Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.07.2009 18:30:04, andy, zhlédnuto: 1884x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, od září nastupuju na kombinovanou formu veřejné ekonomiky a správy na OPF v Karviné. Mohl by mi někdo, kdo to již studuje, napsat, jaká je náročnost studia atd:)Děkuji moc!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2009 12:01:24, Simona) Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, když sis dávala přihlášku na OPF, chtěli po tobě známky ze SŠ? Já jsme si chtěla dát přihlášku do 2. kola a nějak jsme to nepochoppila, ejstli ty známky chtějí nebo ne, odepiš mně prosím... reagovat zde
    Email: S.Studnickovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2009 21:08:35, andy) Ahoj,
    tak já jsem si dávala přihlášku přes internet a tam myslím chtěli jenom průměry za ročníky. Jinak přeju hodně zdaru;) Na jaký obor se hlásíš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2009 17:23:23, Simona) dávala jsem si na sociální management, tak jsem zvědavá, no, a hlavně jsem zvědavá kdy vůbec dají vědět jestli mě vzali nebo ne... chjo reagovat zde
    Email: S.Studnickovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2009 08:39:36, morrma) dá se to,sice to je záhul (u mě po víc než 10 letech se zase učit),ale jak píšu dá se. Je třeba přežít kvanta (matika) a zbytek se dá naučit. Určitě koukni ja www.primat.cz je tam spousta materiálů a skript.JIank skoro všechny skripta jdou sehant v pdf,což je velká výhoda, nemusíš utrácet. Kdyby jsi se něco chtěla něco zeptat napiš email. reagovat zde
    Email: morrmacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2009 22:25:04, ivca) Ahoj tak přesně tohle jsem taky zde i stejnou formou studovala a už to mám za sebou v záři nastupuji rovněž do prvního ročníku ale už navazujícího a tentokrát prezenční formnou, protože tento obor v kombi formě není tak to ještě bude zábava při mém náročném zaměstnání. Jinak zvládnout se to dá, ale na čem jsem se shodli nejdůležitější jsou dobří přátele a sehraný tým, aby jste mohli shánět materiály informace atd. Jinak nedoporučuji podceňovat žádný předmět at se zdá jakkoliv lehký např. nauka o podniku. Přeji hodně zdaru a pevné nervy. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2009 09:53:28, Martina) Ahojky taky od září nastupuju na kombinované -účetnictví a daně zatím jsem docela zmatená, protože nevím jak to funguje, ale doufám že najdu nějaké super lidičky se kterýma to dohromady zvládneme ,jak už někdo tady psal nejdůležitější jsou dobří přátelé a sehráný tým :) reagovat zde
    Email: martinavaculinovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2009 16:05:17, Andrea) Ahoj, tak obor veřejná ekonomika a správa kombinovaně mám na této škole zdárně za sebou, v červnu jsem udělala státnice, je to docela náročny, zvládnout se to dá, ale opravdu musí fungovat ve třídě vzájemná spolupráce, pokud člověk přežije první dva semestry, tak už to má v podstatě v kapse, matika je hrozná, ale ještě horší je nauka o podniku a zvlášť když člověk vyfasuje na výuku Matusikovou, ta nic neodpouští, z matiky jsem měla Godulovou, sice neumí látku moc dobře vysvětlit, ale umí se i slitovat a dopsat body na písemce a jinak na této škole je takový bordel, že je tam možny všechno, studijní řád se tam porušuje pořád a v 99% případů, se to vždycky nějak udělá, aby student nemusel skončit. Pokud by si něco potřebovala, klidně napiš na mail, ještě mám nějaké materiály a písemky atd.tak ráda pošlu, pokud by to pomohlo.:) reagovat zde
    Email: hlavovaandreaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Veřejná ekonomika a správa vs. Regionální rozvoj a správa - Masarykova univerzita
  2. Ekf VŠB - Veřejná ekonomika a správa - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  3. Veřejná správa - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Přestup z Olomouce do Brna? Vyšší správa - Ostatní
  5. ČZU- Veřejná správa X Kulturní studia Mgr. - Výběr vysoké školy
  6. Kombinovane studium OPF Karvina 20/21-poradite? - Slezská univerzita v Opavě
  7. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy
  8. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy
  9. Studenti opf Karviná! - Ostatní
  10. Veřejná ekonomika a správa vs. Regionální rozvoj a správa - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.