Stdium na VŠAP


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.05.2009 12:56:38, Terka, zhlédnuto: 6346x, reakcí celkem: 26Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZajímalo by mě, jak funguje studiim na VŠAP při zaměstnání.

Email: tara24atlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2013 03:26:07, Judr.) Slečno, napsala jste pěknou ... Lidi jsou od státnic vyhazováni jen proto, že vůbec nic neumí. To však není jejich vinou, ale vinou systému, který je vždy nechá projít dále. Jak mi sdělily mé bývalé studentky. " Vy jste nám vždy zkoušku dal, i když jsme jen tak plácali a cucali si z prstu"..., ale na státnice se něco málo naučit musely, což byl najednou obrovskej problém. Chyba je v systému, slabší jedinci měli být vyhozeni co nejdříve jako na veřejných školách, ale povídejte to akcionářům, kteří trvají na maximalizaci zisku, jinými slovy na co nejvíce lidech v každém ročníku. Osobně znám taky pár lidí, kteří pokračovali na veřejných, ale vaše slova jejich zkušenosti vyvracejí. Naopak se jim po nás hodně stýská a většina z nich říká, že tam či onam se už musí opravdu tvrdě učit, což je u většiny našich bývalých absolventů není (pravda) zrovna dvakrát oblíbená disciplína, abych tak řekl. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2013 01:03:32, Pikoleta) Ahoj,

    byla jsem na veřejnéí, PEF ČZU, což je jedna z těch víceméně lehkých veřejných škol..., ale to kvantum, které jsem tam oproti Všap musela umět? A to má ta škola ještě pověst flákárny! :D Takže vážně nevím, jak se ted k Všap stavět, na ústní zkoušky jsem tam chodila věčně dutá, prostě jsem to jen tak na 1. pokus zkusila a vždy to okecala, i když jsem plácala totální nesmysly. Prostě studium lehčí než na střední škole, kterou jsem měla taky právního směru, ale moc mě o nevybavilo, tak jsem šla na magistra na PEF, že prej flákárna mezi veřejnýma :D No, to by mě zajímalo, co by se pak muselo říkat o Všap. Fakt se nebojte, pokud jste na základce pětkrát nepropadli, tak Všap dáte levou zadní. S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2013 12:04:06, Linda) Mnohé jiné vysoké školy jsou daleko méně náročné. Také studenti, co pokračují dále v navazujícím studiu na veřejné vysoké škole- mají zkušenost, že VSAP- alespoň v Brně- byla obtížnější, než navazující veřejná vysoká, například VÚT. Dokonce studenti, kteří byli vyhozeni- bez problémů studují na veřejných vysokých školách. Jak zde, tak na veřejných školách jsou slabší i skvělí studenti a záleží i na štěstí a na členech komise. reagovat zde
    Email: adelinda.aaagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2013 11:44:42, Linda) Jak Darja píše, je pravda, že je rozdílný přístup k Pražákům a Brňákům-i věty o pošlapávání lidské důstojnosti a záměrném vyhazování studentů některými členy komise, kteří se snaží dalšími otázkami studenta úplně dostat do situace, že ze zoufalství už neví, co říct. Ono není taky pravděpodobné, že by byl student skutečně ***ej,nebo se nepřipravoval, pokud bez problémů zvládá 3 roky studia, bez problémů a vracení napíše bakalářku, kterou má za 1, dva předměty u státnic má za 1 a z dalšího ho zkoušející z komise záměrně stále dalšími a dalšími otázkami úplně utopí. Také není snad v pořádku- když ještě před státnicemi se řekne studentům- počítejte s tím, že polovina z vás státnice neudělá. A je rozdílný přístup k holkám a klukům- těm atraktivnějším a obyčejnějšího vzhledu. Jistá postarší zkoušející dáma z komise vyhazuje téměř všechny z Brna, nebo pohledné holky z Prahy. Ale někteří z komise -ač z Prahy- jsou přesto naprosto skvělí. Je to nejen o vědomostech, ale i o charakteru některých členů komise. S15 reagovat zde
    Email: adelinda.aaagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 16:20:51, Terka) Ahoj, chtěla bych se tě zeptat na to rozlišování brněnských a pražských studentů. Z toho co jsi napsala tedy vyplývá, že Brňáci jsou na tom hůř?? Děkuji za odpověď reagovat zde
    Email: 2tiaseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. dotaz k VŠAP Praha - Informace o studiu
  2. VSAP - Výběr vysoké školy
  3. VSAP - Ostatní
  4. VŠAP - informace - Informace o studiu
  5. VSAP - Ostatní
  6. Otázky VŠAP - Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.
  7. VSAP-Vysoká škola aplikovaného práva - Informace o studiu
  8. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  9. Právo na VSAP nebo VSKV ?????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.