Výběr Soukromé Školy!!!!!!!!!!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.07.2009 09:43:24, Simona, zhlédnuto: 1512x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Ahoj,

nedostala jsem se na veřejnou VŠ a stejně mě láká soukromá. Nejvíc mě zaujaly UNYP, AAVŠ ale taky UNVA nebo Prague College. Šla bych klidně i na UJAK nebo MUP ale přece jenom je asi lepší studovat v AJ a mít zahraniční titul BA.

Nejsem se jistá ani obory...nechci moc matiky (nemam ji ráda) ale zase chci něco praktickýho S15

Kdo má s nějakou soukromou zkušenosti ať se mi prosím rychle ozve! Čas letí, díky moooc:)

Email: sim.liskovacentrumcz, ICQ: 212537850
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2009 15:43:53, Pavla) Ahojky, co jsem slyšela, tak ujak je dost fraška-máma tam studovala dálkově andragogiku-neměli tam ani zkoušku z jazyka:-), je to tam směšně lehký-teda pro normální lidi, pro ty starší co tam dodělávaj tituly to je asi tak průměrně těžký. Udělá to tam každej kdo zaplatí a není padlej na hlavu. Jinak kámoška dělala ten unyp-prezenční studium a jen o víkendech, takže můžeš normálně pracovat, nic moc těžkýho zjevně taky ne, ale výhoda je určitě ta anglina ale taky je to o dost dražší. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2009 16:35:39, Simona) A nemohla bys mi dát kontakt na tu kámošku co dělala UNYP? Zajímá mě, jaký to tam je, co zkoušky a tak reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2009 11:19:51, Pavla) Bohužel jsem na ni nějak ztratila kontakt, tak ti nemůžu v tomhle pomoct. Jen co vím, tak tam dělala tu business administration, na zkoušky snad jeden pokus, jinak platíš něco navíc a tak, píšou se tam různý seminárky a tak, co si pamatuju, že o tom mluvila, ale jinak byla spokojená. Chce to umět anglicky alespoň na nějaký únosný úrovni, aby to tam člověk zvládal, zkus to třeba na facebooku, určitě tam někoho najdeš, kdo to studuje. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  2. Výběr vysoké soukromé školy bez matematiky - Výběr vysoké školy
  3. anglické soukromé vysoké školy - Ostatní
  4. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  5. Studium soukromé školy - Výběr vysoké školy
  6. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  7. Výběr VŠ - co s matematikou a jazyky? - Výběr vysoké školy
  8. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  9. Pomoc při výběru vysoké školy - Výběr vysoké školy
  10. Výběr studia bc. a mgr. - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.