MVŠPP

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.08.2006 10:57:38, kobra, zhlédnuto: 878x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi,
vím, že máte každý svých starostí dost, ale můžete mi, PROSÍM, někdo poradit? Chtěla bych znát Vaše názory na Mezinárodní vysokou školu podnikatelství a práva v Praze (www.mvspp.cz)? Docela mě zarazila súpolupráve s Moskevskou a zakarpatskou výškou... S15 Pokud mi napíšete svůj názor na tuto školu, nebo ještě lépe své zkušensoti s sní, budu MOOOC ráda!
Předem děkuju moc a moc a moc :)

Email: prcek111seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2007 11:28:17, Lada) Ještě dodatek. Kdo se zajímáte o tuto školu, podívejte se na stránky České advokátní komory do Aktualit - zápisy z jednání. To vám možná vše vysvětlí. reagovat zde
    Email: la.didaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2007 14:42:29, Lada) Vzhledem ke zkušenostem z I. semestru navazujícího magisterského Právo v podnikání bohužel musím upřímně sdělit, že kdo chcete pracovat v advokacii, budete mít problém. Vzhledem k hodnotám učení právě ve spolupráci s Zakarpatskou univerzitou budete lepší bakaláři a to nemá se slibem školy, že získáte magisterské vzdělání bratru za 150000,- nic společného.Takže jsem se rozhodla studium ukončit.:( reagovat zde
    Email: la.didaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2007 12:44:32, martah) Na tuto školu jsem kdysi také chtěla jít, tehdy to byla jedna z prvních soukromých škol u nás, ale na MŠMTV mi skutečně potvrdili, že diplomy z této školy v ČR neuznávají! Když si na stránkách MŠMTV prohlédnete stará zasedání akreditačních komisí, tak si někdy v roce 02 či 03 žádali o akreditaci svého studijního programu, který jim byl, z důvodu absolutního nesplnění požadavků pro akreditaci, zamítnut! Na poslední chvíli jsem na tuto školu nenastoupila, vystudovala jsem magistra na VŠVSMV, kde jsem byla spokojená. Pokud jste tedy teprve v začátku studia, tak jděte jinam kde máte jistotu, že vám po vystudování diplom bude platit! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 09:10:15, Alena) Neuznávají jí proto, protože to nemá absolutně nic společného s kvalitou výuky na VŠ státních a odcházíte z této školy s minimálními znalostmi! Je to na vás! Já jen sděluji své zkušenosti s touto školou a řeknu vám, že nenechat v tom téměř sto tisíc, tak s tím seknu a ten diplom, si nakreslim, protože i ten nakreslený diplom splní stejnou funkci jako diplom z této školy! Můžete si ho doma vystavit a koukat na něj, k ničemu jinýmu vám nebude. Pokud bude někdo chtít, napište mi na e-mail. Omlouvám se, že se před ítm udala špatné info, ale nerada bych, aby někdo cizí měl mé tel číslo. E-mail je platný. Mějte se!!! reagovat zde
    Email: kahyn2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 09:06:03, Alena) Zdravím,
    věřím, že je těžké uvěřit, ale vše, co o této škole slyšíte ve špatném slova smyslu je pravda. Měli jsme mít státnice v květnu, v listopadu nám řekli, že budou na konci února a do konce listopadu musíme mít hotový první ročník. Do konce ledna splněné všechny povinnosti, které se jinak plní do konce března. Spousta z nás ten shon vzdala a půjdeme ke státnicím za rok. U zkoušek opravdu nevíte, co vás čeká, protože je uplně jedno jestli tam jdete našrocený nebo ne. Záleží na učiteli jestli má náladu na to, aby vás nechal prolízt. Po všem se musíte pídit, nic vám stoprocentně neřeknou. Na studijním ztrácí vaše práce, indexy apod...
    Navíc je tam ted taková malá aférka s tituly. Vystudujete sice tuto skolu, ale žádná advokátní kancelář vám tento titul neuzná. Lidé, co vystudovali tuto školu a byli teď koncipienty, tak je vyházeli. Nikdo tuto školu nechce uznat.... reagovat zde
    Telefon: 420111111111, Email: kahyn2seznamcz


Podobné příspěvky:
  1. www.mvspp.cz - Ostatní
  2. MVŠPP - Ostatní
  3. Právníci z MVŠPP-prosím ozvěte se - Ostatní
  4. MVSPP - Ostatní
  5. Instituty obecně, MVŠPP konkrétně - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.