VŠB-TU nebo UTB ??????????????????????


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.06.2010 15:03:13, Lenka, zhlédnuto: 2423x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych poradit ohledně EKONOMICKÝCH FAKULT .. Která je zvládnutelnější - ta na VŠB-TU nebo na UTB ???Pokud člověk není vyloženě expert na matiku S13. Budu studovat při práci a nevím, kterou si vybrat ..S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:17:16, Michal) Záleží který obor...na VŠB jsou obory, na kterých se da projít bez problému (management), ale nadruhou stranu taky obory, které jsou hardcore (Finance). Jestli to chceš jenom tak nějak proplout tak asi marketing nebo management, jestli jdeš do bakalářského, tak se stejně matematice nevyhneš, 1. mají všechny obory společný a jsou tam myslím 2 matematiky. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 11:14:18, Lenka) No jedná se mi o navazující .. na VŠB obor Ekonomika podniku a na UTB obor Podniková ekonomika - obojí DÁLKOVĚ .. Ze studijních plánů vím, že je matika na obou fakultách, takže mě spíš zajímá, kde je lehčí :) nejedná se jen o matiku, ale taky o celkový přístup učitelů atd. Jinak díky za reakci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2010 16:43:28, Ellie) Ahoj, studuji na UTB a od studentů na tomto oboru vím, že na matice dosti vyhazují, ale né až tak, aby to studenti další rok neudělali podruhé (až na výjimky). Což není případ VŠB, tam mám spolužačku, která byla dobrá v matice a v prváku ji vylili, protože tam naberou většinu lidí a pak je právě na matematice vyhodí. Takže podle mě je dle náročnosti těžší UTB, ale s přístupem docela milých profesorů máš větší šance na zvládnutí, než na VŠB, kde ani nevědí jak se jmenuješ tak je jim jedno koho vyhodí ,) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2010 18:56:14, Radka) Ahoj Lenko já mám vystudovanou UTB obor Finance..můžu potvrdit,že dálkově je toto studium docela maso..pokud se pro UTB rozhodneš a chceš klidněji proplouvat,doporučuji obor Management a marketing...kdyby si chtěla víc info o předmětech,které jsou pro Finance i Management vylívací nebo obtížné,můžu dát echo.Pocházím z Brna, známé co v Brně studovaly se mi smály, že UTB se říká "Valašský Oxford" a dávají to tam zdarma..Omyl!! jinak asi to bude opravdu kvalitní škola,protože já jsem se po 1. ročníku magisterského studia ve Zlíně dostala kvůli tomu,abych nemusela dojíždět (dálkově při plném úvazku jsem byla mzdovka :-() dostala do Brna jak na VÚT podnikatelku, tak na Masaryčku. Nakonec jsme si zvolila zůstat na UTB.. Jinak jsem za ty 2 roky co jsem Finance udělala mákla a dostala jsem se i na humanitní studium ve Zlíně..vracím se od září na místo činu a jsem opravdu ráda!! Dnes pracuji v bankovnictví a při pohovoru jsem vyhrála i nad absolventy s Masaryčkou S06 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.