Student 26 let, úřad práce a zdravotní pojištění

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.03.2010 18:53:27, jirka, zhlédnuto: 9914x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim. 28. března mi bude 26 let a prezenčně studuji na vysoké škole navazující magisterský program. Chtěl bych se vyhnout platit osobně zdravotního pojištění, jelikož nemám stálý příjem a brigád je málo a rodiče jsou důchodci, tak si nemohu dovolit platit každý měsíc 1080 Kč. Nejdříve jsem si chtěl změnit formu studia z prezenční na kombinovanou, což v průběhu akademického roku nejde a tak si chci přerušit studium a pak si změnit formu studia. A proto se chci jít nahlásit na úřad práce, abych nemusel platit zdravotní pojištění. A tak jsem se chtěl zeptat, musím mít nějaké potvrzení ze studijního oddělení vysoké školy pro úřad práce, že již nejsem studentem prezenčního studia nebo po mě žádné potvrzení na úřadu práce chtít nebudou a bez problému mě zařadí do evidence? A kontroluje úřad práce, že již skutečně nejsem studentem prezenčního studia? Díky.

Email: jelinek29seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2018 21:46:51, Michal aaa) Vážený, naprosto souhlasím s Vašim názorem, já to systému říkal celý život, a vážně uvažuji že si nechám celé tělo potetovat nápisy: Zákaz první pomoci, NERESUSCITOVAT, nevšímat si mě a dát mi pokoj, starat se o sebe, a striktní odmítnutí ošetřit !! Jenže i tak by mi to bylo prd platné, tak o jaké svobodě je vůbec řeč ? Když nemohu svobodně zemřít.. teda já ano.. ale nechci, prozatím.. Dále, chytráku, prozatím vidím a viděl jsem za svůj život žebrat právě takové neschopenky jako jsi ty.. Všichni zastávají postoj, že pracovat je něco na co mohou být hrdí, že to z tebe dělá chlapa, že normální je pracovat, že je těžké udržet si práci.. pche.. co je na tom těžkého sdírat se jak orná kráva na poli ? To dovede i ta kráva ! Každý ubožák dovede pracovat.. ale právě ten kdo nepracuje a dovede se uživit, to je u mě někdo.. to je u mě složitost ! Většinou ale člověk pokud si příliš nevěří to neustojí skončí jako bezdomovec.. já tak neskončil ani skončit nemohu, protože já jsem svobodný a vím to, vždy udělám cokoli abych tak se udržel nad vodou, i kdybych měl při tom riskovat život.. tak o něj příjdu.. děkuji.. víte já dostal takové privilegium asi jako odměnu za své usilovné přemýšlení.. viděl jsem jak se člověk, dobrý člověk, cítí po smrti.. a od té doby se na smrt skoro těším.. Tak co mi k tomu napíšete ? ( menší nápověda, tohle vás má nakopnout k uvědomění si) Přeji hezký den a ať se daří. reagovat zde
    Email: haluzakfestseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2015 16:11:30, x) Ono až ho jednou ta sanitka sebere a nalije se do něj bratru 250 tisíc, tak najednou zjistí, že toho má pořád dost, co by mu mohl exekutor zabavit. Ale spíš je to internetový hrdina, který z bezpečí mamahotelu machruje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2015 18:05:28, bbb) Takovéhle týpky by prostě neměli vůbec ošetřit. Odvést sanita atd. Neplatíš, nemáš nárok. Bohužel většinou ošetřeji. Ale nemaji pak ani nárok na důchod a pak žebraji alespon o sociální podporu.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2015 17:12:27, Michal aaa) Nic platit nemusíš, musíš pouze zemřít, to si všichni pamatujte. ¨Já nic neplatím nikam nechodím... přesto že "musím" trvá to tak celé roky a systém asi pochopil a nic po mě nechce, naoplátku já nechci nic poněm. Kupodivu a všem varováním to funguje... Já mám klid, systém taky a pohoda.. Podle zákona už bych měl mít ale dluh jako prase penále pokuty.. JÁ NIC NEMÁM to by mě zajímalo jak to ze mě dostanou.. .Nikdy nic mít nebudu !! Hmm co teď ? Vezmou mi játra ? Ledviny ? Nebo budou mě nutit pracovat v okovech v dole. Nebojím se ani smrti, nemám rodinu... NIKDO MĚ K NIČEMU NIKDY NEDONUTÍ :) A NIKDO TO NEMŮŽE MĚNIT, JEDNOU JSEM SVOBODNÝ A S TÍM ŽÁDNÝ ZÁKON ČLOVĚK ANI JINÝ NESMYSL NIC NEUDĚLÁ.. NEBO SNAD ANO ? TO BY MĚ ZAJÍMALO KDO NEBO CO A CO STÍM UDĚLÁ... :D TO JE ZÁKLAD... ZAČNETE LI HRÁT JEJICH HRU NA SYSTÉM, ÚŘADY, PRÁCI POVINNOSTI A STAROSTI, NEDIVTE SE KDYŽ SE VÁM V TÉTO HŘE NEBUDE DAŘIT. Já se zde nenarodil s povinností hrát hry. Ale jako svobodná lidská bytost. A která se svobodně odmítla účastnit se společenské hry na daně pojištění medicínu... Mě příde logičtější žít pro sebe, né pro systém. reagovat zde
    Telefon: 722711509, Email: haluzakfestseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.11.2010 08:45:11, Ingrid) Kupodivu ano!Mam stejny problem a pri navsteve VZP me dost prekvapilo ze i za mesic kdy mam narozeniny za me pojisteni zaplati stat.. reagovat zde
    Email: ingrid.secretatlascz


Podobné příspěvky:
  1. Úřad práce po ukončení studia - Ostatní
  2. po Bc. na navazující studium - co mezi tím? - uřad práce??? - Ostatní
  3. UJEP - sociální práce - Informace o studiu
  4. Sociální pojištění - Ostatní
  5. Je student kombinovaného navazujícího studia brán jako student? - Informace o studiu
  6. Úřad práce - Ostatní
  7. student studentem - Ostatní
  8. Zdravotní pojištění a VŠ - Ostatní
  9. Ukončení studia-Úrad práce-Vrácení se ke studiu - Informace o studiu
  10. Zdravotní pojištění - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.