Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.07.2009 16:49:37, Jana Zmeškalová, zhlédnuto: 8529x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekByla jsem přijata na kombinované studium Bc.cestovní ruch a nemůžu zjistit předměty, které se učí. Máte někdo zkušenosti s touto školou? Je to dost drahé a tak prosím o zprávy jakékoliv o této škole v Praze ve Spálené.Jestli je to těžké na učení i na náročnost učitelů? Nejsem žádný genius, ale tenhle obor by mě bavil, jen nevím jestli to zvládnu. Prosím o Vaše zkušenosti.LZ

Telefon: 777279965, Email: janazmeskalovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2009 13:04:52, Alča) předměty pro kombinovaný obor Cestovní ruch jsou -Základy ekonomie,Sociální psychologie,Základy práva,
    Marketing,Management,Statistika,Cizí jazyk 1.,
    Cizí jazyk 2.
    A myslím že jsi to měla zkusit na VSE FMV obor cestovní ruch a regionální rozvoj-kombinovaně,neplatila bys žádné školné a měla bys větší šanci na lepší uplatnění,tím že bys měla titul z VŠE a ne ze soukromé vysoké školy.Ale třeba ti to nevadí, že pak nezaujmeš potencionálního zaměstnavatele. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2009 10:13:17, lucy) no tezko může studovat na vše kombinovaně..:D na vše není žádný obor kombinovaně..navic CR je obor, který není na státních tak pokrytý.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 16:58:50, Hana) CR je na hodně školách, stačí jen hledat ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2010 17:41:20, Luci) já bych zase tak VŠE nevytahovala do nebe..když jsem viděla některé bakalářské a diplomové práce, tak se mi chtělo zvracet!A to je "TA" VŠE, která vychováná naši ekonomickou elitu???Samý Slovák, Ukrajinec atd. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2010 20:18:55, Terka) No, dovolím si nesouhlasit. :)Mám dva sourozence, oba se hlásili na VŠE. Na školu přijali jen bráchu. Ségra proto šla na VŠO. Vím tedy bezpečně, že srovnáváš nesrovnatelné. Do této chvíle brácha psal asi 10 testů, aby získal zápočty. Ségra psala prozatím jediný test z ekonomie. Některý zápočet navíc dostane i za docházku na cvičení, jiný zápočet zase za vypracování úvahy na dané téma. A to ani nemluvím o množství probrané látky a o úrovni jazyků. Jestli bude brácha ekonomická elita, to fakt nevím, ale bezpečně vím, že se mu dostane kvalitní vzdělání. Co se týče cizinců, tak je fakt, že na VŠE je jich dost. Ale to i např. na 3. lékařské fakultě, kde pro změnu studuje sestřenice a nemyslím si, že to snižuje úroveň této fakulty. VŠO je myslím dobrá volba pro ty, kteří chtějí bez větších potíží získat titul a jsou ochotni (schopni) za to zaplatit. Otázkou zůstává kvalita. Ségra uvažuje, že příští rok zkusí přijímačky znova. Já se po matuře budu taky hlásit na VŠE, i když na jinou fakultu než brácha. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2011 15:29:33, Tereza) Ahoj, no nevím, moc s tebou nesouhlasím. Já studuji na VSO druhým rokem a rozhodně nedostávám zkoušky ani zápočty zadarmo, nebo jen za nějakou úvahu, natož za docházku...na zkoušky se musím také učit a není toho málo,podklady nám vyučující nedávají, musíme si je dělat z přednášek, nebo od někoho sehnat, pokud tam nechodíme, ale rozhodně to není tak, že bys měla vše zadarmo. Ano, jazyky nejsou na úplně nejvyšší úrovni,ale hodně záleží na vyučujícím - konkrétně u jazyků jsou tam velké rozdíly, jsou tam tací, co s tebou nemají zájem dělat něco navíc, ale naopak i tací, kteří toho po tobě dost vyžadují. Záleží tedy na vyučujících a konkrétně na VŠO učí externisti třeba i z VŠE (na matiku jsem měla pana Kaňku a musím říct že nechápu, jak někdo takový může vůbec učit ať už u nás, nebo na VŠE) , takže si nemyslím, že zrovna VŠE je nejlepší ekonomka v ČR a my co chodíme na VŠO jsme největší "tupci" co dostáváme zápočty za docházku, protože to tak rozhodně není. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2013 19:47:12, James) Hezká agitka slečny ze studujního. S04 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2013 19:51:30, Evelin) A mně se zase chtělo zvracet, když jsem viděla vaše práce, který nedosahovaly v 90 % případů po obsahové stránce ani průměrné práce VŠE. A cizinců tu máme minimum, na rozdíl od našich soukromých dávaček, které už vypisují i speciální studijní programy v ruštině-viz Všfs. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 18:30:30, Radka) Nevíš, nebo nevíte :), jak je to s docházkou o víkendech? Také chci nastoupit kombinovaně, ale nikde jsem nenašla, jak je to s docházkou :(
    Zaujala mne nabídka, že můžu po VOŠ studovat jen 3 semestry a můžu získat Bc.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2011 07:21:29, Peťka) Ahoj, také bych chtěla studovat kombinovaně, informace co mám je jednou za 14 dní pátek a sobota, s tím, že pátek myslím od 16:45 do 20:00 a sobota od 8:30 do 19:00. Ostatně podívej se sama =) http://www.vsopraha.cz/studium/studijni-programy/studijni-plan-pro-absolventy-vos a rozklikni si studijní plán =) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠPJ NEBO JČU? OBOR CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  2. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  3. Rekreologie vs. cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  4. Cestovní ruch v Praze - Výběr vysoké školy
  5. ČZU - Provoz a ekonomika x TUL - Cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  6. VŠE - FMV - CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Obor Cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  8. Nmgr studium oboru Cestovní ruch na VŠE - Ostatní
  9. VŠP Jihlava - cetovní ruch - Ostatní
  10. přijímací zkoušky na magisterský studijní program FMV VŠE(obor Cestovní ruch) - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.