zápisy/registrace předmětů na fph vse


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.08.2009 18:26:01, Verunka, zhlédnuto: 1100x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, na zápisu ke studiu (2.7.) nám řekli, že nám podnikohospodářská fakulta jako škola sestaví rozvrh sama a my si jen doregistrujem jazyky a tělá.. zkoušela jsem se ted mrknout do isisu (pro mě šíleně nepřehledná věc) a ten rozvrh tam podle mě ještě neni.. takže myslim, že jazyky ani tělák registrovat nemůžu když nevim kdy budu mít čas.. nebo ne?
nevíte kdy se tam ten rozvrh objeví? aspon zhruba? jedu totiž do ciziny a nerada bych kontrolovala isis každej den..
díky moc:)

Email: p.veronikacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2009 13:13:44, Alča) rozvrh bude až na začátku září reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2009 14:10:33, Ivana) To by bylo blbé, když registrace jsou jen do 1.září..a nevíte kdy zveřejní rozdělení do kruhů(pro prváky)??? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2009 17:52:08, Mike) V prváku máš rozvrh určený, takže si nic registrovat nemusíš. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2009 16:06:27, Ivana) Jo, pro prváky je sice rozvrh předem určený, ale my sami si máme doregistrovat jazyk a tělocvik, tak proto bych už ráda viděla ten rozvrh, abych si to ještě stihla zaregistrovat a s ničím se mi to nekrylo.. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2009 17:39:49, David) Třebá já jdu na FFU a tyhle dvě položky si prý budeme registroavat ručně na informačním dnu na Jižním Městě, nekdy v polovině září. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2009 21:21:51, Ivana) No to se mi fakt nezdá..si přečti info na stránkách tělesné výchovy a sportu http://ctvs.vse.cz/studium/prihlasovani/ je tam jasně napsáno, že registrace se provádí přes isis..samozřejmě ale ten informační den probíhá, ale je pouze informační (po pravdě v něm nevidím vůbec žádný smysl..akorát tam dostanem ISIC) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2009 00:50:52, David) Zdá nezdá, je to tak. Tělocvik se v prváku registuje ručně na informačním dni. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2009 00:55:40, David) Jinak, když opomenu to v čem vidíš nebo nevidíš smysl, tak já vidím smysl v tom, že zápis přes isis probíhá tuším od 1. září, ale předem určený rozvrh se dozvíš až v polovině září, takže si budeš těžko zapisovat skupinu, když nevíš, jaký bude tvůj rozvrh. Navíc je o tělocvik vždycky celkem velká pranice a tenhle ruční zápis na informačním dni zvýší šance nových studentů na to, aby si zapsali sport, který chtějí. Zápis tělocviku přes ISIS podlě mě probíhá od druhého semestru studia. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2009 11:12:46, Dan) A kdy se dozvíme, jestli dostaneme kolej, když sme to měli vědět 17.8. a přitom v tom výčtu jsou jen studenti FPH FNH a FIS. FMV a FFU tam nejsou... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2009 18:37:50, Ivana) No tak já jsem si tím ale jistá, říkali nám to jasně na zápise a taky to přece vidíš černé na bílém na stránkách Centra těl.výchovy a sportu. A registrace probíhají DO 1.9.!vím, že ty registrace tělocviků bývali osobně na tom informačním dni na Jižáku, ale teď už to bude zřejmě jen informační..pranice sice je, ale jako prvák máš přednost před ostatníma. i když i tak je moc prváků a ty tělocviky jsou hned přebrané- já jsem si to registrovala předevčírem a už bylo hodně míst pryč..kámoš se na šerm už ani nedostal, takže fakt musíš přes ten isis. ale klidně mi nevěř..tak si dáš ten tělák další semestr;) a neber to hned nějak útočně, chtěla jsem jen pomoct..jinak na zápise taky říkali, že rozvrh bude do konce srpna a my už ho máme vlastně celý, akorát teda nevíme rozdělení do kruhů. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2009 09:32:54, Lucka) Ja ted taky nastupuji do 1. semestru na podniko. fakulte a rozvrh uz na ISIS mam, doregistrovala jsem si 2 jazyky a telocvik:) reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2009 10:18:02, žáta29) ahoj, a mohl bych se tě zeptat jak si to prosím udělala??...já at dělám co dělám tak mi to vůbec nejde::( reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2009 10:57:24, Lucka) Prihlasis se do osobni administrativy ISIS, kliknes na portal studenta a pak das reg./zapisy - jsou to takove pacicky, budes tam mit, co uz zapsane mas a dole si muzes zapisovat dalsi predmety:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Registrace předmětů na VŠE v prváku? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Registrace předmětů - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. registrace předmětů - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. Registrace předmětů na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Kredity, registrace, zápisy.... - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  7. Zapsání magisterského předmetu v bakaláři. - Informace o studiu
  8. Zmeškaný předzápis předmětů - Ostatní
  9. Erasmus - Německo - úroveň jazyka a výběr předmětů - Studium v zahraničí
  10. Univerzita obrany - sylaby předmětů - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.