VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.09.2010 21:26:05, Lucie, zhlédnuto: 3199x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Ahoj/dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Je mi 24 let, jsem 5 let od střední, mám maturitu na gymnáziu a 2 semestry na filozofické fakultě v Plzni..odkud jsem neprozřetelně utekla..:( Studium mě nebavilo.. Nyní bych si ráda vysokou školu udělala, nejsem vůbec hloupá ani líná.. Pracuji a mohu tedy studovat jen dálkově. Nebráním se humanitním oborům a jazykům, naopak mi nikdy nič technického, ekonomického, matika.. Prosím poraďte nějakou veřejnou/státní VŠ v Čechách (Morava je příliš daleko), kde se dá studovat nějaký takovýto obor dálkově, bez školného.. Nevím si moc rady a začínám to řešit teď, abych se mohla eventuálně připravit na přijímačky.. Chci studovat, abych se něco naučila a pomohlo mi to i v kariéře..finančně..
Děkuji moc za jakoukoliv radu!

Email: hermanova.lucgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2010 22:25:08, Lucka) Tak treba na FSV UK /Praha/ mas humanitni obory dalkove..medialni studia, teritorialni studia, soudobe dejiny...sama studuji medialky pri praci a da se to zvladat, vyuka trikrat rocne..horsi je to se tam dostat, je tam pomerne naval. Pak taky urcite na Filozoficke fakulte UK neco kombinovane bude taky... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2010 22:31:36, Lucie) Děkuji moc za info! Na FSV jsem se dívala, loni jsem dokonce byla i na dni otevřených dveří . mediální studia.. To by mě asi lákalo nejvíc! Ovšem obávám se, že nebude jednoduché se tam dostat..:( Když berou z 1000 max 100 lidí.. Ovšem uvažuji o tom nejvíc.. Bude nutné ponořit se do scio testů...uffff.. To mi trošku dělá problém, budu muset najít nějaký kurz nebo tak něco.. Můžu se zeptat, jaké studium je? Baví tě to? |Nějak se neumím představit ty požadavky, pokud je výuka pouze 3x ročně.. Děkuji moc, nerada obtěžuji :) reagovat zde
      Email: hermanova.lucgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2010 14:22:18, Lucka) Tak za pokus kazdopadne nic nedas ;) Je pravda, ze dostat se tam je celkem tezke a spis je to asi o stesti (ja sama jsem se treba na prijimacky nijak zvlast nepripravovala - jeste tedy to nebylo pres SCIO ), ale pokud se dostanes, tak mas jistotu, ze tu skolu dokoncis, pokud nebudes uplne lina. Mam jeste k tomu skolu na dennim studiu a co do narocnosti je to nesrovnatelne lehci, uz jenom z duvodu, ze za ty 3 prednasky se opravdu neda probrat to oc na dennim studiu. Ale studium mne bavi, je to pro me spise doplnek k praci , hodne lidi tam treba uz dela v mediich, ale hodne take ne, je to takova smesice... Studium je spise o samostudiu, mame obvykle citanku na doma + z hodiny na hodinu vetsinou dostavame ukoly, napsat napriklad neco na jednu dve stranky, ale to se da zvladnout... Zkouska uz je jenom takova tecka, tim ze jsou tri pokusy, to jde, navic casto treba na druhy pokus uz je to jednodussi atd. Jediny problem bych videla v tom, ze tam je obcas administrativni chaoz a ze si Te nikdo moc nepamatuje , tim ze do skoly moc nechodis, ale to uz jsou jenom takove vedlejsin eprijemnosti :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Co po střední? (jazyky) - SPĚCHÁ - Výběr vysoké školy
  2. Dálkové studium - obor pedagogiky... - Výběr vysoké školy
  3. Co dálkově? - Výběr vysoké školy
  4. Na jakou VŠ? prosím poraďte mi :) - Výběr vysoké školy
  5. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  6. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy
  7. Výběr VŠ - co s matematikou a jazyky? - Výběr vysoké školy
  8. dálkové studium - Ostatní
  9. Poraďte prosím kam na vysokou - Výběr vysoké školy
  10. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.