Vysoké školy a uplatnění


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.01.2011 18:00:50, bajt, zhlédnuto: 2533x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Už nějakou tu chvíli vybírám vysokou školu. Nějak se nemohu pořádně rozhodnout, už jen z toho důvodu, že spousta oborů mi přijde nadbytečná a stačí jen pár lidí v daném oboru, který studuje daleko větší počet studentů.. K čemu mi v praxi a při hledání práce bude dobrý obor "Mezinárodní vztahy a evropská studia" (MUP,..), případně "Bezpečnostní studia" (ujak, svses).
Abych se dostal k hlavní otázce - jaké školy jsou podle vás nejlepší pro praxi a možnost uplatnění ve studovaném oboru. Jak sleduji současnou situaci, zdá se mi, že nejlepší by byla medicína. Zkuste vypsat jak technické, tak humanitně zaměřené obory. Psychologie, práva?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2011 02:27:18, Slečna) Tak tebou zmíněné obory jsou ještě uplatnitelné, ale co taková historie, filosofie či bohemistika? Ale řeším to samé, navazující mgr. studium a také nevím co si vybrat:( je to složité:( Myslím si že třeba ta bezpečnostní studia jsou docela v pohode BOZP je povinné ze zákona, myslím že z těch evrospkých stuidích hodně uplatnís jazyky....ale jo snášet cizí krev bez problému tak jdu též na medicínu:D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2011 14:35:08, bajt) Já si osobně nedokážu představit nějakou pozici, ke které by se hodily ty mezinárodní vztahy. To samé ty bezp. studia (můj objekt zájmu) a ač mě podobné zaměření velmi lákají, nechci skončit na pracáku. Historie je třeba dobrá k učení dějepisu na škole, no ne? Vědět to, že mě to táhne k policii, snažil bych se naučit na policejní akademii, ale už je pozdě..
      Jazyky jsou už dneska všude, ekonomové mají dva jazyky stejně jako studenti na veřejných vztazích. Medicína je teď sázka na jistotu, hlavně v dnešních dnech S04 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  2. Chemie vs Biologie - uplatnění - Výběr vysoké školy
  3. Navazující magistr z jiné vysoké školy - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  4. Výběr vysoké školy - obor životní prostředí - Výběr vysoké školy
  5. Uplatnění v chemicko-biologických oborech - Výběr vysoké školy
  6. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  7. Špatná volba vysoké školy - Výběr vysoké školy
  8. uplatnění s oborem Sociální patologie a prevence - Informace o studiu
  9. Studium lékařské genetiky (MU) - uplatnění? Nebo na informatiku? - Výběr vysoké školy
  10. Studium na Vysoké škole zdravotnické v Praze - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.