potvrzení ze SŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.08.2006 11:12:18, Janka, zhlédnuto: 1726x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mám už delší dobu po maturitě a chtěla bych se přihlásit na výšku. Na přihlášce u známek ze střední školy musí být ale potvrzení od školy. Víte někdo, kdo mi toto potvrzení o správnosti údajů vydá? Střední škola to prý dělá jen po určitou dobu od maturiry a pak mi to prý potvrdí někdo jiný. Jenže kdo??? Poradíte prosím? Díky ;)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2006 13:47:02, fuko) Paní kolegyně.
    Stačí ověřená kopie maturitního vysvědčení od MÚ. stojí to 50Kč
    s pozdravem fuko reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2006 13:34:55, Hanka) ahoj,na přihlášce to sice je,ale podstatné je,jaké požadavky má konkrétní VŠ,proto je lepší si zavolat na studijní oddělení. Na TUL jim stačilo moje čestné prohlášení a jen neověřená obyčejná fotokopie maturitního vysvědčení. Já si ale stejně z horlivosti udělala výlet na svoji SŠ, aby mi známky potvrdili a bez problémů mi to razítko dali- a to už jsem z ní venku 23 let!!! Jen se hrozně divili, že se mi chce ještě na starý kolena studovat:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2006 11:49:05, Radek) Ahoj. Myslím že po více letech už to nikomu nedáváš, napíšeš k tomu "čestně prohlašuji že údaje jsou pravdivé" a svůj podpis. Oni si mohou vyžádat tvá vysvědčení kdyby ti nevěřili, každopádně ale budou vědět ze které střední jdeš a tak si to MOHOU ověřit sami. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Potvrzení o očkování - Univerzita Karlova
  2. Potvrzení o studiu na VŠE - Fakulta podnikohospodářská - Ostatní
  3. potvrzení nastoupení - Technická univerzita v Liberci
  4. potvrzení o přijetí přihlášky - Policejní akademie České republiky
  5. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přihláška na VŠ + Lékařské potvrzení - Ostatní
  7. Potvrzení přihlášky ke studiu- HTF UK - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.