Fakulta financí a účetnictví


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.01.2011 18:20:31, Jakub, zhlédnuto: 6148x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny.
Rozhoduji se o budoucí VŠ, tak bych se rád zeptal, jak se na této fakultě studuje. Nejlépe bych info. od někoho z oboru finance.
Náročnost studia, přijímačky, učitelé, předměty...
Jsem průměrný student gymnázia (2 a 3 je moje nejčastější známka:)

Email: j.lusekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2015 19:44:33, Michna) ,,Než na nějaké obchodce.." Ty jsi asi dobře namachrovaný ***eček co? :D Lidi co jdou na obchodky tam většinou jdou s úmyslem pokračovat v tomto oboru i na VŠ, takže mají jasný cíl. Kdežto ten, kdo jde na gympl prostě jenom tápe. Obecně se má za to, že gympl je na vyšší úrovni, ale mnohdy z tama lezou mnohem větší kryplové a patolízalové než ze škol se zaměřením.
    Tak snad se ti bude i nadále tak nadprůměrně dařit, ty hvězdo.. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2015 17:18:22, gymplak) z matiky v hodine jsem mel 2-3... byl jsem trosku nad prumerem ve tride, na statni maturu jsem se neucil a mel jsem percentil 94 z matiky i kdyz na gymplu jsem nepatril mezi tu elitu ale celkove se na gymplu jede jina liga nez na nejake obchodce, letos jsme statni maturu dali vsichni coz se o obchodce rict neda reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2012 12:02:58, Hellen) Ahoj,
    přijímačky jako takové těžké nejsou. Hlásila jsem se na obor Finance a dostala jsem se v pohodě. Předměty, které jsou v rámci oboru vyučován jaou náročnější, zejména pro toho, kdo například nikdy na gymplu neměl účetnictví. Ale přínos je velký. Takže pokud se chceš tomuto oboru věnovat naplno, pak studium určitě doporučuji. Vzhledem k tomu, že jsi z gymnázia se dá předpokláda, že ze zaátku nad tím budeš muset trávit více času, ale časem se chytneš, neboj :-)
    reagovat zde
    Email: hellen.padongmailcom, Web: http://www.alfa-control.cz/
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2011 20:36:00, Radek) to je individuální.. někdo stíhá, někdo má svých starostí dost.. Rozhodně si musíš nechat dost času na učení ve zkouškovém (půlka prosince-leden, květen-zač.června, v létě mi to vždycky přišlo víc v pohodě).. v zimě je to takové drsné hned po vánocích.. které, na to se připrav, od 25. dál strávíš učením až do konce.. Skutečné prázdniny začínají (aspoň u mě začínaly.. tak kolem 25. ledna.. další semestr začíná 10.února).
    Jediný tip co mě napadá je, abys byl pozorný a něco nepropásnul. Třeba registrace a zápisy předmětů.. To není jako zápis ke studiu abychom si rozumněli. Zápis předmětů si představíš jako termín kdy máš jako student x-tého ročníku či semestru přístup do systému k tomu aby sis zapsal předměty.. Ty předměty si předem registruješ.. a buď ti jsou zapsány dle tvého požadavku nebo při přetlaku zájemců se rozhoduje počítač dle určitých pravidel koho tam nechá a koho z předmětu vyšoupne.. A ty pak při zápisu přijdeš ke kompu a vidíš výsledek.. a buď si zapíšeš jiný předmět, nebo to takhle necháš, jestli ti ty předměty co máš zapsané stačí. Není dobrý si dávat předmětů extrémně moc, protože máš jednak strašně přeplněnej rozvrh a večer už ti to hlava nebere, a jednak jak se učíš na víc předmětů tak to zákonitě trochu zanedbáš a třeba něco neuděláš. Takže v klidu.. dle studijního plánu.. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2011 19:54:17, Jakub) Taky to vidím na ty finance, je mi to i doporučováno od ostatních.
    Věřím v to, že se donutím a na maturu i přijímačky se řádně připravím. Když se pro to nadchnu, tak nevidím problém, takže musím najít tu motivaci (:

    a ještě s tou praxí. Stíhal jsi něco? Nebo to tak není důležité?

    a ještě něco, pokud bych se tam dostal, máš pro mě jako pro budoucího prváka nějaké tipy, triky (v oblasti čehokoli)? reagovat zde
    Email: j.lusekseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. fakulta financí a účetnictví - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Fakulta financí a účetnictví - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy
  4. EKF Účetnictví a daně X finance - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  5. VŠE - FFÚ Účetnictví nebo FPH - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. obor Účetnictví a audit - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  7. 2 dotazy: Finance nebo Účetnictví a daně;kolik můžu podat přihlášek na báňskou ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  8. VŠE Fakulta managementu X VUT Fakulta podnikatelská - Ostatní
  9. VŠE- podnikohospodářská, národoh. nebo financí a účetnictví??? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.