Co si vybrat?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.06.2009 13:40:03, Honza, zhlédnuto: 540x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj všem, rád bych kohokoliv, kdo k mojí otázce má co říct poprosil o příspěvek nebo o radu. Když sem se rozhodoval po gymplu kam půjdu, vybral sem si ekonomické školy.
Dostal jsem se všude kam sem chtěl a výběr zúžil na ESF MUNI obor finance, FSV UK IES obor ekonomie, FFU VŠE obor finance.
Za jekékoliv příspěvky k tématu budu moc vděčný...pište co vás napadne, osobní názory. Z mého pohledu je co se týče školy nejlepší ESF, taková nejříjemnější, ale Praha je Praha:-) Ještě jednou díky...:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2009 12:21:03, Eva) Podle toho kam chceš dojíždět,ale já osobně bych si vybrala Prahu,lepší spoje i když dráž než v Brně,ale to je relativní.A v Praze je to podle tebe, jestli chceš FSV UK IES- kde se učí hodně teorie nebo FFU VŠE-kde není tak težká matika ale zase na někoho težký jazyky, to je podle toho čemu dáš přednost.
    Ale zase do Brna je podle mě těžší se dostat... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2009 14:05:37, Honza) Do Brna už sem se dostal, i do Prahy:-) Co se týče spojů, tak do obou měst mám přímý, spoj, do Prahy mi to trvá ale o skoro 2 hodiny dýl:-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2009 15:36:48, sylva) Ahoj Honzo! Podle mě jsou všechny školy dobré (já osobně bych volila mezi VŠE a ESF, ale konečné rozhodnutí je na Tobě).Spíš než na město se koukni na studijní plán a předměty, abys věděl, kde se co učí. Myslím, že Ti to pomůže v konečném rozhodnutí. Tak ať vybereš tu správnou :) měj se hezky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2009 22:44:43, Honza) Děkuju:-) Ty taky;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2009 11:51:54, Radek) Ahoj. na UK budeš umět dobře matiku (její použití v ekonomii).. ESF MU bych viděl že jsou tam dost věci "z praxe" - mají tam i kombinované obory kde jsem před časem koukal na skladbu předmětů a přišlo mi to že je to i jako třeba dovzdělávání někoho kdo už v bance pracuje. VŠE v Praze obor Finance jsem studoval - myslím dost dobrý a užitečný předměty, široký záběr (veřejné finance, finance podniku, bankovnictví a pojišťovnictví, měnová teorie, cenné papíry a burzy atd.), profesoři na fakultě dobrá úroveň. Ale zase VŠE je taková masová škola.. spousta lidí a někdo se tam třeba moc nedokáže seznámit. UK - jak bylo řečeno, ekonomická teorie, matika na vysoký úrovni - je to myslím pro takový ty makroekonomy, kdybys chtěl třeba do Český národní banky a tak, tak to by bylo vcelku dobrý.
    Ber prosím jen orientačně. O těch dvou školách to jsou dojmy které jsem nabyl poté, co jsem zhlédl předměty které se tam studují (studijní programy).

    Jinak žádná z uvedených škol určitě není špatná volba. Tak si vyber co TOBĚ bude celkově vyhovovat líp. Třeba i s tou dopravou, a jinými věcmi.

    Přeju zdar:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Kterou ekonomku si vybrat? VŠE Praha, VUT Brno, UTB Zlín, VŠB-TUO, UPCE? - Výběr vysoké školy
  2. Jakou ekonomku si vybrat? - Výběr vysoké školy
  3. Jak si vybrat to pravé? FMV VŠE, MUNI.....? - Výběr vysoké školy
  4. Školné - jaké vybrat - Ostatní
  5. Co studovat, jakou vybrat VŠ? + Jazyky - Výběr vysoké školy
  6. VŠCHT - obor Biochemie a biotechnologie a Syntéza a výroba léčiv- jaký si vybrat ? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  7. Jakou školu vybrat - Výběr vysoké školy
  8. Jakou VŠ s oborem informatika si vybrat? - Výběr vysoké školy
  9. Kterou pak vybrat - Ostatní
  10. poradte co si vybrat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.