MUP nebo VŠFS????


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.08.2010 23:48:06, Evi, zhlédnuto: 2724x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Ho všem, ráda bych věděla o těchto školách více onformací, proto prosím lidi kteří mají s těmito školami buď zkušenosti či něco zaslechli..... Jaké to tam je, jak moc je to náročné apod. Rozhoduji se mezi MUP - Mezinárodní obchod a VŠFS - Řízení podniku a podnikové finance. Vyřkněte ortel!!! :D

Email: Lettyemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2010 13:37:03, Alča) ahoj, já osobně tam nestuduju,ale sousedka jde na MUP-mezinárodní vztahy,protože jí ten obor zajímá,tak se rozhodni,co tě víc zajímá a jaká dojezdovost tam a tam,kolik tím strávíš času atd. Ale osobně,kdybych si měla vybrat,tak bych zvolila MUP,to má přecejenom trochu lepší jméno než VŠFS.Ale stejně je to na tobě.











    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2010 13:47:24, Evi) Děkuju za názor :) Já vím že známá studovala na VŠFS a přý to není flákačka, musí se máknout ale že to tam je dobrý :) Láká mě tak nějak oboje :D V tom je ten problém, s dojížděním je to taky tak na stejno u mně... I cena je podobná takže bych opravdu slyšela všelijaké reference. Dobré, špatné... víte jak reagovat zde
      Email: Lettyemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2013 16:42:25, maxius) Studium na VŠFS rozhodně není procházka růžovým sadem. Na této škole studuji tak to říkám bez okolků. Na každou zk je potřeba nastudovat skripta a několik knih. Jazyk se tu vyučuje na velice vysoké úrovni, když máš diplom FCE, TOEFL tak ti něco odpustí jinak je na jazyk celkem vysoká hodinová dotace. Co bych vyzdvyhl je kvalitní sbor Profesorů ( mnoho z nich učí na VŠE a u Nás). Nejlepší profesoři jsou opravdu kapacity ve svých oborech. Zkoušky jsou některé opravdu těžké a některé lehčí jako na každé škole. Rozhodně nedostáváme zápočty a kredity za úsměv. Například ke zkoušce z Makro/Mikroekonomie je docela složitý zápočet z příkladů a teorie a pak jsi připuštěna ke zkoušce. Nesmírnou výhodou naší školy je, že škola má své skripta a knihy, které napsali profersoři kteří zde učí. Na nejtěžší zk je třeba napsat několik připouštěcích testů během semestru dále udělat seminárku a pak teprve jdete na ústní zk. Kdo by chtěl tvrdit že VŠFS je lehká tak nemá pravdu. Skvělé je že se zde neučí nic co by člověk nepoužil v praxi. Vše má svůj smysl a všechny předměty se prolínají svojí látkou a povahou tak že do sebe zapadají. Na závěr asi vyvstává otázka za co platím na škole peníze. ODPOVÍM BEZ PŘEMÝŠLENÍ ......... ZA KVALITU A PODPORU STUDENTA. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 00:38:25, Klárka) "vyzdvyhl"... = pro tebe ta škola bude asi hodně těžká. Nic tady nikomu nenalhávej, můj kamarád přešel z mý školy (UJAK) na Všfs a říkal mi o tom, že to tam není o nic moc těžší než na UJAKu, jen ho to tam víc baví. Makro a mikro prej taky nejsou nijak těžký a lidi je dost často od sebe navzájem opíšou, ostatní předměty jsou lehké stejně jako na UJAKu. Platíš si za lehčí zkoušky jako já a jen lžeš sám sobě. Tohle není dobrej přístup a jednou se ti to vymstí, věř mi. :):):D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 08:09:04, Marie) Za podporu určitě, za kvalitu ani náhodou. Podívej - to že na vaší škole učí vyučující z UK a jiných veřejných škol zase tak moc neznamená. Moji rodiče učí jak na veřejných, tak soukromých školách (táta dokonce u vás). Věčně si doma oba stěžují, že na soukromých školách musí slevit tak 80% učiva a požadavků a stejně mají studenti u zkoušek problémy. Pokud už si nějaký vyučující snaží udržet laťku vysoko - tak vyhodí ze školy jeho a ne studenty. A proč tady, ti tam studují jen kvůli penězům. reagovat zde
          Email: antoinnetkaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2013 14:05:52, Inkvizitor) Kvalitní jazykový projev ironicky podtrhuje obsah. Nebo je ironie jen mým přáním a tebe inspirovala přímo sama Stultitia? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2014 17:04:43, Adela) Připojuji se k diskuzi, v prváku na VŠFS v první hodině Matematiky jsme měli doc. Budínského. Jeho úvodu zněl takto, cca...podívejte se na statistiku tohoto předmětu, Ti, co na zkoušku přišli, všichni matematiku udělali, Ti ostatní to vzdali a NEVHODNÍ vyučující, kteří nám to tady kazili, zde již nejsou, takže se nebojte a choďte ke zkouškám. Ještě loni byla matematika za jednu celoroční zkoušku, teď jsme Vám to ulehčili a máte zkoušky dvě :-), tj. za víc kreditů a tedy za větší finanční cenu, ale obsah bude velmi podobný :-).
          A následně po zkouškách hovořil na hodinách v duchu ....pamatujete si komu jsme odpustili ???? u zkoušek, že se to má doučit. :-)
          Takže s tou náročností bych to opravdu nepřeháněla :-). V podstatě to je jednoduše o štěstí na vyučující, někdo - jako autoři vysokoškolských skript to na této škole prožívá, jiní k tomu přistupují po svém. Je jen na studentovi, zda si uvědomuje, že studium dělá skutečně PRO SEBE a nikoliv pro kantory. Spolupráce s www.matros.cz je známá, vědí to i vyučující, takže není neobvyklé, když se tam objevují vzory zápočtových písemek, atd..
          reagovat zde
          Email: adela.bardejovseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2014 06:02:44, Inkvizitor) Jásavě sdělovat, že jde skutečně o odpadek, kterému by se měl každý soudný člověk vyhnout - a to i ten, kdo chce "jen titul" z důvodů pochybné představy vedení, že Ing./Mgr. Pepa Vopršálek vypadá na firemním webu lépe než Pepa Vopršálek - a pokládat to ta pozitivum školy, to už vyžaduje hloupost a omezenost větší než jen nepatrnou. reagovat zde
            Web: http://www.youtube.com/watch?v=1tDZl_wj8Fo
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.11.2014 19:47:26, T.) Dnes jsem však narazil na výjimku a to přímo v ČNB - zdejší interní auditor má VŠFS (Josef B..příjmení jako známý český komik...). Docela mne to překvapilo, protože osobní zkušenost s 5 studenty VŠFS byla taková, že jsou to opravdu tupci.
              IMHO to dokazuje, že kdo chce, má možnost se něco naučit a asi to i zúročit. Jenže to 99% studentů MUP ani VSFS nechce a školy jim to umožňují... reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2014 12:56:56, Lulu) NJ, tak ČNB = státní správa = neatraktivní. Že je tam jeden člověk z VŠFS, to bude spíš nějaká výjimka potvrzující pravidlo. Ted jsem byla na akci EY, vybrali si 43 lidí z VŠE, 5 z Brna (hlavně MU ESF), 1 z VŠFS, 1 z VŠO a jednoho z FF UK.
                reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2014 12:57:54, Lulu) Jo a jednoho z UK FSV IES. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2014 21:55:17, Monty) No zrovna ČNB bych jako neatraktivní rozhodně nepočítal, už jen pro ty peníze. Táta tam pracoval a měl víc než já jako seniorní vývojář u Accenture :) Ale asi záleží. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2014 01:18:33, Lulu) A na jaké pozici? Vždyť zaměstnanci ČNB mají podléhat platovým tabulkám, ne? Jako jestli byl ale vedoucí nějakého oddělení, tak pak to chápu, ale to je všude - i na obecním úřadě mají vedoucí třeba 40 tisíc měsíčně a k tomu velmi tučné bonusy... reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2014 01:28:57, Lulu) Na základě tabulky pro zaměstnance ČNB by člověk s praxí do 6 let (+ ne na řídící funkci) neměl v žádném případě brát více než 30 tisíc hrubého, průměr tam bude ale podle mě tak okolo těch 20 tisíc.

                      Více info např. zde:
                      http://flek.cz/clanky/dalsi-tipy-a-informace/platove-tabulky-a-tridy-statnich-zamestnancu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 13:41:26, Radka) Ahoj,

      nevím, zda Ti pomůžu, ale studovala jsem MUP mezinárodní vztahy, už jsem hotová, takže můžu říct komplexní názor. Mup je opravdu dobrá škola, kam se nám na magisterské stahují lidi hlavně z VŠE a UK, kteří už mají dost "buzerace" ze státní školy, ale bohužel mnozí z nich narazí, protože MUP není rozhodně flákárna. Neříkám, že všechno je těžké, některé předměty (úplně stejně jako na státní VŠ) jsou skoro zadarmo, ale na těch klíčových se naštěstí bazíruje, takže Ti nepomůže nic, než vlastní vědomosti=)

      Na MO je hodně matiky, připrav se, že to není lehké, ale kdo se na MUPu opravdu učí, tak má vyhráno.

      Pokud Ti nejde jen o titul, tak Mup je dle mého dobrá škola. Můj vedoucí práce je vedoucí katedry Mezinárodního obchodu, mimochodem skvělý ale náročný člověk.

      Na MUPu Ti rádi vyjdou vstříc pokud se učíš a chováš se k učitelům slušně, na rozmazlené zbohatíky se tam nijak pěkně nedívají. =) reagovat zde
      Email: GLAMOUR.Rseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2014 06:04:11, Inkvizitor) Výborně, takže neúspěšným dělostřelcům se zdá MUP náročná. :D reagovat zde
        Web: http://www.youtube.com/watch?v=1tDZl_wj8Fo
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2014 13:16:33, Jindra) Taky mě štve, že jsou lidi tak hloupí a nevědí, že v ČR máme veřejné, soukromé a státní VŠ. Tenhle nesmysl lidé převzali od novinářůS04 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠFS - Most - Informace o studiu
  2. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  4. ČZU x MUP x VSFS - Výběr vysoké školy
  5. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  6. obtížnost VŠFS - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  7. VŠFS vs VŠEM - Ostatní
  8. Magisterské studium - VŠFS nebo UJAK? Obor marketingová komunikace/mediální komunikace - Výběr vysoké školy
  9. SVŠE, VŠFS či jiná škola? - Výběr vysoké školy
  10. VŠFS-jaká je?? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.