UTB Zlín - koleje


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.07.2009 21:05:08, saris, zhlédnuto: 5020x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím prosím poraďte mi jak je to s kolejemi ve Zlíně, jak to tam vypadá, které jsou nejlepší, jaké je vybavení...moc děkuju za každé info :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2009 17:20:23, Eva) Ahoj,
    info od Jany je pravdivé, můžu potvrdit, jde jen o to, o jaký máš zájem standard ubytování. Jestli chceš levnější a nevadí ti sprchy na patře, tak štefánikova, ale můžu ti doporučit TGM, bydlím tam už druhý rok a je to tam pěkné, čisté, akorát ten kopec, ale těm se ve Zlíně beztak nevyhneš. No a Antonínova, to je takovej byteček, ale nevýhoda je hodně lidí na malém prostoru.
    Ale určitě nechoď na chmelník. Sice tam šoupnou většinou kluky, ale je to tam šílený, plíseň, ukrajinci, hrozná dálka od školy, cca 25 minut městskou.

    Tak hodně zdaru v novém semestru:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2009 14:04:35, saris) Jdu do 1. ročníku navazujícího na FaME, předtím jsem na UTB nestudovala, můžu si vybírat kolej nebo mi ji přidělí? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2011 17:21:03, Lucka) Ahoj, letos jdu už do třetího ročníku a bydlela jsem na Křibech a Antonínkách, viděla jsem i Štefánikovi i TGMka a ještě jedny. Externí ubytování je hnus, na Křibech raději neberte ubytování nahoře, protože to má sedm pater a výtahem bych pro své vlastní bezpečí nejezdila. Antonínky jsou super, pokoje jsou úplně nové, kuchyňka starší ale slouží dobře, ale jádro není zděné, takže jde všechno slyšet. Celkově mi to připomíná spíš byt než kolej. Na TGMkách to vypadá v pokojích jako na Antonínkách, akorát kuchyňka a jádro je už nové a zděné, ale zase je to tam strašně malé. Když jsem šla do prváku tak jsem si nemohla vybrat kolej, přidělují body dle dojezdnosti. A druháci a výš si vybírají z kolejí už v červnu a zbyde jen pár míst a tam pak dosadí jen pár šťastných prváků, ostatní mají možnost jít na externí zařízení. Ale během roku se na Antonínkách uvolňují místa, především po těch co skončí a tak takže když zajdete do kanceláře na Antonínkách tak vám určitě najdou místo ;-) Jinak pokoje na kolejích Antonínova jsou třípokojové nebo čtyřpokojové. Vždy je jeden pokoj pro jednoho a pak dva pro dvě osoby a jeden pro tři. Snad jste si udělali trochu představu ;-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2011 17:22:21, Lucka) A ještě ke Křibům, přes rok tam ubytovávají i nějaké Ukrajince, takže je to tam dosti nepříjemné, když postávají na chodbě a kouří a čučí :D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2011 19:06:43, Barča) Tohle mě lehce znepokojuj. Takže prváci mají velmi malou šanci, že kolej spíše nedostanou? reagovat zde
          Email: barca.srubarovaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2011 14:03:58, Lucka) Ahoj, co se týče Antonínek, TGMek a Štefánikových kolejí, tak prváci je většinou dostanou jen ti co mají přidělenou dojezdnost 999 bodů a mají štěstí. My jsme si zapisovali koleje už před více jak dvěma měsíci a když se teď podívám na volná lůžka v systému na Antonínkách, tak je jich tam jen pár... Externí ubytovací zařízení už není problém, ale úroveň tam je děsivá. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2011 22:05:40, Mája) Ahojky :) ....hledám alespoň 2 slečny,které stejně jako já nedostaly koleje a měly by zájem si společně opatřit nějaký slušný byt ve Zlíně :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2014 20:29:03, Ell) Ahoj, chtěla jsem se zeptat taky na koleje jak vůbec vypadají, jestli je to jen pokoj s postelemi nebo je to více místností, nějaká kuchyňka, jestli jsou společné toalety nebo to má každý "pokoj" vlastní, prostě jak jaká kolej vypadá. Půjdu teď do prváku tak jsem se ještě chtěla zeptat, jak to vlastně s těma prvákama je? Oni nám sami přidělí kolej? nebo jak to funguje? Děkuji :) reagovat zde
    Email: schubertova.lgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Šance pro ty co se nedostali na koleje - Ubytování a stravování
  2. koleje pro POLAC - Policejní akademie České republiky
  3. dva studenti hledejí bydlení - Zlín - Ubytování a stravování
  4. Zlín - pronájem pokoje - Ubytování a stravování
  5. FAME-Zlín - Ostatní
  6. VŠE - Koleje - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. koleje-koruna - Slezská univerzita v Opavě
  8. Kterou ekonomku si vybrat? VŠE Praha, VUT Brno, UTB Zlín, VŠB-TUO, UPCE? - Výběr vysoké školy
  9. VŠE - koleje - Ostatní
  10. Jazykova skola Zlin - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.