Společný základ na Mendelu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.03.2010 12:49:05, Iva, zhlédnuto: 1576x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky,
potřebovala bych pls poradit ohledně společného základu na Mendelu, Pef. Když jsem to poprvé viděla, byla jsem docela zděšena.S08:D Je to tak těžké jak to vypadá??
Děkuju za odpověď

Email: k.Charlottinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2010 18:41:23, petr) Co je společny zaklad?...myslis jako spolecne predmety pro vsechny obory jako mikro, makro, matika, fin. trhy atd...?....pokud jo tak je pravda ze od myslim lonska docela pritvrdili, a ta skladba predmetu v prvaku je divoka ...ale zvadlnou se to da....obecne tak 30-50% ( no asi spis tech 30% ale nechce se mi to ted hledat a samo je to rok od roku jine) lidi neda prave mikro, matiku, fin. trhy a ted co mame noveho pana profesora :) tak makro taky pritvrdilo ...pokud myslis neco jineho tak napis co :) a omlouvam se v tom pripade ze nepodstatny prispevek :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2010 12:42:25, Iva) jj, myslela, jsem společné předměty. Největší depresi (pokud teda zvládnu příjmačky), mám právě z matiky jelikož to není zrovna moje silná stránka.
      Jinak děkuju za tvůj příspěvek, byl každopádně opodstatněný.:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2010 15:33:26, petr) Tak me prisla matika snadna a vlastne sem se ji skoro neucil, ale je to tim ze z gymplu a vzdy me bavila....pravda vim ze zejmena lidi z obchodek meli s matikou problemy (ale tak zase meli lehci treba ucto atd.), ale nakonec to dali vsichni...zas tak silene to neni a da se to prinejhorsim opakovat (a pokud dobre pocitam vsechny varianty tak teoreticky v krajinam pripade by ta zkouska snad sal delat i 9x) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2010 17:05:24, verča) Jsem z obchodky a první ročník bez problému zkoušky na první pokusy, kromě asi dvou, což si myslím, že není vůbec špatné. Matika se rozhodně dá naučit, v průběhu semestru jsem se obávala, ale zkouška bez problému napoprvé. Účto sem si taky posunula o semestr dopředu, pokud si z obchodky, žádný problém 6 kreditů bez přípravy... ale škola je to celkem náročná, v mém oboru mají problém spíše gympláci a to hlavně s ekonomickýma předmětama... školu bych ale rozhodně neměnila.. reagovat zde
          Email: fogiiinkaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2012 22:26:33, Pavlína) Nevím tedy jaký obor studuješ, ale moje zkušenost je přesně opačná. Problémy hlavně v prváku měly především lidi z obchodky. V další ročnících se to už celkem srovnává. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 15:34:31, Betyna) Ahoj, mohla bych se jeste zeptat na predmety jako vypocetni technika a agloritmizace, nebo informatika pro ekonomy?Co se tak zhruba uci v techto predmetech?A je to hodne narocne?Moc se s informatikou nekamaradim, tak z toho mam celkem strach:) reagovat zde
      Email: beata.zelenaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. ESF MUNI nebo PEF MENDELU? - Výběr vysoké školy
  2. MENDELU - na které koleji se ubytovat - Ubytování a stravování
  3. PEF Mendelu vs PF VUT vs ESF Muni - Brno - Výběr vysoké školy
  4. ESF MUNI vs. PEF MENDELU (Finance) - Výběr vysoké školy
  5. PEF MENDELU vs. FP VUT (Informatika) - Výběr vysoké školy
  6. VŠE vs MENDELU - Výběr vysoké školy
  7. MENDELU x VUT x ČZU ekonomické obory - Výběr vysoké školy
  8. přihlášky - práva + záchranná (ČZU X MUNI x ČZU x MENDELU) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Studium ekonomky na MUNI, MENDELU nebo VUT? - Výběr vysoké školy
  10. VŠE vs. PEF Mendelu - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.