VŠFS - Most


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.08.2010 23:10:25, Evi, zhlédnuto: 3731x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, ráda bych se zeptala všech co o této škole (v Mostě - zatím tu všichni hovoří jen o Praze) něco vědí, jaká je, jaké to tam je, prostě vše na co si jen vzpomenete, slyšela jsem o ní zatím jen to dobré (na soukromou školu :D ). Tak bych ráda věděla, zda má i nějaké protiklady :) :P Přemýšlím nad oborem Řízení podniku a podnikové finance.... Nebo Bankovnictví, pokud mi někdo řekne, co se tam tak může učit vůbec :D Pomozte

Email: Lettyemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2010 08:32:04, Lenka) Ahoj. No, nechci tě zklamat, ale co z nám lidi, co tam studovali, tak říkali, že to bylo příliš lehké (ála další maturita) a vyjde to každej tupoun... Podle toho pak to vzdělání i berou zaměstnavatelé... Takže bych ti spíš doporučila v Mostě jít do cžv na Provozně-ekonomické. Tam to sice vyjde taky každý, ale ta školá má výrazně vyšší prestiž. Krom toho si platíš pouze první rok a druhý už jseš student a platí ti to stát. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2010 09:34:33, Evi) Copak je to cžv? Aha, takže ta dobrá pověst školy patří jen Praze co.:D SakraS15 reagovat zde
      Email: Lettyemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2010 18:12:09, Lenka) Ahoj Evi, jj, v Praze na té škole učí lidé v VŠE.... V Mostě vím o učiteli, kterému bylo řečeno, že si to ty lidi platí, tak to prostě dostudujou... Jinak o kvalitě vypovídá i množství studentů - hokejistů (teda, nic proti nim...). Určitě tam nechoď. CŽV - Celoživotní vzdělávání. Je to na stránkách pef čzu, kdyžtak tam zavolej, podle mě určitě budou ještě brát přihlášky.) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2010 19:00:42, Evi) Já maturuji tento rok, takže ještě tolik nespěchám, ale ráda bych měla jasno o pár školách aspoň kam bych to zkusila a kdyby to nevyslo tak na soukromou no... proto radsi myslim na nejhorsi a zjistuji předem co se dá. abych neskoncila nakonec někde v nějaký díře. Moc děkuji za odpověď určitě mi moc pomůže v rozhodování ;) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2010 20:55:11, Lenka) Já tě chápu, Evi, byla jsme úplně stejná:) A která střední má tu čest? Jinak to cžv ber za jisté:))) Určitě by tě tam vzali. A hlavně si víc věř:) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2010 09:14:14, Evi) To je právě ten problém :D jsem na gymplu, ale když vidím ty ostatní lidi z mé třídy jak vše chápou a dokážou vyřešit.... tak se bojim tý matiky u přijímaček. Baví mě, ale taková ta normální kde počítáš s číslama a ne nějaký posloupnosti a fiunkce a takovy pí**vinky. A já jsem nerada zklamaná, proto koukám po všech možných variantách. :) Kam ty chodíš na školu?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2013 23:41:20, MoxIrorce) Are interested to buy a whole new automobile without the have a problem normal of your buying process? You\'re one of many! This article has been created along under consideration, which includes suggestions from people who have obtained vehicles well before without having battle in any way. Read on to determine tips on how to purchase your auto in a exciting as well as simple approach. nike air max 90
    With time, hair loss is something that in a natural way occurs. Sometimes it is according to your genetics or the way you deal with your own hair. Making use of the recommendations presented from the post earlier mentioned you will be able to obtain power over baldness. These tips can also help you protect against hair thinning.Basic And Powerful Suggestions To Help You With Preparing food nike air max 90
    In this "buyer be careful" entire world which we all live in, any audio financial suggestions you may get helps. Specifically, in relation to using a credit card. These post are able to offer that audio guidance on employing credit cards smartly, and steering clear of high priced errors that will perhaps you have paying for a long time in the future! nike air max 90
    Are you currently struggling to produce finishes fulfill due to the recent, awful economy? Do you need to have the ability to preserve considerable amounts of funds when you shop? In the event you answered yes either to of these queries, this is the perfect article for yourself. Carefully see the following paragraphs to discover a number of remarkable discount recommendations! nike air max 90
    Whenever you have a shower room, you should utilize a remember to brush to clean your body off of. These brushes let you remove away the grey coating of old epidermis on the outside of your body, retaining the body seeking wonderful and healthy. Utilize a remember to brush to maintain your skin healthy. Constantly enable the coffee machine complete making just before preparing on your own a cup of coffee. It really is attractive first thing each morning to get a glass once a mug has made, but it is a error. The first few cups of made caffeine are weakened, and the more powerful espresso is brewed previous. nike air max 90

    reagovat zde
    Telefon: 123456, Email: lickfkewhotmailcom, Web: http://nikeairmax9.freetzi.com , ICQ: 226137173

Podobné příspěvky:
  1. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  2. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  4. obtížnost VŠFS - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  6. VŠFS - přijímačky !!!!!!!!!!!!!??????? - Ostatní
  7. Všfs - bezpečnostne právní studia - Výběr vysoké školy
  8. VŠFS - Marketingová komunikace - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. VSFS - zkusenosti... hruza - Informace o studiu
  10. VŠFS nebo VŠO?? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.