VŠEM - Matematika?!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.01.2011 18:11:37, Nikola, zhlédnuto: 3626x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se zeptat na VŠEM, jelikož z fin.důvodů (je nejlevnějí kterou jsem našla) jsem si na ni podala přihlášku.Je v každém kombinovaném Bc. studiu matematika? Nebo nevíte o nějaké VŠ,která má slušné školné a je bez matematiky. Jsem na RD,takže velké fin.možnosti nemám.Díky.

Email: Machova.Nikolaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 12:39:37, Gino) Ahoj, já jsem nyní nastoupil na VŠEM na podnikovou ekonomii a jen z rozvrhu vidím, že v druhém trimestru matematika je - nedokážu však posoudit její náročnost. Domnívám se však, že by to nemělo být nic nezvládnutého, když člověk navštíví přednášky, cvičení, bude se učit a přinejhorším si sežene někoho na doučování.
    Jinak jsem prozatím se VŠEM spokojen a po přečtení zdejších diskuzí nemile překvapen mírou "nenávisti", kterou zde předvádějí studenti státních škol. Já osobně bych také rád na VŠE, ale bohužel si nemohu dovolit přerušit práci a jít studovat prezenčně. Z možností dálkového studia mi vyšla VŠEM (i díky zkušenostem několika známých) jako jedna z nejlepších voleb. Slečny ze studijního, které nás prováděly přijímacím řízením i administrativním zápisem, mi přišly velmi milé a pokud v budoucnu narazím na nějakou aroganci, budu hodně zklamán.
    Kamarádi, kteří dostudovali veřejné VŠ, mi kladou na srdce, že VŠ je hlavně o spolupráci a tak se nyní snažím najít nějaké studentské stránky školy. I když žádné opisování ani podvádění nechystám, tak zkušenosti studentů a poznatky ze zkoušek atp. by se jistě hodit mohli. Pokud někdo o něčem takovém víte, dejte vědět :-) reagovat zde
    Email: gino.txseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 15:56:37, Nikola) Já jsem byla na BIVŠ a zkoušku z matiky mám,tak se při pohovoru zeptám,jestli mi matiku uznají z jiné školy nebo ne. Ty pomluvy na školu mě docela překvapili, a trochu i odradili,jelikož si nemůžu dovolit vyhodit peníze jen tak. Uvidíme časem. reagovat zde
      Email: Machova.nikolaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 22:24:55, Gino) Nikčo, tak se nenechme ovlivňit cizími názory, jejichž relevantnost může být lecjaká, a dejme na nás vlastní úsudek. Já si zatím nemohu stěžovat. Třeba se nakonec potkáme na chodbách VŠEM :-) reagovat zde
        Email: gino.txseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 13:57:49, Rinnoa) Zdravím! Vidím, že jsi byla na BIVŠ, kam se pravděpodobně chystám přestoupit z UK MFF..Tak by mne zajímalo, zda jsi již tuto školu dokončila a jaké to tam vlastně je..Zajímá mne hlavně to, zda úváděné školné je konečné - tím myslím, zda bych postupně nebyla překvapena dalšími poplatky atd. Potom jak často probíhá váuka u kombi studia...Musím okamžitě do zaměstnání a navíc veřejné VŠ budou teoreticky "zprivatizovány" a školné vč. zápisného už bude na úrovni soukromých škol, kde se na studijním odd. chovají ke studentům mnohmem přátelštěji, jak na veřejné...Takže když už za studium mám platit, tak raději na nějaké kvalitnější soukromé, kde nemají v oblibě vyházet více jak půlku studentů již v prvním semestru...Některé veřejné VŠ totiž nabírají více studentů, než ve skutečnosti poberou a pak to dopadá tak, že do třídy mohu nastoupit až 8.12. !!! Takže bych ráda soukromou a to už z důvodu takového, že kombi studia nabízejí převážně právě soukromé...Nechci ale nějakou, kde získám zápočet jen za účast na přednášce nebo tak podobně...Na BIVŠ jsem slyšela od známých samou chválu a nezaměstnanost absolventů tam je 0% !!! To je další plus u soukromých - často zajistí zaměstnání v průběhu studia...Prosím, mužeš mi podat nějaké informace o této škole? Např. jaký obor jsi studovala, jak je to s tím školném a dalšími poplatky, zda pořádají nějaké exkurze, praxe, náročnost studia (tím myslím hlavně matematiku a časovou náročnot) atp. Prosím o odpověď a předem díky! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 13:58:40, Rinnoa) Ten příspěvek pod Ginem patří k tobě... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 10:12:02, Michal) Ahoj, pokud se chystáš na VŠEM studovat personalistiku či marketing, matematika až tak těžká není. podniková ekonomika to má horší a učí se to, co všude jinde na ekonomkách (f-ce až integrály). Nicméně já na této škole studuji prezenčně a krom vad studijního oddělení si nemohu stěžovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 10:44:45, Nikola) Rinnoa:
    ahoj, já byla na BIVS v 2006/07, studovala jsem kombi v Jablonci nad Nisou a né v Pha. Školu jsem nedokončila, né že bych nechtěla, ale měla vlezlo mi do toho něco jiného,chtěla jsem školu přerušit, ale chtěli po mě školné i když školu přeruším a to jsem neakceptovala a školu ukončila. Do školy jsme chodili v pátek cca 15-21hod. a v sobotu od 8-16 každých 14 dnů. Profesoři byli fajn, byla to taková směska VŠ a SŠ profesorů. V těch prvních dvou semestrech jsme žádnou praxi, exkurzy neměli a náročnost byla v poho. Jen jsem plavala ve fin.matematice,jelikož jsem matiku na střední měla jen 1. rok, tak to co jsme tam probírali mi opravdu nic neříkalo :(. Studovala jsem Bankovnictví a všichni co se mnou byli v ročníku byli zaměstnaní lidé,kteří si buď museli nebo chtěli získat Bc. titul. Za mne bylo školné, 20.tis. za semestr,ale určitě už podražili. Musela jsem si koupit nějak knížky,ale nijak jsem žádné peníze navíc neplatila.

    Gino: jak člověk čte,tak pomluvy jsou skoro na každou školu,takže se musím přesvědčit na vlastní kůži co tam.

    Michal: Ahoj, chci jít na marketing. reagovat zde
    Email: Machova.Nikolaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2011 20:04:06, Rinnoa) Tak ti moc děkuji =) Právě ta nemilá překvapení ohledně placení mě odrazovala..Chtěla jsem tam jen kvůli tomu, že mam vystudované bankovnictví a jediný BIVS nabizi tento obor v kombi formě no. Nakonec budu prechazet na UJEP, nechci riskovat to, ze i za ten pul rok - rok nenajdu praci a nebudu mit zase nic =( tak dekuji za užitečné info =) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Finanční matematika - Výběr vysoké školy
  2. MATEMATIKA-EKONOMIE na masarne v brne - Masarykova univerzita
  3. Matfyz: Finanční matematika vs Obecná matematika - Univerzita Karlova
  4. Matematika na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. obor matematika - ekonomie se zaměřením na bankovnictví - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  7. Hodnocení Ing. studia na VŠEM - Výběr vysoké školy
  8. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  9. UPOL - Matematika - Výběr vysoké školy
  10. Matematika na PEF - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.