...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.06.2005 19:26:37, Pet, zhlédnuto: 403x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Ahoj, mám dotaz, nebo spíš prosbu. Budu dělat přijímačky na navazující studium na ČZU- obor podnikání a administrativa, jenže netušim co si mám představit pod předmětem k přijímačkám s názvem základy podnikání? Napadá mě podniková ekonomie,ale nejsem si jistá. a pak by mě zajímali předměty v tomto oboru. NIkde jsem studijní plán nenašla. POradí někdo? A dodám, že telefonicky ani mailem se mnou pef nekomunikuje. Děkuju za radu:)

Email: velixseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2005 12:51:13, Radek) Ahoj, musím na úvod říci že jsem to také z internetu nedokázal zjistit. Prohledal jsem systematicky stránky PEF, a zjistil jsem následující: informace se podávaly na dnu otevřených dveří koncem ledna, na informačním letáku se píše že jsou k zakoupení různé informační brožury: např. Studijní plány na PEF - tipnul bych si, že to bude v suterénu budovy PEF v tzv. Reprografickém studiu - tam se prodávají různá skripta, tisknou různé materiály. Publikace k přípravě na přijímačky mají asi jen k bakal.studiu - tamtéž. Vedoucí studijního oddělení PEF je Berníková, kontakty viz http://www.pef.czu.cz/index.php?id=24, ta by mohla poradit, zaslat info, příp. bys mohla zajít za ní osobně. Její působnost viz id=40. Předměty vyučované jednotlivými katedrami na PEF najdeš na stránkách s id=72 až id=83 kliknutím na "předměty". Teď už to chce jen zjistit, které budeš studovat;). Měj se reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2005 13:04:38, Radek) Kdyby ses tam chtěla vypravit - dopravní spojení - mapa areálu ČZU s vyznačením PEF. Reprografické studio. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2005 13:28:49, Pet) Díky, ale na dnu otevřených dveří bohužel žádne ínfo ani materiály nebyli. Bylo nám řečeno, že to bude dodáno později na web- a ono nic.A snažím se tam dovolat, píšu maily,ale je to marné. Mám pocit, že na navazující studium trochu kašlou.
    A právě bych ráda zjistila,co se tam bude vyučovat-ale neni to nikde k nalezení :( A bohužel stejná zkušenost je i s Libereckou uni- tam sice program oboru je, ale v pozvánce jsou jiné předměty k přijímačkám než na webu, a taky na mě nereagujou. Ale i tak Ti děkuji ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2005 14:34:08, Radek) Dej jim čas, třeba mají dovolenou či prac. neschopnost.. Viděla jsi už tuhle stránku? Napadlo mě, že s využitím stránek jednotlivých kateder - kde jsou mimo jiné i kontakty na členy, bys mohla zkontaktovat příslušné lidi, kteří přijímačky připravují, a zeptat se jich na rámcový obsah přijímaček, příp. vhodnou literaturu, atd. Za pokus to myslím stojí. Zatím ti přeju hodně štěstí a odhodlání v nelehkém pátrání! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2005 17:01:44, Pet) TAk jsem se onečně dovolala- takže mi poslali okruhy k přijímačkám-docela síla.Ale pohužel studijní program nemají. Ani sami netuší, co se tam vlastně bude vyučovat. To mě celkem dostalo :) Ale děkuji Ti za pomoc ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2005 14:51:25, David) Volal jsem dneska na studijní a tam mi řekli, že navazující obor Podnik. a admin. se snad letos otevírá poprvé a studijní plány budou k dispozici až v srpnu. Dali mi mail na special. oddělení u kterýho se snad dá ta budoucí nová brožura obědnat: novakppefczucz Nebyli mi schopný řict ani základní kostru předmětů,tak se musíme nechat překvapit.:-) Rozhoduju se mezi dalšíma 2 školama,takže fakt nevím z čeho budu do tý doby vycházet. Nezbývá než se spolehnout na vlastní instinkt... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2005 16:59:22, Pet) David: no tak to jsem se dověděla od nich taky :) Ale už to neřeším, protože jdu do LiberceS06 reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.