Rychlovka a nebo nic


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.09.2006 14:56:11, mirka, zhlédnuto: 116x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahojky všichni! Hledám podnájem v OLOMOUCI za 1800 nebo lidičky, kteří shánějí bydlení, se kterými bych si mohla pronajmout nějaký byt. Nastupuji do 1. ročníku PFUP (bakalář). ZN:studijní typy

Telefon: 420776163526
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2006 16:14:53, Jitka) Ahoj! Taky letos nastupuju prvnim rokem na PRUP a taky nemuzu sehnat bydleni! Kdybys nahodou vedela o nejakym byte, tak bych sla do toho s tebou! Mej se! Jitka reagovat zde
    Telefon: 420608945856
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2006 19:36:59, Petra) Ahoj, taky letos nastupuju do 1. ročníku LFUP, mám sice koleje, ale jsou dost daleko od školy, takže pokud byste hledali někoho dalšího do podnájmu, jsem pro. Díky reagovat zde
    ICQ: 247881838
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2006 23:47:05, Eva) ahoj lidicci, stacna seznamu odkaz "ubytovani v olomouci pro studenty" nezaleknout se prvniho uchylneho odkazu, ktery vam to nabidne a projit si ty dalsi-je tam spousta nabidek za ruzne ceny v mnoha i mene luzkovych pokojich, staci mit trochukreditu na mobilu a nejpozdej za chvilku mate domluvenou schuzku naprohlidnuti bytu,me osobne stacily prvni 4 stranky odkazu.hodne stesti, urcite neco sezenete!!! ahoj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2006 18:51:44, Katka) Ahoj, dozvěděla sem se o přijetí teprve tenhle týden, takže narychlo sháním ubytování v Olomouci,nejlíp někde v blízkosti právnický fakulty. Jestli o nějakým víte nebo sháníte spolubydlící, tak mi prosím dejte vědět.Díky:) reagovat zde
    Email: jiojaseznamcz, ICQ: 387489017
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2006 20:10:33, Lenka) Ahoj! Stejně jako vy nastupuji do 1.ročníky na FFUP, a bohužel jsem nebyla mezi vyvolenými, kteří dostali koleje.. Kdyby teda někdo z vás našel nějaký dobrý privátek, do kterého by vám chyběli lidi, tak mi určitě dejte co nejdřív vědět... Díky moc.. PS: Díky Evi za radu :) reagovat zde
    Telefon: 420723107345, Email: lenkarychtarovaseznamcz, ICQ: 346090630
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2006 10:28:31, Veronika) Ahoj koukám že jsem dopladla úplně stejně jak vy,minulý týden jsem se dozvěděla že mě vzali na PRUP dnes jsem volala na koleje je vše obsazeno,kdyby jste někdo věděl o nějákém privátu nebo místu kde bych mohla bydlet moc by mi to pomohlo zatím velice dík reagovat zde
    Telefon: 420737867560, Email: mdocekalpalcz

Podobné příspěvky:
  1. Rychlovka a nebo nic - Ubytování a stravování
  2. Ubytování - rychlovka !! - Ubytování a stravování
  3. ubytování rychlovka - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.