jak se dostat na psychologii


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.08.2006 21:26:09, Jana, zhlédnuto: 1840x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
ahoj,letos nastupuju do čtvrťáku a začíná mě strašit, krom maturity, myšlenka,kam na vysokou školu.ráda bych zkusila psychologii, ale nevím, jak se nejlépe připravit na přímačky.mohli byste mi, prosím, někdo poradit třeba vhodnou literaturu nebo jaké máte zkušenosti s nultými ročníky.všem moc děkuju

Email: janiqseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2006 00:41:04, valorika) Tak Ti musím říct, že šance dostat se hned po matuře na psychologii máš nulové!!! Na UPOL se letos hlásilo asi 741 lidí a brali 45. Na přijímačky chtějí prokazovat i zájem o studium (kolik odborných knih o psychologii už jsi přečetla). Kamarádka chodila celý rok na kurzy psychologie a dopadla tváří přímo na tlamu:). Prostě pokud nechceš na pracák, tak na to přijetí nespoléhej a najdi si nějakou školu, kde máš šanci......... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2006 21:50:42, mmm) Nevěř valorice.
    Na upolu nevím, tam jsem si přihlášku nepodávala, ale v Brně máš po matuře velký šance (TSP jde nejlépe lidem po SŠ- soudím dle sebe, loni bych to zvládla mnohem lépe) a v Praze také berou dost lidí hned po maturitě, věř mi, já tam byla :-) Je to jen fáma. Pokud je někdo dostatečně duševně vyspělý a zralý, vezmou ho. Prostě se jim musíš líbit ;)
    Doporučuji mít praxi, více jak 100 hodin, klidně na více místech. A nenechat se od nich vykolejit, zkouší, co vydržíš ;)
    Good Luck :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2006 18:17:19, Pavel) Ahoj... taky sem si myslel, ze je temer nemozne se dostat na psychologii hned po mature.. byl sem ale naopak prekvapen! Me to vyslo a z tech 45 prijatych lidi na UPOLu je asi 30, kteri maturovali letos!! Urcite to zkus a preju hodne stesti:) reagovat zde
    Email: kraken129quickcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2006 18:56:01, A.) Na FF UK je nas 17 z 55 kdo jsme letos maturovali a hned se dostali...je to jen fama.Je mozny se tam dostat na poprve. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2006 21:27:47, Dáša) Ahoj Jano určitě je dobré mít hodně přečtených odborných knih,a dobrá je učebnice psychologie Atkinson a spol.,tam najdeš i odkazy na ty odborné knihy na dané téma.tak hodně štěstí.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2006 21:38:23, Dáša) Jani ptala si se ještě na ty nultý ročníky,já si dělala před pár lety v Praze(kampomaturitě) a bylo to super,dobrý je, že tam můžeš vše prokonzultovat a dost věcí vyjasnit pokud v něčem tápeš.a určitěse ti pak to osvědčení hodí k přijímačkám-moje rada-určitě jdi do toho!pa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2010 23:39:13, alča t.) Ještě, že na UK není TSP. Ny tyhle testy se nejde vůbec připravit. Člověk pohoří hned na začátku a na oborovej se už tedy nedostane. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2015 22:56:54, R_) Ahoj, úplně tě chápu, vím, že zrovna po matuře je to hodně těžké. Já osobně jsem také jenom četla, četla a četla, nic tě asi nepřipraví efektivněji, ale i ty nulté ročníky podle mě hodně pomáhají. Třeba s AZ smartem jsem byla fakt hodně spokojená. Supr přístup, lektoři povětšinou taky v klidu. Dá ti to fakt dobrý základ a podle mě už to potom jde celkem po másle :) reagovat zde
    Email: r.uhrickovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2015 23:07:24, Tomassino) Ten příspěvek jsem slečna dala před 9 lety, takže je velká pravděpodobnost, že už je po škole a pracuje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2015 16:21:07, Lůca) Ahoj, já osobně jsem dostala na psychologii na UPOLU. A musím říct, že jsem tomu vůbec nevěřila. Nemyslím si, že jsou šance nulové hned po střední škole. To pravda není. Ale je pravda, že jsem se připravovala, měla jsem v Olomouci super lektora na doučování. Půl roku mě doučoval, seznámil s důležitými daty, a informacemi. To mi fakt hodně pomohlo. Je to psycholog a opravdu věděl, co říká. Taky jsem hodně četla, nejen odbornou literaturu, ale i beletrii s psychologickým obsahem. A vyplatilo se to :-) reagovat zde
    Email: luca.lucousaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. jak se dostat na UK práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Jak se dostat na mezinárodní vztahy? - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Jak se dostat na PRF ZČU? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přípravné kurzy na psychologii... - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přijímačky na psychologii - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
  7. Jak obtížné je dostat se na VŠE mezinár. obchod? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Přijímačky na psychologii - Ostatní
  9. Jak se dostat na pedagogickou fakultu UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Ústní zkouška na psychologii UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.