Právo v podnikání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2010 09:25:36, Marcela, zhlédnuto: 4669x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, najdu zde někoho kdo studuje nebo studoval VSAP právo v podnikání? Ráda bych se dozvěděla, jak to na škole chodí a podobně. Díky moc za odpověď.

Email: ciezakovaseznamcz, ICQ: 239547535
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2010 13:40:14, Petr) VSAP mam vystudovan, a byl jsem s nim spokojen. Patri spis k narocnejsim skolam, ale zase jsem se tam hodne naucil, a ty znalosti se mi hodi v moji praci. Takze ze sve strany mohu doporucit. Studium se da zvladnout v pohode pokud to clovek neflaka, v poslednich letech tam chodi vic cerstvych maturantu, ale studuji tam take lide pri zamestnani. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2010 14:47:49, Marcela) A jak často se tam doporučuje chodit? Jsem pracující, rozhodla jsem se pro studium v Brně. A co učebnice a skripta? Kolik to stojí, jaká je dostupnost, nebo je možnost to koupit z minulých let, natisknout z internetu? Můj e-mail je ciezakovaseznamcz, prosím o kontakt. Děkuji moc reagovat zde
      Email: ciezakovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 09:37:51, Petr) Je lepsi chodit na aspon nejake prednasky (vetsinou je rozvrh nastaven na odpoledni nebo vecerni vyuku), clovek se pri nich dozvi radu dulezitych veci, ale na druhou stranu to neni povinnost, takze teoreticky staci se domluvit s vyucujicim ohledne podminek zapoctu a zkousky. Nekolik mych spoluzaku bylo v narocnych pozicich ve statni sprave, a zvladali to, i kdyz museli trochu maknout. Co se tyce knih - neco je dobre mit pro svoji vlastni potrebu, jako zakoniky, atd., takze to bych nebral jako prime naklady na studium. Zbytek spis zalezi na konkretnim vyucujicim, vetsinou je to tak jedna nebo dve dalsi knihy na predmet. VSAP ma navic knihovnu, kde se daji pripadne nektere knihy pujcit, a taky maji system ASPI pro online pristup k pravnickym informacim. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 09:42:51, Marcela) Paráda a jak je to s uplatněním po vystudování této školy? Momentálně pracuji úplně mimo obor, najdu nějakou práci? A jak je to s navazujícím magisterským studiem, není s tím problém? reagovat zde
          Email: ciezakovaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 16:45:21, Petr) Uplatneni je docela dobre, za nas byla poptavka po lidech co rozumi pravu (obchodni smlouvy, atd), ale nejsou ciste pravnici. Dneska to asi bude podobne. Navic hodne lidi to studuje protoze sami maji nejakou firmu, rozumi svemu oboru, ale potrebuji sami rozumet pravu, aby je nekdo nepodvedl v beznem obchodnim styku. Taky je tam cast lidi ze statni spravy. Nabidek navazujiciho studia je dost, ja sam jsem mel uz jednu skolu vystudovanou, takze tento problem jsem neresil. Akorat je problem v tom, ze rada tech "navazujicich" skol ma o dost horsi uroven nez VSAP. Za tri roky ale ta situace bude asi dost jina, ta kvalita se sama vytribi. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 18:56:10, Marcela) Díky moc za informace, jsem moc ráda, že jsi se ozval. Už abych to měla za sebou:-) reagovat zde
              Email: ciezakovaseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 19:19:31, Marcela) A ještě jedna otázka, co se učí v angličtině? Taky právnické věci nebo obecnou školní? reagovat zde
                Email: ciezakovaseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2010 14:12:16, Petr) O anglictine moc nevim, zkousku jsem mel uz z predchozi skoly. Ale mel jsem od spoluzaku pocit, ze se spis probirala pravni anglictina. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2010 20:42:21, šárka) Tak to já jsem jiného názoru, asi záleží, kde - já to dělala v Brně.
    Úroveň byla tragická, navíc z této školy jít na navazující studium třeba v právním oboru je nemyslitelné. Na státních zkouškách dokonce není ani příprava...(dokonce zřejmě nebudou ani promoce - jo za ty peníze, neber to...) myslím si, že jaká to je úroveň Ti napoví už jen vzhled a "vybavení" školy..., ale co bylo opravdu katastrofické, tak to bylo studiiní oddělení - neschopnost, arogance, neochota..- prakticky samovláda v budově..když jsem se zmínila o přístupu známým,kteří taktéž studovali, tak jen nechápali, nemohli dokonce ani pochopit, že tam je normál dát posudek z BP dva týdny předem...termín státnic taktéž...a to, že někomu bakalářku vrátí dva týdny před státnicemi, kdy je nemožné udělat na ní opravu, aby to ke státnicím stihnul...to už ani nemluvím...., z čehož samozřejmě plynou další nemalé poplatky...(já měla to štěstí, že mi ji vzali a státnice jsem udělala na poprvé...) reagovat zde
    Email: savinikaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2010 08:08:09, Petr) Tak ja mohu srovnavat s verejnou skolou (vystudoval jsem tez \'prestizni\' fildu - FF UK), ale frustrovan jsem byl vic na filde nez na VSAPu. Nektere ty komentare Sarky jsou dost mimo: posudky nejsou od toho upravovat praci, ale jenom ji zhodnotit. Jestli VSAP je dodal vubec v predstihu pred zkouskou, tak to je naprosto v poradku - na filde me s posudky seznamili az pri statnicich, a nicemu jsem se nedivil. Na filde mi bakalarku napoprve nevzali, coz mi sdelili az v den statnic, na ktere jsem prijel ze zahranici. Nedelal jsem z toho velkou vedu, praci jsem prepsal a priste obhajil. To jen tak pro srovnani - nevim s kym se styka Sarka, ze v jejim okoli je bezne delat upravy do jiz odevzdane prace, a jeste se tomu divi ze to snad je jinde bezne. Minimalne tohle bych bral dost s rezervou. Studijni oddeleni? To jste nezazili zapis na filde - studijni oddeleni melo normalni uredni hodiny (cili asi 6 hodin tydne), a kdyz se chtel student zapsat, musel si bud poradne privstat v 5 rano, nebo si vystat 6 hodinovou frontu tahnouci se chodbami hlavni budovy az ven. O nejake diskuzi nebyla vubec zadna rec. Mozna se to dneska zmenilo, ale bylo to dost frustrujici. Naproti tomu studijni VSAP bylo naprosto v pohode. Vybaveni? Ja jsem treba pokladal za dulezite moznost pripojit se k internetu. To vubec na UK nebylo mozne na bezdratovou sit - ani dneska se to nezmenilo (obcas tam zajdu na kafe), ale VSAP ji mel uz nekdy v roce 2003 ne-li driv.

      reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2010 08:36:28, Petr) No jak to čtu tak na některých VŠ panují skutečně zvláštní poměry... Sám mám dvě vysoké školy (státní a soukromou) a nestačím se divit jak to chodí jinde.... Posudek na BP i DP jsem měl vždy tak max týden předem (což je naprosto podle regulí), termín státnic jsem znal cca dva týdny předem na státní a cca měsíc na soukromé. Okruhy jsem znal cca 1,5-2 měsíce předem na obou. To, že by ale někdo mohl předělat diplomku po odevzdání ještě do řádného termínu státnic je dost mimo, od čeho pak jsou konzultace? Docely by mne taky zajímalo kam tví známí chodili, není to náhodou Sting nebo NewtonCollage? Tam jsem slyšel, že to je opravdu velmi "vstřícné" studium (pokud se to ještě studiem dá nazvat).
      Ono je takové hodnocení vždy hodně subjektivní v závislosti na předchozích zkušenostech.... Studijní bývá problém téměř vše...
      Za směrodatné bych bral spíše to, že ti přišla úroveň vyuku špatná a nenaučí tě ani to, abys mohla jít na navazující studium jinam. U lidí, kteří studovali pouze soukromou školu (z tvého příspěvku mi to aspoň tak vyplynulo) a nemají srovnání, to bývá spíše ojedinilé a o nízké úrovni dle mne něco vypovídá.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2010 20:48:29, lada) No, tak zrovna připojení na net...tak to opravdu u VSAP nečekej:-)). Petře, nejsi náhodou náborář na VSAP:-)))??? Úroveň je třeba poskytování materiálů, kvalitní knihovna, školní intranet, který funguje, informace, které jsou včas dostupné, fungující rozvrh atd...tohle je na VSAPu zatím jen zbožné přání. Stačí srovnání třeba s jinou soukromou školou, např. Vysokou podnikatelskou v Ostravě nebo MUP atd.. - nebe a dudy....Každý si představuje úroveň trochu jinak, ale někdy stačí alespoň ten základ, pak by nebylo tolik nespokojených studentů ze VSAPu. reagovat zde
        Email: ladaemailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2010 22:22:28, Petr) Mila Lado, bohuzel musim konstatovat, ze v atributech vysoke skoly se moc neorientujes. Hlavni je vyzkum, pak v druhe rade je to vyuka, zbytek neni az tak podstatny. VSAP ma granty, publikacni cinnost, konference, atd. Jestli uvadis jako priklad skoly, ktere prisly o akreditaci (jako Vysoka podnikatelska v Ostrave), nebo proflakly MUP se svoji slavnou pobockou v Hrozenkove hrajici si na Oxford, tak spis mam pocit, ze by se ti libilo ziskat titul bez vetsiho snazeni ci obsahu. Z meho hlediska byl VSAP spis narocnejsi skola, obcas nekoho vyhodili, kteri pak skoncili v nejake tretirade skole jako je ta VS podnikatelska. Jestli ti VSAP byla narocna, tak chapu, ze VS podnikatelska ti mohla byt super. Pro studenta jsou dulezite znalosti ktere si ze skoly vezme. Za sebe mohu rict, ze z fildy si moc nepamatuju, ale veci ze VSAPu jsou mi dobre do ted. Asi tak. Spis beru tvuj prispevek jako nekoho kdo chce pospinit VSAP, nebo si to poradne nesrovnal v hlave a v zivote vubec - kdyz se mi nekde nelibi, tak tam nemusim zustavat, zvlast za penize, ze? Mimochodem ten predchozi prispevek jsem nepsal ja, to byl jiny Petr.

          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 15:16:13, John) Petr: "... nebo proflakly MUP se svoji slavnou pobockou v Hrozenkove hrajici si na Oxford, ..."

            Vážený Petře, zřejmě jste se zde spletl, protože MUP žádnou pobočku v Hrozenkově nemá. Příště než začnete něco psát, tak si to ověřte (i když u člověka s právním vzděláním mě překvapuje, že to není samozřejmostí), např. viz. : http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=659229 reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 15:44:35, Petr) Omlouvam se, MUP je ta skola, jejiz zakladatelka skoncila ve vazbe kvuli uplaceni a je ted pred soudem:
              http://prazsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/reditelka-metropolitni-univerzity-se20100818.html
              To je o moc lepsi. :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 15:48:49, John) Jak jistě víte, tak obviněný/obžalovaný nerovná se automaticky vinný - jinak pro Vaší informaci existuje něco jako presumpce neviny, ale myslím, že tohle se na VŠAP bralo nebo se snad pletu ? S13 reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 18:22:43, Petr) Vazeny Johne, ja jsem konstatoval jenom fakta, o vine rozhodne soud. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2011 13:27:49, bajt) Mě se ta škola líbí, dám si tam přihlášku. Jenom škoda, že nemají den otevřených dveří.
    Vypadá to, že se program orientuje spíše k praxi, to mi přijde stěžejní. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2011 13:42:21, Meny) No po tom co jsem si s tou skolou prozila, tak preju hodne stesti! Fakt to tam maj nejake divne.... reagovat zde
      Email: ciezakovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2011 15:16:34, bajt) Co myslíš? Nechtěla by ses o tom trochu rozepsat? Pomohlo by mi to, uvítám každou zkušenost... přece jen, trávil bych tam tři roky. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2011 20:30:17, Yelhsa) To bude nejspíš tím, že kdyby jsi viděla do čeho jdeš, hooodně rychle by jsi si to rozmyslela... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2011 19:26:28, Karolína) Já teda nevím,já vystudovala VŠAP v Brně a připojuji se k reakci níže,že organizace a vše na této škole je opravdu tragické,Na začčátku jsem byla nadšená že jsem tam a ted lituji a to také z důvodu,že nemám kde pokračovat na Mgr,protože jen řeknu kde jsem studovala a ukončila minulý rok a už mě nechtějí a že musím vystudovat jejich Bc.Tato škola je dobrá snad jen pro lidi co jsou ve státní správě a potřebuji nutně Bc a nebo pro podnikatelé co opravdu chtějí Bc. a je jim jedno kde,ale já pracuji mimo obor a chci pokračovat a pak se někde uchytit a je to šílené a lituji toho,že jsem tam šla.Taky jsem ve věku že pro mě každý rok navíc je hrůza,takže že bych šla jinam na Bc.to nepřipadá v úvahu.Podle mého já a mnoho lidí co je momentálně ted na VŠAP v Brně asi budou mého názoru,protože nenadávám jen já.Hodně zdaru reagovat zde
    Email: vsap.08seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2011 19:30:06, Karolína) pro Petra..ano ty můžeš srovnávat kde to pro tebe bylo lepší,ale myslím,že důležité je nééé jak jsi se měl na škole,ale jakou máš když někam příjdeš a zeptají se tě kde jsi studoval,protože někde je jedno kde jsi studoval hlavně že máš Bc.ale někde si vybírají a to je to co jsem psala,ve státní správě je jedno kde jsi studoval hlavně,že máš titul,ale jak jsi mimo obor tak jsi v ***i,protože práci neseženeš a navazující studium už vůbec né,ale každý má jiný názor.Sto lidí..sto chutí reagovat zde
      Email: vsap.08seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2011 20:31:58, Yelhsa) Myslím, že ti můžu garantovat, že stejné pocity zhnusení má i většina studentů v na pražské pobočce VŠAP... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2011 20:09:08, Thomas) Jak to tak čtu,tak zřejmě asi nebude dobrý nápad začítu studovat na VŠAP...Jen by mě zajímalo, co konktréně je tam tak špatnýho.. reagovat zde
        Email: tomaaskseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2011 22:49:13, Petr) Ja mam naopak jako absolvent ze VSAPu dojem dobry. Na tehle diskuzich se pohybuji ruzni lide co akorat pomlouvaji skoly, ktere sami ani nestuduji, takze bych to bral vsechno s velkou rezervou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2011 18:34:36, lucka) Když jsem na VSAP nastoupila, přišlo mi, že to není jen biflování nezáživných faktů, že kantoře hojně vykládají z praxe. Celý obsah učiva byl spíše zaměřený na praxi, to bylo fajn. Přednášky některé nezajímavé a naopak některé velmi záživné. Mnoho věcí, co jsem se zde naučila si opravdu pamatuji a věřím, že budu ještě dlouho využívat . Tento fakt mě překvapil,protože je bežné , že si student většinou natlačí do hlavy ,co nejvíc info na zkoušce vše odvykládá, zavře za sebou dveře a už nic neví. Toto bych brala jako pozitivní věc. Postupem času ovšem, jsem poznala i druhou tvář VSAP. Vše je tam o penězích, takové problémy, co dělali ohledně BP , státnic, zkoušek. zápočtů v posledním ročníků, to jsem vážně nečekala. Vzbudilo to nejen ve mě pocit , že musí z nás vymámit ještě poslední peníze, co mohou. Jinak celková neochota jak na studijním v Brně tak v Praze o tom se snad nedá ani mluvit. Celková úroveň školy špatná. Navenek se sice tváří, nebo se může jevit jako dobrá kvalitní škola,ale opak je pravdou!! Kantoři by přece měli jít morálním příkladem a ne se na studijním smát testům od studentů, pískat přes celou třídu na druhého, usnout při zkoušce apod.
    reagovat zde
    Email: lympyseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2011 20:47:18, Jirka) Sám jsem absolvent VŠAPu, a souhlasím s tou první částí, konkrétně že se studenti opravdu naučí věcí, co jen tak nezapomenou a použijí v další praxi. Z mého pohledu je to kvalitní škola. Ještě mám zkušenost z jedné veřejné a další soukromé školy, a z těch jsem byl daleko víc zklamán. Tu druhou tvář jak píše Lucka jsem nezaregistroval. Naopak VŠAP snad nikdy nezvedl školné a poplatky navíc jsou jenom za opakování zkoušek. Ty poplatky jsou navíc spíš symbolické, možná opakování státnic přijde dráž v případě kdy se píšou nové posudky na bakalářku, ale to dá vcelku rozum. Studijní oddělení je OK, na veřejných školách je to daleko horší.

      Jinak pro Lucku osobně: není moc fér neobjektivně hodnotit školu, kterou absolvovala celá řada studentů, a kteří z té školy mají dobrý pocit. Jestli si musela zaplatit víc kvůli nějakému opakování státnic není problém té instituce. Zpochybňovat kvality školy i absolventů kvůli nějaké osobní frustraci není na místě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2011 08:03:36, Dan) Shrnu studium VŠAP v Brně jakožto vloni dostudujívší:

    1) Připojení na net ve škole - něco jako když chcete v prosinci mít v ČR 25°C. Prostě utopie.
    2) Učitelé - Radvan, Man, Fuchsa, Tvrdoň jako jediní za něco stáli, jinak odpad.
    3) Studijní oddělení - je tam na vybírání poplatků za opakování zkoušek a zápočtů a jak rádi jim učitelé vycházejí vstříc (například opakování souborné zkoušky, na tom se krásně rejžuje), vládne tam arogance, pí Bendová je nejneschopnější osoba VŠAP Brno, cítí se jako nejdůležitější, neustále zamračená, neochotná, když něco chcete po studijním oddělení, tak doporučuji nosit sebou obálku s 500Kč, jinak nic nevyřídíte.
    4) Rozvrh - není možné si jej upravit a že ho vymýšlí někdo "bez mozku" je patrno z toho, že jsou schopni vám naflákat celej den vkuse s 10minutovou přestávkou, takže si ani nezajdete na oběd.
    5) Stravování - automat na kafe, který nefunguje a končíme. Jídlo si koupíte jedině někde v okolí, na oběd jedině směr Olympia, neboť jinde je to fakt nejedlé.
    6) Uplatnění po vystudování - nula. Nikam vás již nepříjmou na pokračování studia, jedině do práce - státní správa, například PČR (kam vás vezmou i s maturitou). Pokud máte zájem studovat v Brně právo a nedostali jste se na MU, tak doporučuji celoživotní vzdělání MU, kde po 2 letech plnění zkoušek a zápočtů jste přijati do třetího ročníku, nebo po prvním ročníku a splnění přijímacích zkoušek vám MU všechny zkoušky uzná a jdete do druháku (jako například mám to štěstí já). Škola je to jako tisíc a jedna. (z vlastní zkušenosti)

    Závěrem bych opravdu chtěl všem, kteří uvažují nad studiem práva v Brně, doporučit, aby se VŠAP brno vyhnuli, pokud tedy nemáte zájem vystudovat nepoužitý obor v nepřátelském prostředí, kde se k vám chovají jako k odpadu a chtějí na vás jen vydělávat peníze. Pokud chcete poradit cokoli ohledně VŠAP nebo studia práv, klidně se obraťte na můj mail.

    Dan reagovat zde
    Email: erwaxseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2011 08:35:33, Jirka) V Praze to bylo fajn, kritické reakce jsou tu na Brno, ale i ty se spíš týkají věcí okolo než kvality výuky jako takové. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2017 09:50:23, Pastor Nilson) Potřebujete půjčku platit své účty, nebo začít nový podnik? můžete mě kontaktovat nyní pro více informací. pastornilson552gmailcom
    reagovat zde
    Email: pastornilson552gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. VŠE Podnikání a právo - Výběr vysoké školy
  2. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Podnikání a právo na VŠE - Výběr vysoké školy
  5. PRÁVO V PODNIKÁNÍ - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  7. Přijímačky nav. Právo a podnikání - nikdo nepřijat, co teď? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  9. ČZU-Podnikání a administrativa - Ostatní
  10. !!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.