VŠO Praha


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.06.2009 15:52:58, Pavlína, zhlédnuto: 4092x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj. Nechystáte se někdo taky na navazující studium MCR na VŠO? Jestli jo, tak se ozvěte. Já tam asi půjdu a ráda bych někoho z budoucích spolužáků poznala už teď ;)

Email: Pavlinkayseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 17:24:52, Karlíto) Ahoj, přikládám dvě reference na VŠO, které dostaly od studentů VŠO nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže při rozhodování.

    Prozatím jsem psal jediný test z ekonomie, kámoš na VŠE už asi víc jak deset. Některý zápočet tu dostanete i za docházku na cvičení, jiný zápočet zase za vypracování úvahy na dané téma. A to ani nemluvím o množství probrané látky a o úrovni jazyků. VŠO je myslím dobrá volba pro ty, kteří chtějí bez větších potíží získat titul a jsou ochotni (schopni) za to zaplatit. Otázkou zůstává kvalita. Uplatnění není v současnosti dobré, mám ted dvě kámošky absolventky a obě skončily na pracáku, asi za to může i dlouhodobě špatná, velice slabá pověst školy, i když do UJAKu má snad škola daleko.

    Neopakovala jsem tu ani jednu zkoušku, na nejtěžší jsem se učila jeden víkend a za dvě. Snad nikoho nevyhoděj z 2. pokusu, jen max. z 1., to je jakože tak na oko, že se taky "vyhazuje". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2014 14:41:06, Koblizecek) Co se mi nelíbí? Třeba ta šíleně nízká úroveň jazyků na škole! Co dál? Desinformovanost - šílené studijní oddělení ! Co dál? Škola mi vůbec nic (po stránce vědomostí a praxe) nedává a asi ani nedá! Co líbí? Tak to, že je to soukromá, takže zkoušky na pohodu, ale u jednoho těžšího předmětu nebo u státnic vyhoděj třeba půlku, ale jen na prvním pokusu, aby se neřeklo, na 2. pokus to daj vždycky všem-takové nepsané pravidlo. Takže pokud máte peníze na soukromou, tak není problém tu ten titul získat. Je fajn, že jsem sem nemusela dělat zkoušky, bo sem berou 100 % zájemců. Aleee ... Chcete upřímnost na závěr? Ano? Tak hlavně nedejte na ty bláboly na DOD - budou vám tam všichni strašně lhát, jak je ta škola strašně super, jak je zaměřená na praxi a jak je dobrá. Opak je totiž pravdou, na čemž se shodne většina ze studentů. Škola na nic, silně ji nedoporučuji. Klamná reklama jak hadr na hlavu. Asi bych se opakovala, ale naslibovali hory, doly a skutek utekl. Už se těším, až doklepu státnice a pak pryč odsud. Třikrát fuj za ty lži. Měla jsem určitě na víc, ted to vidím. Na magistra se hlásím na VŠE, tak snad se tam dostanu. Ach jo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2014 17:17:18, Ota) Ta škola nestojí za nic, mám tam ségru a nic ji tam zatím nenaučili. Díky mizivým požadavkům vlastně ani nemá motivaci se nějak učit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2014 12:23:26, Pupicek) VŠO Praha náročná není. Průměrně inteligentní student ji zvládne bez větších obtíží. Jak bylo spoustou lidí psáno, je zde nedostatečná výuka jazyků. Vedoucí závěrečných prací jsou též zajímavým tématem. Pár info: Státnice na Bc. - vyházeli cca 1/3 lidí, státnice na Ing. skoro všichni dali. Studijní v pohodě, ale o té ochotě se dá polemizovat - není moc k věci fungovat jako solitér - od ostatních spoustu užitečného pro studium zjistíš (vč. materiálů)..
    Cenově je to ok, časově se právě ke studiu dá dobře přizpůsobit práce - na docházce (mimo profilové předměty) skoro nikdo netrvá (tedy ani aktivita, průb. testy atd. jako na většině lepších veřejných škol-viz. VŠE). Slyšela jsem, že klasické prezenční studium je obtížnější zvláště na cestovním ruchu - letecké služby jsou lehčí a v ročníku je méně studentů (300 ku 70) - některé předměty dostaneš za seminárku (cca 1 za semestr určitě). Mě to vyhovovalo, neb studium jsem si hradila sama, ale jsou i lepší školy (zejména ty zvučných jmen typu VŠE)
    Co se mi nelíbilo, byla tolerance profesorů k opisování z mobilů - bez nich by to totiž hodně lidí nezvládlo (mnohdy fakt nic neuměli).. Tak to by bylo takové hlavní shrnutí, stručně tedy ještě jednou: náročnost odpovídající průměrné české soukromé škole (předměty i za zkopírovanou seminárku z netu - nikdo to nečte), aktivita atd. netřeba, výuka jazyků bohužel mizerná, cena školného nízká (asi jako na ostatních čes. soukromých školách), tolerance podvodů!! - nikdo vás za opisování nijak nepotrestá (na veř. školách disciplinárka, nebo vyloučení), naopak mi přijde, že ho ještě někteří podporují - asi proto, že je to soukromá - čím víc studentů do dalšího ročníku projde, tím lépe pro školu. Bohužel jsem si naivně myslela, že české soukromé školy jsou na bázi těch prestižních zahraničních v USA, ale je to jinak - soukromé školy v USA totiž fungují na podobné bázi jako naše veřejné. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  2. VSO Praha-Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - Ostatní
  3. Hledam spolubydlici Svehlovka Praha - Ostatní
  4. VŠO Praha, Spálená 14 - Informace o studiu
  5. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. Aerobic Praha - Ostatní
  7. MUP (Metropolitní univerzita Praha) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. Praha nebo Brno - Výběr vysoké školy
  9. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  10. podnajem pokoje pro dve holky Praha - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.