Přerušení

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.09.2010 10:05:26, Gaga, zhlédnuto: 1382x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, teď nastupuju na magisterské studium, ale pravděpodobně bych chtěla zkusit jinou školu příští rok. Ta škola je ale těžká, tak nevím pokud se dostanu, jestli ji vůbec dokončím. Bylo by možné si na první škole hodit přerušení a na rok zkusit tu druhou školu a pak bych si vybrala, která je pro mě přijatelnější? Buď bych pokračovala na té druhé nebo druhou ukončila a šla zpět dodělat druhý ročník na tu první, kde vlastně teď nastupuji :-) Jde to nebo když přeruším nesmím studovat nikde??? Musím pro přerušení uvádět důvody? Díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2010 12:35:27, andreja) ahoj mam stejny problem jako ty akorat jsem na bc.. Jte to tak ze kdyz prerusis treba na rok,tak nebudes rok studentem te univerzity.Já si to ted taky radsi prerusila a jdu na jinou skolu a pokud mi to nepujde tak se budu moct aspon kam vratit...Důvod tam uved klidne rodinne duvody a nikdo to rozmazavat nebude.Do standartni doby studia se ti zapocita jen ten rok aktivniho studia,takze to je taky dobry...akorat ted resim jestli mi na ty druhy skole uznaj ubytovaci stipendium,kdyz mam ted jednu pouze prerusenou (tzn ze jsem jakoby porad zapsana ale momentalne nejsem studentem).Takzwe kdyby nekdo vedel jak to je tak se prosim ozvete reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2010 12:45:46, Gaga) Myslím, že ubytovací stipendium dostaneš jen na škole, na které studuješ. Pokud bys chtěla ubytovací po škole, kde si přerušila, tak tam ne. Jestli jsem tě teda dobře pochopila :) A když podám žádost o přerušení, schválí mi to nebo můžou dělat nějaké vytáčky? Nebo nemůžou mi dělat bordel, když budu chtít zpátky nastoupit??? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2010 14:01:48, andreja) Ahojda heled,zrovna dneska jsem jim tam donesla žádost na studijní Univerzity Pardubice,kde si to přerušuji a dala jsem tam důvod: rodinný důvody a nic neřikali,napsali mi přerušení ode dneška do 30.9. 2011...ještě mi prej to poslou postou az to děkan oficialně povolí...ted jdu teda do Brna na Mendelovku na Design nábytku...jako doufám,že mi v Brně to ubytko uznaj, když už budu jejich aktivním studentem,aby neměli caviky,že jsem už v Pardubicích akorát jsem jí přerušila, protože v Pardubicích je moje trvalý bydliště a tam nic nedostanu reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 11:41:39, Vendul) můžu se jen zeptat, jak ta žádost o přerušení má vypadat?... zapsala sem se na Univerzitu Pardubice na FZS a vubec se mi tam nelíbí, tak sem se nakonec rozhodla stát se studentem jinde, tak nevím, jak si s tím přerušením studia poradit... reagovat zde
          Email: wendyvendulkaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Přerušení studia na vlastní žádost - Masarykova univerzita
  2. Přerušení studia - kdy zažádat - Ostatní
  3. Přerušení studia - Ostatní
  4. Přerušení studia LF UP - Univerzita Palackého v Olomouci
  5. Studium dvou VŠ najednou a přerušení jedné z nich - Ostatní
  6. Přerušení studia - Informace o studiu
  7. Přerušení studia - Informace o studiu
  8. Přerušení studia - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Přerušení studia - Ostatní
  10. Přerušení studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.