Fakulta humanitních studií - bakaláři - Všechny oinformace!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.05.2009 10:14:11, Petra, zhlédnuto: 7055x, reakcí celkem: 25Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHezký den,
dostala jsem swe na FHS na UK a byla bych ráda za všechny informace o studiu na téhle škole. Přecházím už z jedné vysoké, a proto se chci připravit na všechno. Jak je to náročné, co přednášející, jaká je organizace, jednání, četba, zkoušky... Prostě všechno. P5edem díky za každou odpověď :)

Email: petaaa.pemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2011 20:55:37, Eva) No nevím, promin, ale nazývat někoho primitiv jen kvůli příspěvku, který má hlavu a patu mi přijde trochu mimo. Nezlob se, ale primitiv jsi ty.
    Shodou okolností studuji také zdravotnický obor a na většinu humanitních oborů se na fakultě koukáme s despektem. Jste v podstatě takové nic a s neuplatněním vašich humanitních oborů zcela souhlasím.
    Ostatně, jsem naprosto pro zavedení školného na VŠ a v první řadě by měli nejvíce platit právě studenti humanitních oborů.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2011 11:17:19, Markéta) slečna Veronika je největší primitíva a je mi jí líto! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2010 14:23:08, Micka) Ahoj, může mi někdo, kdo se dostal nebo dělal přijímačky na tuto školu (FHS UK), říct nějaké podrobnosti o přijímacím řízení? Chtějí dodat jenom maturitní vysvědčení, anebo i známky z vysvědčení z jednotlivých ročníků SŠ (ty po xx letech od maturity už totiž nemám S15 Uvažuji, že to příští rok zkusím na dálkové studium, pokud jsou tedy přijímačky opravdu o překladu z cizího jazyka a ne o vědomostních testech z historie, filosofie atd. Za jakékoli informace předem děkuji :) reagovat zde
    Email: biggreenboxyahoocom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 12:07:28, Veronika) Tak pokud máš praxi, tak je to v pořádku. Vím, že nikdo z mých známých, kdo studuje humanitně zaměřenou školu, praxi nemá. Myslím, že o tom vím hodně, sama jsem dobrovolnice v jedné společnosti, kde působí i někteří absolventi humanitních směrů.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 12:04:18, Veronika) No právě to je ale ten problém. Humanitně vzdělaných lidí je plno. Jedná se právě o to uplatnění. V ČR je spousta humanitně zaměřených VŠ, nejen Fakulta humanitních studií, ale i filosofické, teologické a některé sociální Prostě bohužel po tolika lidech není poptávka. Stát tedy do většiny studentů vložil peníze zbytečně. Nemluvím o hromadném rušení těcho škol, ale redukce je zcela evidentně na místě.
    Nicméně s Tebou naprosto souhlasím, že všichni nemůžou být jen technici, biologové nebo zdravotníci, to je pravda. Zároveň se ale tyto jmenované školy málokomu podaří dokončit, protože jsou složité. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. UK - Fakulta humanitních studií - Univerzita Karlova
  2. Fakulta humanitních studií UK - Ostatní
  3. Fakulta humanitních studií UK - Univerzita Karlova
  4. Fakulta sociálních studií - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Fakulta zdravotnických studií Pardubice - vaše zkušenosti? - Informace o studiu
  6. Fakulta humanitních studijí - Ostatní
  7. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Zapsání magisterského předmetu v bakaláři. - Informace o studiu
  9. FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ PLZEŇ - Informace o studiu
  10. Vysoká škola evropských a regionálních studií - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.