Policejní akademie ČR


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.02.2010 18:25:48, šmoulík, zhlédnuto: 5040x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny:)

chtěla bych se zeptat, jestli musím být nějak vyloženě sportovně založená, když budu studovat civil?S15

Díky mějte se:)

Email: smoula.modryemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2010 23:47:22, Marek) Spíš musíš být vyloženě finančně odměněná. Bez peněz se totiž na Policejní akademii nedostaneš. Snad nejsi tak naivní. Zkus to první přes bud Městskou policii nebo Policii ČR. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 22:26:16, petra) já sem se dostala normálně z gymplu, sportovně založená být nemusíš vůbec. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2010 21:38:31, Honza) Zdravím. Letos jsem se dostal také na policejní akademii na civilní formu studia - bezpečnostně právní studia. Na přijímačky žádná fyzička není potřeba, jen obecný přehled a asi taky dávku štěstí, protože konkurence je drtivá. Jako chudý student ti můžu říct, že s financemi to nemá co dělat... (krom 500 za přihlášku) :D No a co se mi zatím podařilo zjistit, tak tělocvik tam je jenom v rámci volitelných předmětů, takže se mu můžeš vyhnout asi úplně. Rád bych se vás ale zeptal, pokud tam někdo studuje tento obor jak jste spokojeni? Snažím se zjistit dopředu co nejvíc informací :) A pokud tam někdo nastupuje letos na obor B60, tak se mi klidně ozvěte... už si hledám kamarády :)) reagovat zde
        Email: sira1seznamcz, ICQ: 321467314
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2010 23:20:16, chanciss) Ahojky, taky jsem se letos dostala na Policejní akademii na ten samý obor jako Honza a ráda bych se dozvěděla něco o předmětech, které se v tomto oboru (Bezpečnostně právním) studují, které jsou zajímavé, které hodně náročné a které zase není dobré si volit, než si je zapíšu :-D. Diky
          reagovat zde
          Email: chancissseznamcz, ICQ: 199722440
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2010 07:38:41, Honza) Co se mi podařilo zjistit z různých diskuzí na internetu, tak většina lidí se shodovala v tom, že těžký je předmět "střelecká příprava", ale někdo zase tvrdil, že je to neuvěřitelně zajímavé. :) Potom si ještě někdo stěžoval na "terorismus". Ale myslím, že je to vždycky hodně subjektivní nároz, takže každá rada drahá. ;) reagovat zde
            Email: sira1seznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2010 23:11:42, chanciss) Aha, zajímavé :-). No, právě, každá rada drahá :-D. Honzo a nevíš prosimtě, jak je to s učebnicema do prváku? Ty nám asi nadiktujou toho 31.srpna, viď? reagovat zde
              Email: chancissseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2010 23:56:47, Lukas) Ahoj, vážení. Hezky si tady všichni povídáte. Kdo se dostal, gratuluju. Já asi brzo poletim, proto napíšu pár postřehů, ať to alespoň k něčemu je. Mějte respekt a úctu, ke všem a ke všemu tam! Na drzouny není nikdo zvědavej. Když se budete učit, uděláte to. Největší problém je Trestní právo, bez debat. Samozřejmě ani Správko neni sranda, ale taková Střelecká, jak tady plašíte, je jen blábol. Na tu se dá naučit za den. Denňák umí vždycky víc, i kdyby nechtěl. Pokud jste tedy na dálkovym, jako já, musíte tomu dát docela dost, nikdo vám to do hlavy nenatluče, než vy sami. Co se týká učebnic, jsou poměrně dobře k dostání. Samozřejmě jsou výjimky, ale moc jsem jich nezažil. Dá se učit ze "studijních materiálů", ale toho se nebojte, budete zasvěceni spolužáky. Zkoušející sice tyhle materiály nemají rádi, ale dají se většinou použít. Tak, to by dneska stačilo. Když budete chtít vědět víc, napište mi. Ale jsem taky jen člověk se subjektivními názory. Mám tu školu rád a baví mě, bude mě moc mrzet, jestli mě vylejou :( Tak se drťte hned od začátku, ať jste v pohodě! Lukáš reagovat zde
                Email: klokan13seznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2010 13:58:22, Hana) Ahoj Lukáši. Jsem v prvním ročníku BPS.prosím tě jaké studijní materiály by si doporučil pro studium? Děkuju:) reagovat zde
                  Email: hanadehnerovaseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2012 16:14:13, DRNDA) Ahoj, přemýšlím, že bych šla na tuto školu. Nikde ale nemůžu najít jaké předměty se zde vyučují a nedokážu si nic představit pod názvy jednotlivých oborů.. a především v čem se od sebe liší. Budu moc ráda za jakékooliv informace. reagovat zde
                  Email: zuzidlokseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2010 14:04:50, M.Nohejlová) Ahoj,
                taky jsem se letos dostala, ale na ten druhý obor - manageáment ve veřejné správě...Nevíte někdo náhodou něco o tomto oboru? A ještě jedna věc - dá se policejka studovat zároveň ještě s jinou školou, nebo je to náročný a druhá se zároveň zvládnout nedá?
                Díky moc..:) reagovat zde
                Email: uullppseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2013 15:30:26, Aileen) Ahoj, sama zatím nejsem na PA, ale hlásím se tam. Od známých mám informace, že kombinace UK práva a PA ČR bezpečnostně právní prezenčně je docela častá. Z toho vyvozuji, že se to nejspíš studovat s jinou školou dá, ale tady je zásadní rozdíl oproti jiným školám v tom, že na právech se berou některé předměty jako na PA, tak z toho důvodu je to možná o něco lehčí skloubit. Potvrzené informace o kombinaci s jinou školou už nemám - jen snad na netu jsem četla něco o PA + ekonomka, ale nevím, co je na tom pravdy. Taky bych uvítala, kdyby sem napsal informace někdo přímo ze školy :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2011 08:56:17, Honza) UPDATE: Přišlo mi už spoustu emailů, kde se zájemci o studium na POLACu ptají jak tam probíhá studium a jaké bych viděl klady a zápory. Tak aktualizuji svůj příspěvek, nakonec jsem si zvolil jinou školu, takže o studiu nemůžu bohužel podat žádné informace. S06 Hodně štěstí všem uchazečům ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2010 22:16:32, alex) dobrej ja bych potreboval vědet co presne je treba ke studiju na této skole. jsem ted v prváku na gymnaziu a chytla me kynologie a tak jsem se rozhodl ze bude nejlepsi delat policejniho psovoda jen nevim na jake predmety bych se mel uz ted zamerit. dekuji moc s pozdravem Alex G.


    reagovat zde
    Email: CrazyHamsterseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 19:30:45, Eva) Ahoj lidicky. Chci si podávat přihlášku na policejní akademii, ale když kliknu na ikonku podat přihlášku, ukáže se mi, že jde o nedůvěryhodné připojení. Můžu tomu důvěřovat? reagovat zde
    Email: Evka.Rosickaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2011 09:48:04, Alžběta Majorová) Ahoj, chodím na gympl a chci podávat tento rok přihlášku na Policejní akademii. Chci se zeptat zda otázky k přijímacímu řízení budou vyvěšeny na internetu? a z čeho vám pomohlo se nejvíc učit? Díky moc reagovat zde
    Email: betkamajorovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Policejní akademie v Praze - Informace o studiu
  2. Policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  3. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Policejní akademie nebo ČZU? - Ostatní
  5. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  6. Testy 2013-policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  7. kam po policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  8. Policejní akademie Praha - Ostatní
  9. Policejní akademie, nebo něco jiného? - Výběr vysoké školy
  10. Policejní Akademie ČR v Praze - přijímačky na Bc. - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.