Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Kde při studiu bydlíš?

Na koleji (25%)
 
V podnájmu (23%)
 
Ve vlastním bytě (19%)
 
U rodičů (31%)
 

Celkový počet odpovědí: 3854.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
6 + 2 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

podivná studia a tituly

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.02.2011 13:07:58, Petr Kotaška, zhlédnuto: 712x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJsem velice rád, že se na podivná studia přišlo a začalo se něco řešit. Avšak původní myšlenka nepovolením další výuky studentů by nic nevyřešila. Bylo nutné udělat reorganizaci na škole a dát důvěru slušným pedagogům,což se provádí.
Bohužel dořešení situace okolo podivných studií a titulů je stále v nedohlednu a ani princip není jasný. Dle mého názoru, by všichni lidé, kteří za "zvláštních" podmínek vystudovali plzeňskou právnickou fakultu a získali titul, museli své neuvěřitelné schopnosti "rychlostudia" prokázat a tím myslím konkrétně to, že by měli udělat nově státní závěrečné zkoušky včetně obhajoby diplomové práce. Jedině tak by to bylo férové vůči normálním studentům a absolventům práv. A pokud by dostatečně neprokázali své kvality a znalosti, titul by jim byl zrušen. A není to těch avizovaných cca 20 lidí, kterých se to má týkat. A mělo by to být dle principu - padni komu padni (ať je to pan Grooss, Jančík či kdokoliv jiný). Tím vším by se naopak zvýšila prestiž našich vysokých škol, nikdo nezpochybňoval jejich kvalitu a občané by mohli opět veřit ve slušnost a spravedlnost.
Přeji pěkný den a věřím, že vše zlé se jednou v dobro obrátí. ing.Petr KotaškaTelefon: 602212328, Email: petrkotaskaseznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 18:03:56, Páj) myslím, že takových škol je více, pokud tedy hovořím o množině soukromých škol, Akreditační komise nerada povoluje soukromým vysokým školách magisterské, resp. navazující magisterské programy, myslím si, že i z tohoto důvodu jak popisujete.... reagovat zde
  Email: pravo520emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2011 14:40:21, Slečna) Prosím neházejte všechny soukromé do jednoho pytle. Sama na jedné letos končím Bc. studium, žádné nepravosti ani výhody jsem nezaznamenala, několik mých spolužáků muselo skončit neb nesplnily podmínky studia. Takže asi tak. Je neuvěřitelně jednoduché odsoudit VŠECHNY soukromé školy,že? A kolik jste jich vystudoval/a Vy? Já jen aby jste byl/a oprávněn/a srovnávat. Jinak abych se vrátila k Plzni...na Streamu koluje video s pí Řápkovou (pyšná majitelka diplomu z plzenských práv), kde dostává různé právnické otázky....ani na jednu neodpověděla správně (a to se jí ptali na základy jako je preambule atd.) a dokonce ani neví kde univerzita sídlí a kam 5 let docházela na přednášky:D. Tak si myslím, že máme prvního adepta na odebrání titulu, protože paní evidentně nemá ani páru co je to právo a právní věda:). A ještě nesmím zapomenout na současný skandálek zlínské univerzity což je také státní škola....;). Není všechno zlato co se třpytí. reagovat zde
   • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2012 11:59:10, Ondra) Je moc hezké, že zde chválíte soukromou školu v České republice, na které studujete. Bohužel stejně tak, jako Vy se ptáte, kolik kdo vystudoval soukromých škol se mohu zeptat já, kolik jste vystudovala Vy státních škol. Otázka, kdo z nás bude či nebude schopen vystudovat tu druhou.

    Nechtěl bych si dovolit tvrdit, že systém soukromých škol je špatný, ale v našem státě tomu absolutně nevěřím. K dobré soukromé škole musí zákonitě patřit také dlouholetá tradice a tvrdě budovaná prestiž tím, že produkovaní absolventi jsou opravdu dobří. Chápu motivaci státních škol produkovat dobré studenty, ale nevěřím, že tuto motivaci mají naše soukromé školy. K modelu britských a amerických soukromých škol máme hodně daleko a nevěřím tomu, že k tomu mohou naše soukromé školy někdy dospět. Dokud si budou vybírat pouze z uchazečů propadlých sítem státních škol, tak ne.

    Pokud chcete uvést jako kvalitu Vaší školy fakt, že jí několik jedinců nedokončilo, možná by bylo také dobré uvést, jaké je to procento z přijatých a kolik z nich studia nechalo třeba proto, že se další rok dostali na státní školu. A ještě jedna věc, která také možná vypovídá o kvalitě Vaší školy, je Váš pravopis. Nejsem zastáncem hodnocení osobností podle jejich pravopisu, ale škol podle jejich studentů ano a zde se mi to bohužel tzv. "hodí do krámu". reagovat zde
    Email: fastmikecmailcz

Podobné příspěvky:
 1. VŠ tituly a pojmy-pozn. - Ostatní
 2. TITULY V OBČANCE - Ostatní
 3. 2 tituly Mgr. nebo pouze jeden? - Ostatní
 4. Vysokoškolské tituly - Ostatní
 5. Ukončení studia na Vysoké škole regionálního studia - Informace o studiu
 6. Tituly - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 20.04.2018 09:57:43.