výsledky PAA magisterský


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.06.2010 11:15:51, MMM, zhlédnuto: 1144x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak podívejte se....mám 30+30 bodů a docela mě to štve, protože 65 by byla jistota, ale takhle jsem už několikrát slyšel, že třeba loni brali za těch 65, takže s tou šedesátkou fakt nevim. Je tu někdo další kdo by se pochlubil s bodama?

Email: marek.sniperseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 12:10:20, Widmore) Zdravim. Tak ja mam presne tech 65bodu a jako vubec nevim, co si o tom mam myslet. Stve me, ze tam rozhodnuti bude zverejneny az 25. cervence. Ale tvuj prispevek mi dava nadeji... Jak to, ze to vis tak najisto, ze 65bodu uz je v klidu? Jsou nekde zverejneny bodovy hranice nebo kde cerpas informace??:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 12:26:03, MMM) jasně že to nemám nejvíc ofiko,ale docela od solidních lidí a vlastních zkušeností vim,že nikdy snad nikde ani nechtěli víc....a když se tady mrkneš na diskusi do minulosti,tak to tam taky někdo potvrzuje reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 12:39:29, Widmore) JJ asi to tak bude. Mimo jine to potvzuje i presne rok stary prispevek, ktery jsem tady nasel:
    PROVOZ a EKONOMIKA - pr. i kmb.: alespoň 45 b. a ( 20 a 15-kv. metody )

    ECONOMICS and MANAGEMENT - pr. - alespoň 70 a ( 25 a 25 )

    EVROPSKÁ AGRÁRNÍ DIPLOMACIE - pr. - alespoň 50 a ( 20 a 20)

    INFORMATIKA - pr. i kmb. - alespoň 45 a ( 20 a 20 )

    INFORMATICS - pr. - alespoň 55 a ( 20 a 20 )

    obory PODNIKÁNÍ A ADMINISTRATIA, VEŘEJNÁ SPRÁVA A REGIONÁLNÍ ROZVOJ, HOSPODÁŘSKÁ A KULTURNÍ STUDIA alespoň 60 bodů a ( 20 a 20 ) - pro prezenční i kombinovanou formu.

    SYSTÉMOVÉ INŽENÝRSTVÍ - pr. alespoň 45 a ( 20 a 20 )

    Tak kdyz to takhle platilo loni, doufejme, ze i letos... Jo a ted jsem koukal na stranky pefky a blika jim tam ramecek s terminem zasedani hlavni prijimaci komise 1. 7. 2010... Tak ze by to bylo potvrzene uz od zitrka?? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 20:32:54, MMM) dneska odpo byly vyvěšený výsledky PAA a docela šok, víc jak půlka lidí přes 60 bodů...hlavně 62,5-67,5 ...na PAE měli lidi daleko míň...vůbec z toho nemám dobrej pocit a pomalu bych tu hranici viděl spíš na 62,5. Asi se rozhodne podle toho kolik lidí se nedostavilo reagovat zde
      Email: marek.sniperseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 08:48:05, Vali) Dnes jsem dostal informaci ze studijního, že komise zasedá dnes odpoledne a výsledky budou na netu (prijimacky.czu.cz) zitra , tak snad to klapne:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 18:50:46, Widmore) Tak uz jsou k dispozici body... A v podstate se to od lonska temer nezmenilo, snad az na jeden obor.. ale na PAA berou od 60 (15+15).. takze se to vlastne asi kapanek zjemnilo... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 18:58:46, MMM) opravdu za 60?můžeme tomu věřit?Spadl by mi kámen ze srdce a stejně jako na bakaláře by mi stačilo přesně těch 60....tak zejtra se to uplně definitivne rozlouskne reagovat zde
      Email: marek.sniperseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 19:03:18, Petr) Taky na to koukám, je to tak - 60 včetně. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 19:41:17, Marťa) to bych byla šťastná jako blecha.. co prosím znamená těch 15 + 15 v závorce??? reagovat zde
      Email: yuyaxseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 19:59:53, Widmore) Ze z kazdeho z tech jednotlivých testu, ekonomie + zaklady podnikani, si musela ziskat min. 15 bodu, aby si slozila prijimaci zkousku... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2011 16:03:11, kalikali) TO je ***ost ne? když musí mít 60 bodů a každá otázka je za 2 body, tak musí udělat 15 otázek z každého... spíš 15 otázek místo 15 bodů ne?:D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2011 08:45:13, Tom) Ne, 60 celkem A ZAROVEN alespon 15 z kazde casti.
            Aby neprosel nekdo kdo ziska 55 z jedne a jen 5 z druhe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2012 15:38:21, Ivet) Ahoj,
    letos dělám přijímačky na PAA magisterský. Můžu se zeptat, kolik ste loni měli otázek z každého předmětu? a popřípadě, jsou testy shodné s nějakýma otázkama co jsou vyvěšené na stránkách čzu? nebo by bylo nejlepší jestli nemáte nějaký testy z loňska :-) nevím jestli se na to mám nějak učit nebo ne :-) Děkuju moc reagovat zde
    Email: dvorakovaivetacentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. CZU - RIZENI A PROVOZ MYSLIVOSTI - VYSLEDKY PRIJIM - Ostatní
  2. PaA, PaE - magisterský - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Odvolání- výsledky - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Výsledky přijímacího řízení ve vestibulu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. psychologie-výsledky - Ostatní
  6. Výsledky VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Fakulta managementu - magisterský - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.