Kombinované studium na čzu

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.08.2006 12:41:46, Raul, zhlédnuto: 6037x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidičky,
potřebovala bych od vás pár informací ohledně kombinovaného studia v oboru podnikání a administrativa nebo provoz a ekonomika. Zajímalo by mě, jak často probíhá výuka, jak probíhají zkoušky (jestli jsou ústní i písemné) jak moc je náročné učivo (dá se zvládnout se dvěma caparty?) Co se vyučuje a podobně....
Popřípadě, nechtěl by někdo prodat příručky, které škola vydává?
prosím piště jakékoliv poznatky a informace z této školy ať vím, do čeho jdu. Moc a moc děkuji S13
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2006 10:45:09, Raul) nikdo nic neví :(:(:(? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2006 11:27:08, Lenka) Výuka je jednou měsíčně pátek odpoledne a sobota a pak jednou za semestr blokové cvičení (leden a červen) a to je celý týden. Víc zatím nevím, jdu teprve do prváku..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2006 10:20:53, Raul) Díky za info Leni. Kdyby se ještě někdo se svými zkušenostmi a poznatky ozval, tak bych byla moc vděčná reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 09:58:15, Lukáš) Ozvěte se někdo, taky by mě to zajímalo ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 09:36:59, Lukáš) Nic :(
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2006 10:35:10, Zuzana) Tak tyhle otázky taky teďka řeším, vaše zkušenosti se budoucím studentům určitě budou hodit, tak se s nimi podělte ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 14:23:49, Hela) Ahojky, já studuju na ČZU na Provozně ekonomické fakultě obor Informatika, zatím jsem neměla se studiem žádné problémy, myslím, že se to dá v pohodě zvládnout, na přednášky jsem moc nechodila a učila jsem se opravdu jenom měsíc o zkouškovém :-) měla jsem spoustu volného času,pár mých spolužáků u toho i pracuje a zvládají to zatím v pohodě, pokud na to úplně nekašlou :-)
    první rok jsem měla prezenční studium a teď přejdu na kombinované. Začínám tenhle rok studovat totiž ještě druhou školu a to prezenčně.
    Takže uvidím, jak to půjde, ale myslím, že se to bude OK S06
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2006 15:21:14, Markéta) Moje sestra studavala na ČZU kombinovaně na Lesnické fakultě a nebyla spokojená, profesoři nechodili na přednášky, jen jim poslali seznam knížek a www stránky, kde všechno najdou. O nějaké konzultaci s nimi nemohla být ani řeč.:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2006 10:59:55, Raul) Holky, děkuji za informace i když Markéta mě moc nepotěšila. Doufám, že na PEF jsou profesoři jiní než na Lesnické fakultě S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2006 15:01:05, Ivka) Ahojky, ted nastupuju do 4. roč. PAA na dálkové, doposud jsem dělala prezenční. Učitelé na PEF jsou pohodoví, prezenční studium bylo vážně v pohodě. Dálkové je pátek a sobota jednou za měsíc, tak doufám, že ot při práci půjde zlvádnout :) Můžu porovnat s náročností jiných VŠ a tahle je fakt zlatá!!! Teda doufám,žei nadál ebude :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2011 21:56:32, johnny) Ahoj, chtěl jsem se vás zeptat, platí stále to, že se při kombinovaném studiu dochází do školy pá+so jednou za měsíc?
    předem moc díky za info ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2011 13:40:21, josh) ahoj studenti 1. ročníku kombinovaného studia, chtěl jsem se zeptat, nechávali jste si už dělat studentskou kartu na SICu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2012 20:48:35, Martina) Ahoj, měla bych velkou prosbu, koukám, že v této diskuzi jsou lidé sdílní. Končím tento rok bakalářské na VFU v oboru Bezpečnost a kvalita potravin (kombinované) a chtěla bych na navazující na ČZU na Kvalitu zemědělských produktů, která je prezenční. Potřebovala bych nutně akutně vědět, jak je to s cvičeními...jak moc jsou povinná, kdy jsou (alespoň podle staršího rozvrhu), jestli jen dopoledne, nebo i odpoledne nebo jak a zda se to dá zkombinovat s prací a nějaké další podrobnější info....děkuju moc za jakékoliv reakce.....Martina reagovat zde
    Email: parova.martinaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.03.2012 11:46:39, Luboš) Ahoj, vidím, že je zde dobrá diskuze. Taky jsem si podal přihlášky na Kombinovanou formu studia PEF informatika a Podnikání a administrativa. Nemáte náhodou nějaké informace i o přijimáčkách? Kromě těch, co jsou na webu? Pokud něco zjistím, tak se s vámi taky o to podělím.

    Děkuji za sdílnost :-) reagovat zde
    Email: lbalastseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2012 10:14:37, Lucie) Ahojky, taky hledám nějaké ifno ohledně přijímaček na magisterské kombinované na PEF, já si postahovalal vše co bylo na netu, dělám si testy z různých škol, ale nějaké info by určitě bodlo ,díky moc reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kombinované studium na ČZU - Ostatní
  2. kombinované studium psychologie na UP - Ostatní
  3. Ambis - Bezpečnostní management - magisterské kombinované studium - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  4. VŠFS- Marketingová komunikace- kombinované studium ! - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. VŠTE České Budějovice obor Technologie dopravy a přepravy (Kombinované studium) - Informace o studiu
  6. Kriminalisticko právní specializace - kombinované studium - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  7. kombinované studium na UTB Zlín fame - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. ESF MU - Ekonomika a Management kombinovaně - Masarykova univerzita
  9. Kombinovane studium OPF Karvina 20/21-poradite? - Slezská univerzita v Opavě
  10. VŠVSMV - kombinované studium - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.