Newton College v Brno


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.06.2009 19:03:25, martina, zhlédnuto: 1806x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Ahojte pozna niekto tuto skolu? chodi na nu, chodil alebo nejaky jeho znamy? poradte potrebujem nejake objektivne info ci je ta skola az taka skvela ako vsade pisu.diki

Email: sweetAngieazetsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2011 12:47:13, evuskka) len chcem posunúť príspevok či nebude niečo nové :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.12.2011 22:55:15, Huong Ngo Thu) jo, je to skvělá škola. Naučíš se tam hodně zajmavé věci, jestl pujdeš na prvák, tak si teš na psychologie a filozofie ") reagovat zde
      Email: thuongseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2014 17:01:49, Marek) Ahoj, taky bych se tam chtěl hlásit, nemáte někdo nějaké zkušenosti? Dík, Marek reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2014 17:52:14, Adélka) Ahoj Marku zkušenosti má moje kamarádka říkala mi že je to fajn škola, kde se není potřeba tak moc učit ne jako na té ***é VŠEM kde si musíš zaplatit peníze na víc aby ti ukázaly zkouškové testy které jsou skoro podobné jako ty v tom trimestru!!!
    Newton má jméno po nějakým vědci takžeto bude asi fakt dobrá soukromka která bude mít vysoký cíle nebála bych se tam jít kdybych už nebyla skoro inženýr na Všemce.:(
    A je fajn že tam berou bez přijímaček jako na jiný soukromky, takže se tam snad dostaneš jen je drahší.;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2014 15:40:04, C.) Kdyby chudák Newton věděl... Tak nějak doufám, že jsi pouze troll, protože se mi nechce věřit, že by něco takového mohlo být zástupcem druhu Homo saphiens saphiens. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2014 19:35:29, Adélka) Píše se homo sapiens to vím i já ty chytrej. S08 Radši se víc uč zatím nejsi žádná sláva ale třeba jednou taky budeš. Až tě vezmou na vysokou jako před roky mně. Ale ty bys na ni neměl hlavu takže nic mít nebudeš protože se nikam nedostaneš! Chtěla jsem tu jen pomoc!! Tak se do mě nenavážej!! Socko sku****!!!! reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2014 14:15:59, Inkvizitor) Udělej mi rados, přiznej se, že ve skutečnosti jen troluješ. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2014 11:13:06, Marcela) Ahoj,

    já jsem na NC studovala a byla jsem moc spokojená. Super je, že se dostaneš tam, kam to s jinými vysokými jde těžko. NC má super praxe, které nabízí studentům, také se můžeš účastnit mnoha akcí - organizovat je, podílet se na nich, učit se co a jak má vypadat a jak se to v praxi děje. Takže po škole už máš nějaké zkušenosti :) jinak učení Tě bude bavit - aspoň mně bavilo :) reagovat zde
    Email: mar.marcelaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2014 14:54:08, Inkvizitor) Výňatek ze zprávy Akreditační komise (9/2007):
    * "nároky na studenty jsou poměrně mírné, počínaje přijímáním na studium (bez vstupních zkoušek na základě motivačního pohovoru) a konče velmi vysokými procenty úspěšného absolvování ročníků."
    * "Současnou personální situaci charakterizuje tab. 2. Poukazuje na malý počet profesorů a silnou závislost NC na úvazcích externích spolupracovnků."
    * "část dnes vykazované publikační aktivity byla vytvořena v době, kdy dnešní významní pracovníci NC byli v hlavním pracovním poměru v jiných organizacích "
    ________________________
    Přeloženo do češtiny: NC vystuduje i cvičená opice, při troše štěstí i cvičená opice po lobotomii. "Vědecké úspěchy" jdou vesměs na vrub toho, že nemalá část zaměstnanců si jen přivydělává více či méně formálním úvazkem a NC se bez zásluh přičítají jejich vědecké výstupy. Jistě, hodnocení je z roku 2007 - ale vzhledem k tomu, že nebylo formulováno ostře, bylo pro NC spíše signálem ke kutání kostí (cost cutting) tím, že se věda bude dále jen předstírat a hlavně, proboha, nesahat na platící retardy.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2014 15:05:20, Marcela) Já bych to s tou kritikou tak nepřeháněla. Na NC za nás figurovali i dnes figurují celkem významní lidé. Např. za ústav ekonomie prof. Ing. PhDr. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D. - víceguvernér ČNB, za management prof. Ing. Petr Němeček, DrSc., za humanitní vědy PhDr. PaedDr. Eva Ambrozová, Ph.D. atd. Lidi jsou to normální-dá se s nimi bavit a přitom dobře učí. :) reagovat zde
    Email: mar.marcelaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 15:28:31, Martin) Myslím, že kritika není na místě. Vyučují tu odborníci a přednáší tu i experti z praxe nebo podnikatelé v různích oborech. Velký důraz kladou na praxe, což je myslím v dnešní době klíčové na rozdíl o šrocení nějaké bezduché teorie... bez praxe tě nikde nevemou reagovat zde
      Web: http://newtoncollege.cz/
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 15:43:56, Jarka) Máš pravdu, teorie je k ničemu, taky bych mediky pouštěla hned pracovat bez žádných teoretických znalostí, ať se to na těch živejch naučej, však k čemu se učit nesmysly, který stejně člověk nevyužije (chyba, on je využije), praxe je praxe... Bože, to je uvažování, to nemusíš lézt na vysokou, ale rovnou můžeš hned po SŠ makat, vysoká by měla znásobit tvůj přehled, rozvíjet uvažování atd., to ti žádná praxe nedá. Ale mentalita lidí, co se derou na soukromky je už prostě taková, nejsou to studijní typy a ten výstup pak podle toho i vypadá. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 08:05:02, Martin) Kde tu byla řeč o holé praxi bez teorie? Jarko Jarko.. čti pořádně a nedomýšlej věci které sama chceš vidět reagovat zde
          Web: http://newtoncollege.cz/
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 14:29:12, Inkvizitor) Když už jsme u toho čtení a nevymýšlení obsahu, doporučuji neobviňovat druhé z toho, čeho se sám dopouštíš. Jarka dosti jasně píše, že důraz na "praxi" představuje v tomto případě pouze iluzorní výhodu, dokonce i naznačuje, proč tomu tak je a proč je to špatně.

            S těmi mediky je to velmi přiléhavý příklad, dokonce ještě přiléhavější, než si snad Jarka myslela. Medik se neučí operovat, medik se učí co, kde a proč se dělá a všechny ty "teoretické" souvislosti vč. dostatečné "teoretické" znalosti biologických souvislostí. K vlastní "praxi", tedy k tomu, že sám provede i poměrně drobný výkon, se dostane nejdříve několik měsíců po promoci. Přístup soukromých prodejen titulů, které mají snad omylem status vysokých škol, je z hlediska této analogie skutečně ekvivalentní "operujícím medikům".
            (ale že se namáhám - buď jsi v žoldu NC, a pak musíš pět chválu, abysis zasloužil bakšiš, nebo jsi do NC sám něco investoval a pak chceš přesvědčit především sám sebe, že jsi nevyhodil peníze do kanálu) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2014 11:37:59, Martin) Různé obory vyžadují různé zastoupení podílů teorie a praxe. O medicích ovšem tato diskuze není. Nemám důvod se stydět za svou alma mater, rád se takto podepíši. A propos - z jaké pozice soudíš soukromé školy jako prodejny titulů? reagovat zde
              Web: http://newtoncollege.cz/
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2014 16:11:37, Inkvizitor) Z pozice inkvizitora. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2014 15:47:14, Jarka) To je hezké, že za Vás figurují, ale opravdu jen figurují, asi jsi neměla v ruce tu knihu, kterou napsal Mandel s Tomšíkem, co? Jo, neměla, to by bylo moc těžké na pochopení, já vím... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 10:02:06, Diana) Ahoj Martina, dovoľujem si reagovať na Tvoj príspevok, lebo diskusia sa zase zvrhla na samé urážky, ale nič plodné z nej nevypadlo... Som absolventka NC v Brne, čiže Ti môžem predať nejakú tu malú skúsenosť, i keď ťažko sa mi to zhrnuje do pár viet. Za mňa bola NC výborná voľba. Myslím, že ono i tak veľmi záleží na tom, čo do štúdia obetuješ ty. Ja som napríklad bola študent, ktorý prahol po tom, aby sa dozvedel nové vedomosti, škola ma naučila mnoho teórie na praktických úlohách a po nastúpení do zamestnania som ju vedela využiť. Počas školy som mala možnosť absolvovať 5 školských praxí, ktoré obohatili môj životopis. Zlepšila som sa výborne v angličtine vďaka výbornému vyučujúcemu, ktorý svoju profesiu fakt ovládal (strednú som študovala v zahraničí, čiže som AJ moc neovládala) a teraz dokážem plynulo hovoriť. Vyučujúci búrali moje stereotypy, čo sa učenia týka – informácia je totiž hodnotná, až keď ju viem využiť. Naučila som sa kritického myslenia, i čo sa preberanej látky týka. Dokážem mať svoj názor a dokážem si ho tiež presadiť, čo taktiež využívam vo svojom terajšom zamestnaní (to som sa naučila vďaka prezentátorskému kurzu na NC). Je toho vskutku veľa a ako som písala ťažko sa to zhrnuje do pár viet... Každopádne myslím, že ešte stále robia individuálne prehliadky a DOD so študentmi a ak chceš relevantné informácie (a nie drby niekto mi povedal alebo tu čítať urážky Inkvizitora) tak sa choď na NC sama pozrieť, porozprávaj sa so študentom, vyučujúcim, absolventom a sama si zisti a porovnaj, ktoré údaje sú podľa Teba relevantné. Ono totiž čítať urážky od niekoho, kto je schovaný za monitorom svojho počítača nie je moc plnohodnotná referencia. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 11:12:56, Romanek) To je divný nejste ta paní co mluvila na Dnu otevřených dveří??? Tady se vidáváte zase za studentku ted nějak nevím co si o škole myslet když se tam asi lže už od začátku. :( reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 15:08:43, Inkvizitor) Výborný postřeh. Slušné firmy k taktikám "špinavých" forem guerilla marketingu (zde smrdí astroturfing) sahat nemusí, české soukromé "vysoké" školy to dělají celkem běžně, protože je to poměrně levné a v zásadě nic neriskují. Naštěstí je myšlení lidí, kteří jsou ochotni se k něčemu takovému propůjčit, poměrně nevýpravné, takže není těžké vyslovit podezření. Konkrétně astroturfeři NC si ještě nedávno, asi pro zvýšení věrohodnosti, vyplňovali položku "Web" odkazem na webové stránky NC... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 23:20:52, Charlie) Dobrý den,

          je skvělé, co tu píšete. Sleduji Vaše příspěvky delší dobu a opravdu se velmi rozsáhle orientujete v problematice školství. Spíše než jako "inkvizitor" tu působíte jako korektiv nabubřelé hlouposti dnešních (budoucích) vysokoškoláků. Já osobně jsem přesvědčen, že právě ona tolik proklamovaná praxe , na kterou se zde mnoho diskutujících odvolává, vytříbí pohled zaměstnavatelů na školy. Jak sám zmiňujete, většina lucidních HR pracovníků dokonce již tak činí a doufejme, že tomu tak bude s větší intenzitou. [Pro úplnost doplňuji, že já sám za sebe jsem studiu na FF UK věnoval maximum ze svého volného času a peněz (až na úkor zdraví) a na své vzdělání jsem patřičně hrdý. Průběžně (soustavně) ho navíc aktualizuji]. Ať se Vám daří. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 11:25:49, Míša) No, já si v prvé řadě myslím, že život a úspěchy jsou taky dost o lidech, ne jen o školách...Já jsem NC studovala, byla jsem moc spokojená. Už při studiu jsem chodila na praxe do Uniferu, se kterým škola spolupracuje..pak sem si hned našla práci v oboru a baví mě. Škola mě dost inspirovala, učí tam spoustu skvělých odborníků, kteří jsou zároveň i normální lidi, kteří stojí nohama na zemi a i když vystudovali kdejaké školy, mají mnoho titulů, tak jsou stále skvělí a zůstali přirození. Nezakládají si na titulech, ale na charakteru a o tom to celé bylo. S vyučujícími jsme mohli o všem hovořit a vstřícnost tu byla na prvním místě. Já bych školu za sebe doporučila. Vlastní zkušenost si musí udělat už každý sám. reagovat zde
    Email: nadasi.mseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 16:41:14, Tomassino) Neboj, my ti to věříme:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. IT / Management ICT na Unicorn College - Výběr vysoké školy
  2. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  3. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. PEF Mendelu vs PF VUT vs ESF Muni - Brno - Výběr vysoké školy
  5. Podklady na VFU Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. studium na Akcent College - Akcent College
  7. VUT Brno nebo Univerzira Pardubice - Výběr vysoké školy
  8. Brno international business school - Ostatní
  9. VŠ Karla Engliše, Brno - názory? - Výběr vysoké školy
  10. VŠCHT Praha x VFU Brno - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.