Zkrácené studium Bc.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.01.2010 14:23:26, Žaneta, zhlédnuto: 19012x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahoj, potřebovala bych poradit. Letos budu končit na VOŠ, obor diplomovaný zdravotnický záchranář a chtěla bych si dodělat titul Bc., bohužel jsem však nenašla zatím žádnou zdravotnickou vysokou školu, která by umožňovala formu zkráceného studia s ukončením bc. Jestli někdo o nějaké takové škole víte, byla bych ráda za info. Děkuji

Email: womannseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2011 12:34:10, Lucie) Ahoj nejlepší je se na každé VŠ optat, oni to třeba nikde neuvádí ale umožňují, ta zkrácená forma studia je tak na 1,5 - 2 roky, ale určo se to vyplatí. reagovat zde
    Email: lucinka.aaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2011 18:39:47, Tomáš Ježek) Pokud nějaká vysoká škola umožňuje v tomto oboru variantu 1,5 až 2 roky, tak porušuje zákon. Může ovšem nastat situace, kdy bývalý student medicíny si nechá uznat teoretické předměty a absolvuje povinnou praxi. Pokud mu komise vyjde vstříc, pak může nastat situace kdy bude jeho studium kratší. reagovat zde
      Telefon: 315308, Email: tomovijezkovicom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 22:04:22, RM) Pro absolventky VOŠZ je možné studium absolvovat nastoupením do 3. ročníku, ovšem v průběhu tohoto ročníku bude nutné složit rozdílové zkoušky (mezi VOŠZ a 1. a 2. ročníkem VŠZ). Také toto studium je možné realizovat v individuálním plánu. Opět veškeré další informace budou podány na místě.
    Vyplněné přihlášky ke studiu na VŠZ o.p.s. v Edukačním centru Vsetín posílejte na adresu Edukační centrum VŠZ o.p.s., Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín. Tyto přihlášky jsou na adrese:
    http://www.vszdrav.cz/userdata/files/nb_06PrihlaskaVS.pdf
    reagovat zde
    Email: ikdyzseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2011 21:24:28, Markéta) Ahoj chtěla bych se dozvědět víc o tomto zkráceném ročním studiu. Školné, časová náročnost a tak... Pod jakou je to školou pod střední zdravkou asi ne, že? Poradíte mi kde najdu více info k tomu. Díky moc Markéta reagovat zde
      Email: wasuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2012 18:32:03, Martin) Ahoj chtěl bych se zeptat... chtěl bych pracovat jako zdravotnický záchranář (Bc.) a jezdit v sanitce - co je proto třeba udělat? Mám vystudovanou Střední zdravotnickou školu a ted končím doufám, že tedy úspěšně :-) Vyšší zdravotnickou školu (Dis.) ve Znojmě. Měl bych zájem dál studovat ale už jen dálkově pokud je to možné. Někdo říká, že musím zas studovat prezenčně a zas na Dis. a někdo zas že stačí 2 roky praxe buď na ARU nebo na JIP. Já osobně bych chtěl dálkově. Můžete mi prosím podat co nejvíc info - budu moc rád díky reagovat zde
    Email: obsessionseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2013 18:51:13, Mišule) Ahoj, a jakej obor Vyšší zdravotnický školy?? Záchranář nebo Všeobecná? Jak Všeobecná(ale to budou chtít aspoň ARIP), tak Záchranář by Ti mělo (aspoň zatím) na zaměstnání u ZZS stačit, ale taky už tlačí na to, aby si člověk dodělal rovnou Bc. Záchranáře....a dálkově?? :D Ostrava, jaxi můžeš přečíst na výše uvedených komentářích. Jinak já jsem ho studovala prezenčně na FZS ZČU 3 roky prezenčně a teď si dělam ještě VOŠZ Všeobecnou sestru, páč Záchranář je mimo ZZS, UP a ARO úplně k ničemu, na standart mě s tim nikde nevezmou, ba ani JIP, neboť se v tom skvělým Zákoně, který upravuje jeho činnost, o takovýchto odděleních jaxi zapoměli zmínit....S04S04 reagovat zde
      Email: m.andrlovemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ - Výběr vysoké školy
  2. Zkrácené Bc. studium - Informace o studiu
  3. Zkrácené studium Bc. zdravotnický obor - Výběr vysoké školy
  4. Zkrácené bakalářské studium - Ostatní
  5. zkrácené studium po VOŠ - Výběr vysoké školy
  6. Zkrácené bakalářské studium po Voš - ekonomický obor - Výběr vysoké školy
  7. zkracene dalkove studium Bc pro DiS. - Výběr vysoké školy
  8. Zdravotní sestra - zkracené studium Bc. - Informace o studiu
  9. Kam ze sportovní VOŠ na zkrácené bc.studium - Informace o studiu
  10. Zkrácené Bc. studium - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.