Vysoká škola kreativní komunikace
Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)

Prestiže (12%)

Vyučovaného oboru (50%)

Ceny (10%)

Blízko domova (10%)

Celkový počet odpovědí: 1858.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
6 + 1 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

VŠEM změna poplatků za studium

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.10.2010 14:48:06, Martin, shlédnuto: 1855x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni,

chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo bližší info o změně cen (snížení) na VŠEMu, které se chystá od Ledna 2011. Uvažuji tam o studiu na MBA a to jak změnili cenu (možná ale jen jde kosmetickou úpravu a zbývající část ceny schovali jinam), potom na svých www několikrát změnili popis co vlastně, která úrověň studia obsahuje (například ebook reader měl být už u školného za 40tis/rok nyní je ve školeném 55tis/rok jen jeho bezplatné půjčení, apod.) ve mne trochu vzbouzí nedůvěru? Myslím, že uvádí garantovanou cenu po celé studium: znamená to tedy, že ti co nastoupili loni zaplatí za studium například 120tis za Bc a nově příchozí si mohou cenu srazit na 75tis? Nebo současným studentům vyšla škola nějak vstříc? Rád bych si udělal obrázek jaké tam panují poměry :-) Předem díky za info Martin
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.11.2010 22:11:17, krajm) Já bych tam nechodil, zkontroluj si obchodní resjtřík, podobně znějící osobu co drží licenci, a přečti si výroční zprávy tamtéž, porovnej s tím co dává ta škola na svůj web. Aspiruješ na MBA, a hlavu máš. (i XXII...) S12 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2010 23:06:19, Míša) ....náhodou, to různý školný, to je dost dobrá věc. Kde jinde v Praze můžeš studovat za 25K za rok?? Co o tom vím, tak je to reozdělený podle služeb, který chceš. To znamená, že za to, co nabízí státní školy, zaplatíš 2.5K měsíčně, což je nic. Navíc můžeš dělat zkoušky kdykoliv... Za cenu, kterou platíš jinde - tedy 50K za rok tak máš maximální služby - kompletní administraci (studovala jsem na VŠE, tak vím, o čem mluvím), mimořádný termíny a třeba i tu čtečku pdf...Neříkám, že VŠEM je ideální, ale v Čechách je to jiná liga...ty kecy o rejstříku, to je trochu mimo, ne? Ta škola už tu je dost dlouho....S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2011 22:44:43, Martin) Tak si odpovím sám... Už zase zdražili a MBA mají z 80tis (to v lednu neotevreli) nyni uz je za 110tis. Hybaji s tim nejak casto 100->80->110tis trosku podivne, no u me tim padem prohrali a pripadne volim radeji ESMU.Martin reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2011 10:56:36, Peter) Myslím, že poplatky na VŠEM za MBA 110 tisíc jsou pořád lepší než dávat na Esmě 154 tisíc. :-)
      Obecně studium MBA bývá dosti drahé. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2011 23:28:47, Martin) Vzhledem k tomu ze na VSEMu s tim porad hybou coz ve me samo o sobe moc duveru nebudi (kdyz prezentuji cenu, udelaji s touto cenou prijimacky, ale neotevrou to s moznosti nastoupit na dalsi termin a pro ten razem studium zase zdrazi mi neprijde zrovna nejlepsi pristup) vyuka je nahony vzdalena praxi (coz kdyz pominu zkusenosti nekterych studentu, je videt i ze vzorovych textu a zkousek ze SISu) tak uz mi ten rozdil mezi VSEM a ESMou prijde jako rozumná investice.... O vyssi cene MBA samozrejme vim a obe skoly patri k nejlevnejsim v CR mezi temi, které jeste nejsou "degree mills" jako napr business institut, newport atd. nicmene cena tohoto studia má bzt vyssi prave diky zamereni na praxi coz na VSEM jaksi chybi... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2011 00:13:05, Peter) S tím se dá souhlasit, není to ryze praktický program na této škole. Ono kdyby to bylo postavené na mezinárodní účasti lektorů například z nějaké významné školy z UK nebo USA, tak by cena byla minimálně 300tis, ale i bez toho by to šlo udělat více praktické, náklady by byly stejně ale vyšší než jsou teď. Ten program se nyní vyplatí spíš lidem bez ekonomického vzdělání.
          Na druhou stranu žádná škola není 100 % praktická vždycky to bude "jen" škola, maximálně praxi můžete simulovat na případových studiích apod. Kdyby tam, bylo více lektorů z manažerského světa významných firem a více zapojení angličtiny a dalších jazyků bylo by to určitě přínosnější. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2011 18:39:55, Romana) Já naopak myslím, že na VŠEMce je lidí z praxe snad nejvíc v ČR. Mrkněte třeba na katedru Marketingu: http://www.vsem.cz/katedra-marketingu.html
            Jasně není to degree mill, má i akreditace od MŠMT, takže musí držet akademiky - ale ti jsou taky důležitý. Jinak by to nebyla vejška, ale jen packet profesních kurzů... S14 reagovat zde
            Email: zabka145seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2011 14:54:00, Mirek) ahoj můžete mi někdo vysvětlit rozdíl mez těmi jednotlivými balíčky, moc tomu nerozumím, jelikož nejsem na tom moc dobře finančně, chtěl bych vědět, jestli mi stačí ten základní? Nebo je k tomu potřeba něco přikoupit? reagovat zde
    Email: MCzbiroseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 23:32:48, Klára) Přikláním se k tomuto dotazu, taky mám dost nejasnosti v těch balíčkách. Jak je t třeba s učebnicema? Stačí mi ty základní, nebo musim mít i rozšiřující? Bohužel jsem to nikde nenašla reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dotaz ohledně poplatků za studium dvou oborů - Ostatní
  2. VŠEM - studium - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM versus VŠE - Vysoká škola ekonomie a managementu
  4. VŠEM - nutnéé!!!! - Informace o studiu
  5. VŠEM je kocourkov - Vysoká škola ekonomie a managementu
  6. Studium na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu
  7. Změna oboru po prvním semestru - Ostatní
  8. VŠEM - Ostatní
  9. Změna VŠ - Ostatní
  10. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 07.12.2016 11:08:09.