Stdium na VŠAP


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.05.2009 12:56:38, Terka, zhlédnuto: 6339x, reakcí celkem: 26Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZajímalo by mě, jak funguje studiim na VŠAP při zaměstnání.

Email: tara24atlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2009 13:40:57, alča) Dobře, spousta studentů má upravený systém výuky a rozvrh-konzultace,ale je to pěkný záhul, spousta lidí je tam ze státní sféry,ale i různí podnikatelé, na to že tato škola má jen prezenční studium.

    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2012 16:28:55, veer) Ti co uvažujete o studiu na této škole,vyhněte se jí obloukem a Ti co tam jste,utíkejte pryč!
      Není žádnou vyjímkou,že zde děláte státnice na potřetí,samozřejmě za pořádný poplatek a může se Vám stát,že ani na třetí pokus neuspějete.Pak následují další a další poplatky(za děkanský termín) nebo máte možnost opakovat studium,samozřejmě za další školné.
      S bakalářkou je to stejné,je to jen o placení posudků vedoucího a oponenta. Téměř nikdo neuspěje na poprvé. Mě už se to naštěstí netýka,ale Vás,kolegové,co se tam nacházíte,je mě upřímě líto. Atˇ při Vás stojí všichni svatí. Nikomu studium na této škole za žádných okolností nedoporučuji !!!!!
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2012 17:02:43, angie) Hm,zajímavá zkušenost.Zajímalo by mě jestli opravdu existuje někdo,kdo na této škole neuspěl u státnic a jak to řešil. Já jsem ve třetím ročníku a mám info,že minulým třeťákům to pěkně natřeli, někteří nemají státnice do dnes. Jeto pravda? A. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2012 15:56:19, Vlaďka) Ahoj, po přečtení tvýho komentáře nemůžu jinak, než přidat svůj. Sem totiž "ta z třeťáků", kterým to letos pěkně zavařili. Státnice jsem udělala až na potřetí a to po nemilé zkušenosti s jedním pedagogem, který nejen, že mě nechtěl ke státnicím vůbec pustit, protože pořád rušil termíny zkoušek, ale při samotné státnici si dotyčný četl noviny, svěže svačil, neposlouchal mě a pokládal otázky, na které nebylo jednoznačně možné odpovědět. Tenkrát se mě zastali ostatní komisaři, že jsem na otázku odpověděla, dotyčný byl jiného názoru. Vyhodili mě, na druhém termínu jsem měla v komisi opět dotyčnou osobu, takže problém byl naprosto stejný. Prospěla jsem ze všeho, kromě jednoho předmětu. Opět. Na potřetí jsem měli jinou komisi a prospěla jsem s výsledky dvě jedničky a jedna dvojka. Celkem záhada, že? Sem ráda, že sem pryč, strašná zkušenost, ale je pravda, že promoce byla opravdu noblesní a sama sem byla dojatá rektorovou řečí a celkovým průběhem, běhal mi mráz po zádech. Co se týče bakalářským prací, taky paráda. Můj oponent semnou totiž vůbec nekomunikoval, neodpovídal na maily, takže to dopadlo tak, že sem jí napsala, abych stihla termín, nechala svázat a odevzdala na studijní. Tam sem se dozvěděla, že mám málo citací, nemám odkazy a abstrakt na půl stránky je nedostačující. Dali mi teda 14 dní na předělání, kdy jsem celou práci konzultovala jenom s rektorem, protože oponent nejevil zájem. Nakonec to dobře dopadlo, ale strašná zkušenost. Kolikrát ten přístup tam je do nebe volající. Ale záleží na pohledu každýho z vás. Já byla zrovna jedna z těch, kteří do školy chodili opravdu pořád a nakonec se mi to vymstilo. No každopádně zkušenost, ale už nikdy víc!!!! reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2013 01:03:32, Pikoleta) Ahoj,

          byla jsem na veřejnéí, PEF ČZU, což je jedna z těch víceméně lehkých veřejných škol..., ale to kvantum, které jsem tam oproti Všap musela umět? A to má ta škola ještě pověst flákárny! :D Takže vážně nevím, jak se ted k Všap stavět, na ústní zkoušky jsem tam chodila věčně dutá, prostě jsem to jen tak na 1. pokus zkusila a vždy to okecala, i když jsem plácala totální nesmysly. Prostě studium lehčí než na střední škole, kterou jsem měla taky právního směru, ale moc mě o nevybavilo, tak jsem šla na magistra na PEF, že prej flákárna mezi veřejnýma :D No, to by mě zajímalo, co by se pak muselo říkat o Všap. Fakt se nebojte, pokud jste na základce pětkrát nepropadli, tak Všap dáte levou zadní. S10 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2012 09:30:19, Kath) Tak napotřetí dělat státnice, to musel ten dotyčný celý tři roky při přednáškách spát, místo učení chodit pořád na pařby apod.Já udělala všechny zkoušky a zápočty napoprvý, i státnice a bakalářku...sice nejsem takovej ten "průměrnej "student, ale i tací, co měli celou dobu samý trojky to při troše snahy nakonec zvládli..flinkové, co všecko nechávaj na poslední chvíli to pak trochu odnášej, ( i finančně - za ***ost se platí, no) ale to je a mělo by bejt na všech školách...sorry, když se flákám a těsně před státnicema si vzpomenu, že se mám učit nebo dodělat bakalářku, to je fakt pak "veselý"....S04 Na téhle škole jsem poznala moc skvělé učitele ( doc Blahož - i když ten už tam - bohužel - ale není rektorem a asi už ted moc neučí - škoda...prof.Černá, dr.Pospíšilová, ...chodí tam přednášet opravdu chytří a schopní lidé a na tuhle školu vzpomínám jen v dobrém..)S11 reagovat zde
        Email: brzakovakathmsncom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2012 22:22:14, kokki01) Já mám zkušenost jinou. Do školy jsem chodila celé 3 roky, za celé 3 roky jsem opakovala pouze 1 zkoušku, všechny své úkoly jsem plnila tak, jak jsem měla, s bakalářkou jsem žádné problémy neměla, obhájena hned a státnice jsem udělala až na třetí pokus. U státnic nebyla příprava na potítku, až při lednových státnicích, asi po předchozích stížnostech. Jedním slovem hrůza!!!Asi také záleží na oboru, každopádně já ji se svými zkušenostmi nemohu doporučit ani svému největšímu nepříteli. reagovat zde
          Email: kokki01seznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2012 16:34:14, ppaajjaa) Souhlasím s předchozím názorem. Taky jsem dělala státnice na třikrát a opravdu někdo je nemá dodnes (ročník končil 2011). Někteří dokonce kvůli tomu dál nemohou studovat v navazujícím magisterském studiu,na které byli řádně přijati po vykonání přijímaček na státní školy.(např MU v Brně). Je to vážně krutý a rozhodně to není tím,že by se někdo flákal. Na tuto školu nebudu vzpomínat v dobrém a to byla moje druhá VŠ,kterou jsem si dodělávala při zaměstnání. Mohu jen držet palce těm,kteří se snaží tuto školu řádně dokončit a těm kteří o studiu teprve uvažují, doporučuji si vybrat jinou možnost. VŠAP rozhodně ne !!!!! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2012 21:41:30, tera) Mohu zcela souhlasit. Tuto školu rozhodně ne!!! Pokud se tedy nechcete trápit u státnic a chodit stále dokola na nové termíny a platit stále dokola nemalé peníze. Studium ( upřesnění : ukončení studia) na této škole je opravdu jen pro velmi psychicky zdatné. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2012 06:45:54, j.K.) Právě minulý týden jsem úspěšně dokončil studium na této škole. Vše jsem udělal na poprvé a i mnoho dalších. Báchorky o vyhazování u státnic, nebo o vracení bakářek beru jako brekot neúspěšných studentů, kteří svalují svoji neschopnost na školu, ale ta za nic nemůže, někteří kantoři prostě nemnohou nad některými méně schopnými stále přivírat oči. Převážná většina normálně studujících v našem ročníku školu dodělala v řádném termínu bez problémů. Vše opravdu záleží na jednotlivcích. Celkově tuto školu hodnotím kladně. Přeji hodně úspěchů případným uchazečům. Nemáte se čeho bát. J.K. reagovat zde
                Email: jkamaradfseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2012 06:53:05, j.K.) Naprostej souhlas, také jsem školu dodělal bez problémů, a vzhledem k tomu, že jsem již v minulosti dokončil jinou soukromou vš, mohu srovnat, že tato škola není příliš náročná. Vyučující jsou celkem dost benevolentní a často opravdu "nekladou studentům odpor". Kdo si stěžuje by na jiných školách zřejmě neuspěl. Na státní ať se tito studenti raději ani nepokouší přihlašovat. S pozdravem absolvent J.K. reagovat zde
          Email: jkamaradfseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2012 18:36:53, darja) Po přečtení této diskuze mně nezbývá nic jiného než se zapojit, i když to nikdy nedělám.
            Souhlasím s názorem,že škola není příliš obtížná a státnice jsem minulý týden úspěšně absolvovala,ale až teď si uvědomuju čeho jsem byla svědkem (na potítku).
            Opravdu je diametrálně odlišný přístup k brněnským a pražským studentů. Někde stačí zodpovězení jedné základní otázky (i u mně to taky tak bylo) a někomu jsou neustále kladeny další a další otázky až se dotyčný do toho zamotá a neví kudy kam. Myslela jsem si,že tato rivalita patří na fotbalové hřiště a ne na akademickou půdu. Jsem Pražačka,ale za toto se fakt stydím.
            O co Vám jde páni profesoři, o peníze nebo o pozvednutí svého ega na úkor těch,kterým pošlapáváte lidskou důstojnost.
            Všem,které v budoucnu státnice čekají, doporučuji přizvat nezávislého pozorovatele z akreditační komise MŠMT nebo zástupce omdudsmana. Státní zkoušky jsou veřejné !!! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2012 15:50:51, Šárka) Upřímně řečeno, po tom co jsem tu četla mám smíšené pocity. Na školu nastupuji v říjnu a nevím jestli dělám dobře.. Jen by mě zajímalo, jestli se dají někde sehnat nějaké studijní materiály? reagovat zde
              Email: provodka.sseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 16:20:51, Terka) Ahoj, chtěla bych se tě zeptat na to rozlišování brněnských a pražských studentů. Z toho co jsi napsala tedy vyplývá, že Brňáci jsou na tom hůř?? Děkuji za odpověď reagovat zde
              Email: 2tiaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2013 11:44:42, Linda) Jak Darja píše, je pravda, že je rozdílný přístup k Pražákům a Brňákům-i věty o pošlapávání lidské důstojnosti a záměrném vyhazování studentů některými členy komise, kteří se snaží dalšími otázkami studenta úplně dostat do situace, že ze zoufalství už neví, co říct. Ono není taky pravděpodobné, že by byl student skutečně ***ej,nebo se nepřipravoval, pokud bez problémů zvládá 3 roky studia, bez problémů a vracení napíše bakalářku, kterou má za 1, dva předměty u státnic má za 1 a z dalšího ho zkoušející z komise záměrně stále dalšími a dalšími otázkami úplně utopí. Také není snad v pořádku- když ještě před státnicemi se řekne studentům- počítejte s tím, že polovina z vás státnice neudělá. A je rozdílný přístup k holkám a klukům- těm atraktivnějším a obyčejnějšího vzhledu. Jistá postarší zkoušející dáma z komise vyhazuje téměř všechny z Brna, nebo pohledné holky z Prahy. Ale někteří z komise -ač z Prahy- jsou přesto naprosto skvělí. Je to nejen o vědomostech, ale i o charakteru některých členů komise. S15 reagovat zde
              Email: adelinda.aaagmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2013 12:04:06, Linda) Mnohé jiné vysoké školy jsou daleko méně náročné. Také studenti, co pokračují dále v navazujícím studiu na veřejné vysoké škole- mají zkušenost, že VSAP- alespoň v Brně- byla obtížnější, než navazující veřejná vysoká, například VÚT. Dokonce studenti, kteří byli vyhozeni- bez problémů studují na veřejných vysokých školách. Jak zde, tak na veřejných školách jsou slabší i skvělí studenti a záleží i na štěstí a na členech komise. reagovat zde
            Email: adelinda.aaagmailcom
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2013 03:26:07, Judr.) Slečno, napsala jste pěknou ... Lidi jsou od státnic vyhazováni jen proto, že vůbec nic neumí. To však není jejich vinou, ale vinou systému, který je vždy nechá projít dále. Jak mi sdělily mé bývalé studentky. " Vy jste nám vždy zkoušku dal, i když jsme jen tak plácali a cucali si z prstu"..., ale na státnice se něco málo naučit musely, což byl najednou obrovskej problém. Chyba je v systému, slabší jedinci měli být vyhozeni co nejdříve jako na veřejných školách, ale povídejte to akcionářům, kteří trvají na maximalizaci zisku, jinými slovy na co nejvíce lidech v každém ročníku. Osobně znám taky pár lidí, kteří pokračovali na veřejných, ale vaše slova jejich zkušenosti vyvracejí. Naopak se jim po nás hodně stýská a většina z nich říká, že tam či onam se už musí opravdu tvrdě učit, což je u většiny našich bývalých absolventů není (pravda) zrovna dvakrát oblíbená disciplína, abych tak řekl. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2012 16:23:15, Petra) já si nemůžu ta tuhle školu stěžovat, naučila jsem se dost, učitelé celkem vstřícní, skoro žádná arogance. Když u státnic mluvíš, nemůžou tě vyhodit, ale je pravda, že tam byl kluk, který státní zkoušky udělal až 3. rok od ukončení studia. A to mu dali asi už z milosti, aby nemuseli poslouchat další termín kraviny, který tam mlel. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2012 20:00:21, Verča) To mohu potvrdit. Nechala jsem se také zlákat VŠAP a teď toho lituji. Dodělat tuhle školu a proplatit se ke státnicím je nadlidský úkon. Celé tři roky jsem popctivě studovala, chodila ne přednášky a téměř všechny zápočty a zkoušky udělala na poprvé. Občas Ikdyž to umíte, což je strašně ponižující,Vás vyhodí, protože se jim zdá, že už jste dlouho za opravu zápočtu 400 Kč nebo zkoušky 500 kč nezaplatila. A nejcíce vhazují na státnicích. Málo kdo udělá státnice na poprvé protože za první opravu či opožděný termín je 5000Kč a za další 10000Kč. nás bylo ve třídě 45 a na poprvé to zvládlo asi 10 lidí , ale s obrovským vypětím. Když pominu to, že vedouci bakalářky s Vámi vě většině případů nekomunikuje a moc Vám nepomáhá a nemá na Vás čas, není divu, že neprojdete. reagovat zde
      Email: verseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2009 14:33:30, Tobias) Mohl by mi někdo poradit, jak často se musí navštěvovat tato škola při zaměstnání? reagovat zde
    Email: tobias11centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2010 12:01:21, zuki) ahoj moc, zalezi u jakych predmetu, nekde si delaji prezenci - pokud si tam treba trikrat nebyl dostanes vypracovat seminarku (cca 3-5 stran) zbytek vyucujicich si prezenci nevede..

    teoreticky tam nemusis byt vubec, jsou tam takovy lidi... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 15:50:46, Karlíto) Ahoj, přikládám dvě reference, které od studentů VŠAP dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Je tu obor právo v podnikání a Sociálně právní činnost a zaměstnanost. Studovala jsem tu bakaláře při zaměstnání, momentálně studuji ještě další VŠ, kterou si dělám na mateřské. A to pražskou zemědělku. Když porovnám tyto dvě školy tak Vsap byla opravdu procházka růžovou zahradou.:) Fakt jsem mnohdy na zkoušky šla, úplně tupá a dalo se to ukoulet na 3:D Zemědělka je úúplně o něčem jiném, tady se musím učit.!:-(

    Na škole mi hlavně vadilo její zázemí, mohli by pořídit lepší zázemí. Studijní oddělení není špatné. Náročnost školy není velká a ani docházku jsem nemusela dodržovat do putínku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2013 07:48:39, Jari) Učila jsem zde na soukromé VŠAP a úroveň byla otřesná, sice jsme vyhazovat mohli, ale asi by koukali, kdybych vyhodila všechny až na dva, co tam byli použitelní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 10:06:55, marek novotný) zdravím, nedá mi nezareagovat. Osobně jsem také tuto vysokou školu dělal a mohu jen potvrdit, že se jedná o standartní vysokou školu, kde studenti, kteří pilně studují, uspějí a ti, kteří konají opačně opakují zkoušky. Také jsem byl na jednu zkoušku nepřipraven a dělal jsem jí na druhý pokus, státnice jsem udělal na první pokus. Poté jsem se standartně dostal na navazující magisterské studium na Univerzitu Karlovu, kterou jsem také vystudoval. Díky studiu na obou školách jsem našel dobré zaměstnání. Nicméně i studium je práce s lidmi a ta může býti komplikovaná. Pokud někdo váhá, zda tuto školu vybrat....osobně doporučuji. reagovat zde
    Email: tzrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 21:14:34, L.) V seznamu absolventů a studentů Univerzity Karlovy žádný Rastislav Tužinčin není. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2016 19:36:16, Jan Kohout) PRO PANA REKTORA VEČEŘU!
    Stále postrádám vstřícnou reakci na odvedenou zahradnickou práci v částce 8.250,-..ukončeno v červnu t.r. Doufám,že nemám použít účinný nátlak. J.Kohout 728617604...Vilma.39seznamcz reagovat zde
    Telefon: 728617604, Email: Vilma.39seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. dotaz k VŠAP Praha - Informace o studiu
  2. VSAP - Výběr vysoké školy
  3. VSAP - Ostatní
  4. VŠAP - informace - Informace o studiu
  5. VSAP - Ostatní
  6. Otázky VŠAP - Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.
  7. VSAP-Vysoká škola aplikovaného práva - Informace o studiu
  8. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  9. Právo na VSAP nebo VSKV ?????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.