Jak se dostat na Mediální studia?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.01.2011 22:16:32, Jara Novak, zhlédnuto: 4003x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, už třetím rokem se hlásím na navazující studium v kombinované formě, obor Mediální studia a prostě netuším, jak se dobře připravit. Zdá se mi, že během přijímaček je žádán tak velký rozsah znalostí, že je to hodně o štěstí. Chápu dotazy k aktuálním událostem, ale některé dotazy mi přijdou už spíše bulvárního charakteru a zaskočilo mě, že se vyžadují třeba informace o Ošklivce Katce.

Hlavní problém, alespoň u mě, spočívá v tom, že nevím, na co se zaměřit. Máte nějaké rady, kromě toho, získat, co nejvíce bodů z jazykové části zkoušek? Rád bych tento obor studoval.

Email: xandopostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2013 23:07:28, Terka) Zdravím,
    moc bych si přála studovat na navazujícím magisterském oboru mediální studia UK dálkově či prezenčně. Letošní rok končím magisterské studium na Policejní akademii a na UK jsem nic nestudovala, tak ani nevím, jestli si tam můžu podat přihlášku na navazující obor. Samozřejmě si uvědomuji rozdíl v obtížnosti studia na PAČR a UK. Ale myslím si, že jsem pilná a zvládla bych i toho bakaláře z mediálek "dohnat". Angličtinu mám celkem kvalitní, čeština mě také vždycky bavila, historii a literaturu budu muset nastudovat lépe, ale s tím všeobecným přehledem si rozhodně nejsem vůbec jistá. Prostě nijak enormně chytrá nejsem a bojím se, aby to za přijímačky nebyly taky jenom vyhozené peníze. Myslíte, že má vůbec cenu se na takový obor hlásit, když budu v přijímačkách "bojovat" s lidmi, kteří se v daném oboru již pohybují? A jaké jsou pro mě v takovém případě šance k přijetí na žurnalistiku - magisterské? Ta byla mým snem vždycky. Ale to už mi připadá úplně zabité :( A nemůžu si dovolit jít studovat znovu bakaláře, bylo by to moc let a já se musím spíše živit, než učit. I když v případě přijetí bych ležela v knihách i za cenu hladovění :D Dále bych se chtěla ještě zeptat, zda vám připadá smysluplné studovat takové obory na soukromých VŠ? Zda v Praze mají úroveň atp. Děkuji moc za odpověď. reagovat zde
    Email: termikkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2012 11:19:56, frida) Zajímalo by mě, jaký je percentik (minimální počet bodů) k přijetí na medialní studia nmgr? Nevíte, jaký byl loni? díky reagovat zde
    Email: ver.dvogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2012 19:30:19, Lenka) Ahoj, já bych se chtlěa na média na magisterský studium hlásit příští rok. Moc by mi pomohly nějaké rady, těch, co už tam studují. Je mým snem se na tento obor dostat a udělám pro to maximum. Chtěla bych se moc zeptat jak se dá připravit na angličtinu a na ty odborný texty, kterým budu muset porozumět. Děkuji Za jakoukoliv odezvu :-) reagovat zde
    Email: Lenka.Bicseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2011 19:25:04, Jare Novak) Na Tančící dům si také pamatuji :)). Ale na stránkách mají třeba uvedeno, že je nutné se zaměřit na 19. a 20. století, co se týče historie a pak jsou tam dotazy na data z patnáctého století, člověk vůbec nevím, co čekat :D :D. Ale díky za informace. reagovat zde
    Email: xandopostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2011 19:21:58, Lucka) Tak osobne bych Ti doporucovala (krom toho jazyka;) zamerit se na aktualni udalosti - hlavne v Cr, projit si televizni program, zjistit kdo sedit v Radach, jake byly behem minuleho roku zmeny a kauzy , nejenom medialni, kdo ziskal nejake televizni ceny atd. Je to bohuzel holt hlavne o vseobecnem prehledu, ten se da spatne naucit, ale treba tyhle veci se zjistit daji. Osklivka katka je jeste ok, to je alespon medialni, ale ja si pamatuju z prijimacek na bakalare otazku treba kdo postavil Tancici dum v Praze...TO teprv jsem si rikala, ze je to pekne mimo misu.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací řízení - Mediální studia - Univerzita Karlova
  2. mediální a komunikační studia - Ostatní
  3. Scénická a mediální studia - Výběr vysoké školy
  4. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. UK- Mgr. mediální studia nebo žurnalistika? - Výběr vysoké školy
  6. Medialni a komunikacni studia ? - Informace o studiu
  7. FSV medialni studia - Ostatní
  8. mediální studia na MUP - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. Mediální studia UK navazující - Výběr vysoké školy
  10. medialni studia - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.