Přijímací řízení na VŠEM

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.09.2009 15:52:06, ondy, zhlédnuto: 3391x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, můžu se zeptat jestli je tady někdo, kdo absolvoval přijímací řízení na VŠEM ? Zajímá mě systém hodnocení. Prozradíte někdo kolik bodů vám poslali do hodnocení ? Dá se z toho něco vyčíst, nebo ne ? Nebylo to nic hroznýho, ale podle počtu bodů nevím, jestli jsem teda jako "normální" s nějakou šancí na dokončení, nebo jsem "mimoň" s penězma kterej zaplatí alespoň první rok, než mě vyhoděj :) Díky.

Email: ondy1postcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2009 20:41:40, Jj) Ahoj, no, z přijímaček se vyčíst moc nedá, je to spíš formalita, vezmou tě, pokud tam nemáš vyslovené hlody. Jestli školu doděláš nebo ne, poznáš po 1. semestru, to je takový síto....Berou sice každého, ale zdaleka každý nedojde ke státnicím....Myslím si, že průměrně inteligentní člověk by k bakaláři dojít mohl, ale VŠ je i o disciplíně - zkoušku neoblafneš, je to písemnou formou, takže okecat se nic nedá a jsou dost háklivý na opisování. A je tam dost seminárek. Ale na druhou stranu, nemá cenu hledat dávačskou školu, to je na nic.....Pokud jim to dobře půjde, mohla by mít mezi soukromými školami docela dobré jméno. Tak hodně štěstí a neboj..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2010 14:53:52, Martin) Chtěl bych se také zeptat na podrobnosti týkající se přijímaček... Zvažuji na VSEM MBA (Bc i Ing už mám zasebou na jiných školách). Dělám v oblastí na pomezí buznysu a IT (kdy IT spíše převažuje) a MBA beru právě jako komplexnější rozšíření obzoru směrem k byznysu.
    Test studijního stylu beru jen jako formalitu, zajímal by mne spíš jejich "manažerský" test. Nemáte někdo zkušeost? Je tento test také jen formalita (\'podle 5 vzorových otázek to tak vysloveně vypadá, ale nerad bych se pletl)?
    Rád si také vyslechnu případné zkušenosti s tímhle studiem. Slyšel jsem pár hodně negativních názorů (nicméně dle mne byly způsobeny především nerealistickým očekáváním, že půjde pouze o debatní kroužek a ne školu jako takovou se všemi povinostmi).
    Předem všem díky
    reagovat zde
    Email: jurecinmailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2010 11:40:11, besy) ahoj, no, přijímací test na Bc.je fakt formalita, to by musel být vyloženě propadák, aby člověka nepřijali..., pokud se někdo dostane "do převisu", studium mu začně v dalším nejbližším termínu, takže žádný strach. Ale dál už to záleží na na každým, jak se s tím popasuje, není to zas nijak extrémně náročný, tak normálně, ale zkoušky a administrativa školy mají řád, ze kterýho nelze vybočit a ne každý ten režim rozdýchá. U MBA jak to chodí nevím, tam je snad nějaký motivační pohovor, zkus oslovit někoho např.na spolužácích.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2011 22:12:15, Veronika) Ahoj, zatim se nikdo neprihlasil s temi body. Jelikoz me to take zajima, pripojuji sve.
    84/75/75. Kdybych byla pod prumerem, doufam, ze se zdrzite nejapnych pripominek. Jsem 10 let ze skoly.
    Veronika reagovat zde
    Email: v.simackovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2011 18:03:58, Zuza) Zdravím :-),
    já dělala v srpnu přijímačky na Bc., kombinovaná forma, obor Komunikace a lidské zdroje. Max. bodů je 100, tj. 100%.
    Jelikož ty testy byli formou Vašeho úsudku a toho, co si myslíte, že je podle Vašeho svědomí nejlepší, tak nevím, jestli existuje nějaké měřítko k tomu, zda jste schopný projít školou lehce a nebo se nadřete. To se myslím, ukáže až v prváku - i tak to uvadějí u přijímacích zkoušek. reagovat zde
    Email: zeman.zuzanagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací řízení - Veřejná správa - Mendelova univerzita v Brně
  2. PedF UK - Přijímací zkouška - Univerzita Karlova
  3. Přijímací řízení - Policejní akademie České republiky
  4. Výsledky přijímacího řízení ve vestibulu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  6. Přijímací řízení Newton University - NEWTON University
  7. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  8. Prijimaci rizeni - Ostatní
  9. Přijímací skoušky ČVUT FD - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. ????VSEM nebo Skoda Auto VS???? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.