I, technika služeb cetsovního ruchu II

        3.SEMESTR :

        makroekonomie, sociologie, management cestovních kanceláří I, management I - management lidských zdrojů, geografie cestovního ruchu svět II, finanční účetnictví I, praxe, dějiny cestovního ruchu

        4. SEMESTR :

        průmysl cestovního ruchuv EU, management II - finanční management, management cestovních kanceláří II, právo v cestovním ruchu ( obchodní právo ), finanční účetnictví II, marketing, bakalářský seminář, public relations

        5. SEMESTR :

        systém marketingových komunikací, sociální psychologie, organizační chování, psychologie reklamy, informační technologie v cestovním ruchu, praxe, management stravovacích a ubytovacích zařízení

        6. SEMESTR :

        strategický marketing, písemná a ústní komunikace, metodika práce průvodce a delegáta, etiketa a společenský protokol, základy podnikání reagovat zde
        Email: holeckova.marketagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2010 12:42:03, Maky) Co se týče jazyků, na MCR kombinovaně jsou dva povinné jazyky, ze kterých se musí v 5.semestru složit zápočet. Výuka klasická neprobíha, jen konzultace. Škola nabízí angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu a francouzštinu. Nevím konkrétní informace u jednotlivých oborů. Na katedře jazyků mi řekli, že po zahájení výuky, se vyvěsí konzultační hodiny, na které je možné se zapsat. reagovat zde
          Email: holeckova.marketagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2013 11:31:32, Iva) Ahojky. mohla bych Tě poprosit o přeposlání toho rozvrhu?
      Děkuji Iva reagovat zde
      Email: andmeeseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2009 18:05:07, ap) jo je to hloupost ale prostě pořád mi tahle jejich rádoby univerzita připadá nejpřijatelnější. Jen by mě zajímalo jestli je hodně složitý jí dodělat nebo je to pohoda... což jsem slyšela. ale to je asi hodně individuální reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2009 11:40:48, Lucka) já myslím, že pokud to opravdu budeš chtít, tak se to dá dolělat rozhodně... jde jen o to, jak moc budeš chtít být dobrá...zda jen abys prolezla nebo prolezla na výbornou...co si budeme povídat, neznám snad nikoho, kdo platil, koho by ze soukromý vyhodili, to už fakt musel být extrém... pokud člověk chce jen titul, tak nevadí, že sotva prolézá, ale pokud z toho chceš mít i něco sama pro sebe, tak se člověk musí hold učit, ale nejhorší asi bude ten první semestr, než se do toho člověk dostane, od 2. bych řekla, že už to bude lepší:-). Takže bych se spíš přikláněla k tý "pohodě":-) ...:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2010 12:38:17, Maky) A ty hledáš vejšku, kde je to pohoda?? Jsi měla jít na otevřený dveře a tam se jich na to zeptat, jestli je to pohoda. Uvidíš, co by ti na to řekli. reagovat zde
      Email: holeckova.marketagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2010 10:01:40, tereza) ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s navazujícím dálkovým studiem na Ujaku, obor Management cest. ruchu. Učí se v Praze nebo ve St. Hrozenkově? Na netu informace nic moc, spíš nic... díky reagovat zde
    Email: javorovaterezaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2010 11:21:45, aj) No když se podíváš na ceníky jednotlivých semestrů, tak se navazující (magisterský stupeň) kombi MCR dá určitě studovat v Praze. Ve Starém Hrozenkově nevím... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2011 10:58:33, Tezulka) Chtěla bych se zeptat, jestli někdo studuje magisterské kombinované studium? Uvažuji o něm, ale bohužel na netu jsem nenašla moc informací. Děkuji moc reagovat zde
    Email: tezulkacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2011 13:14:53, ivanek) Zdravím Vás, tiež by som sa chcel opytať na magisterske kombinovane studium, ma niekto skúsenosť na UJAKu? Ďakujem za odpoveď. reagovat zde
      Email: floroivangmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Cestovní ruch v Praze - Výběr vysoké školy
  2. VŠO Cestovní ruch - jazyky - Informace o studiu
  3. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  4. MUP - Cestovní ruch - kombinované Bc. - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. ČZU - Provoz a ekonomika x TUL - Cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  6. VŠE - Cestovní ruch - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Obor Cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  8. kam na vysokou ? - cestovní ruch ? - Výběr vysoké školy
  9. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  10. VOŠ CESTOVNÍ RUCH PRAHA, Ortenovo náměstí - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.