jaký výška?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.08.2006 13:40:37, janina, zhlédnuto: 330x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidičky,
jsem totálně v koncích, asi Vám přijdu divná, ale nevím na jaký obor se přihlásit... Zajímá mě toho tolik... Nevíte jestli existuje nějaká poradna nebo něco, kde by se dalo zjistit, které povolání je pro mě nejvhodnější? Jsem totálně v matu, zajímají mě práva, psychologie, mezinárodní vztahy a diplomacie, ekonomka, žurnalistika a politologie. Toho je, co? :) A to jsem vyřadila jazyky, které mě vždycky bavily, z těch si udělám jen státnice, ale studovat bych chtěla něco jiného. Jenže co??? Nejsem žádná malá nerozhodná holka, ale teď prostě nevím...
Díky za rady!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2006 14:02:45, Hanka) Jani, narazila jsem na tyhle stránky: http://www.occupationsguide.cz/

    takový průvodce světem povolání, třeba ti to pomůže, formou testů se propracováváš k tomu, co by tě bavilo nejvíc a co to obnáší v práci a jakou školu je k tomu potřeba vystudovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2006 16:08:29, melanchoLie) nazdar janina....no jasne ze existuji poradny a poradcove a psychologove kteri ti mohou PORADIT jak nejlip ulehcit vyber...ale rozhodnout se budes muset stejne sama....ja chci taky na psychologii nebo mozna specialni pedagogiku - taky bych se nevedela rozhodnout co z toho ale prihlasky si davam na obe skoly a uvidim kam me vezmou...no jo ty toho mas trochu vic nez ja ale neni to tak spatny...muzu ti s tim nejak pomoct? mozna kdybychom to nejak rozebrali, mozna bys pak mohla jeste neco vyloucit nebo by ses pro neco rozhodla...kazdopadne ti odporoucim mluvit o tomdle "problemu" s lidma...lidicky totiz hodne ovlyvnuji....ja ti preju hodne stesti :) reagovat zde
    Email: adliatkapostsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 14:51:39, janina) Holky díky moc za odpovědi! Momentálně jsem na tom tak, že se rozhoduju mezi psychologií a mezinárodními vztahy. Ostatní jsem už vyřadila, aspoň teď to tak vypadá... :) Strašně ráda se učím (praštěná že?), tak bych si možná mohla někdy udělat třeba nějaké kurzy ostatních věcí, které mě zajímají... V každém případě mezinárodní vztahy i psycholohii chci hodně, tak jsem zvědavá, jak se rozhodnu... V tomhle už jsem fakt nezradná. Nejlepší by bylo obojí, ale to bych asi těžko zvládala. Tak uvidím. Mimochodem Hani mrkla jsem na ty stránky a v testech mi vyšly zaměstnání přesně v těch oborech, které jsem psala :D plus navíc ještě učitelství. MelanchoLie, kam se hlásít na psychologii? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 14:53:51, janina) Malá oprava MelanchoLie, kam se na psychologii (ne hlásit) :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 14:55:52, janina) :D:D asi se picnu :) Kam se BUDEŠ hládit na psychologii? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 14:56:22, janina) :):)Asi se picnu :) Kam se BUDEŠ hlásit na psychologii? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2006 14:56:51, janina) trapas...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2006 14:21:04, j) ZKus fss mu v brně, tam si můžeš dát dvouobor psych. - mv. Fss bych rozhodně doporučil, už třeba proto, že je to jedna z nejprestižnějších, nejmodernějších a dynamicky se rozvíjejících fakult u nás. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE (a jiná ekonomie) - jaký obor? - Výběr vysoké školy
  2. Biologie,chemie, ale jaký obor? - Výběr vysoké školy
  3. jaký obor-školu - Informace o studiu
  4. FIT/FEL + další / fyzika - ale hlavně jaký program? - Výběr vysoké školy
  5. jaký obor - Výběr vysoké školy
  6. jaký obor?? - Výběr vysoké školy
  7. Záchranář, ale jaký??? - Informace o studiu
  8. Jaký obor? - Informace o studiu
  9. Jaký percentil mi bude stačit ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  10. Jaký obor AJ kombinovaně, nav. mag.? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.